Padesát odstínů svobody

Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Any se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/153240/fifty-shades-padesat-odstinu-svobod-OA5-153240.jpg 3.33245

Padesát odstínů / Fifty Shades (3.)

Fifty Shades Freed (2011)

Vydáno:, XYZ (ČR)

Kniha Padesát odstínů svobody

Ďumbierka

Stále skvelé, stále to zbožňujem ❤️. Bavilo ma to čítať znovu aj druhýkrát.

DeKo1996

Tak tohle bylo naprosto skvělé.. V půlce prvního dílu se mi už nechtělo pokračovat a teď posledních 50 stránek jsem nechtěla dočítat, protože jsem věděla, že už bude konec..
Během čtení celé série jsem si postavy velmi oblíbila a zvykla jsem si i na styl psaní.. Je neuvěřitelné, že už je po všem, ale tak všechno jednou končí.. Knihu rozhodně můžu doporučit a určitě se k ní jednou vrátím a celou sérii si ráda přečtu znovu.

Vendas

Kniha se pěkně čte,ale čekala jsem víc.

LenkaGonn

Tuto sérii mám ráda a rozhodně jsem se netajila tím, že se mi to líbí , ale musím se přiznat, že třetí díl jsem začala už minimálně 3x a nikdy jsem se nedostala přes čtvrtku. Myslím si, že v nejlepším by se mělo přestat a tady už to opravdu bylo vycucávání a vymýšlení další pohádky v pohádce. Pokud někdy dočtu ( nesnáším nedočtené knihy v mé knihovně), pak možná ještě něco k této recenzi přidám.

misowi84

Tak jsem překousl veškeré předsudky a vydal se na cestu plnou hříchu a šedi.
Na trilogii jsem si chtěl vytvořit vlastní úsudek. Tak mi nezbývalo nic jiného, než se
vydat do onoho zapovězeného lesa...
Občas se zavřenými oči a s pocitem, jestli mě při čtení někdo náhodou nesleduje :-D
Kdyby to bylo celé kratší, asi bych se nezlobil.
Christian Grey je postava, na kterou asi nikdy nezapomenu :-D
Není to můj žánr a oblast, kterou bych vyhledával, ale pro vytvoření vlastního
názoru, je dobré si knihy nejprve přečíst a pak až soudit..
Za mě tedy trilogii vnímám jako takovou velkou sex-pohádku.

kristyn3833

Nevím, co k tomu dodat tuto sérii mám ráda, a patří mezi knihy, které se mi četly dobře.
Konec byl přímo podle mých očekávání nádherný.
Po celém čtení si vždycky v mém nitru Anna a Christian místo najdou.

Elisekelis

Zaver triologie, kdo by si ho nechal ujit po precteni predeslych dvou knih. Nelituji! Ano mozna trochu predvidatelne, jak tato pohadka asi muze skoncit, ale me to bavilo:)

Lymril

No... je vidět, že jde o třetí díl. Nápady došli...