Padesát odstínů svobody

Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Any se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153240/fifty-shades-padesat-odstinu-svobod-OA5-153240.jpg 3.33676

Padesát odstínů / Fifty Shades 3.

Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shades Freed, 2012

Kniha Padesát odstínů svobody

Rapeh

Knihu jsem četla dvakrát. ( celou serii) . Nádherný příběh - kniha má vše. Erotiku, napětí, romantiku a samozřejmě dobrý konec

Mája873

Tak už mám dočtený poslední díl, ...knížka se mi moc líbila, příběh se hezky vyvíjel a měl spád, takže se mi krásně četlo...Anna a Christien mi budou chybět, hlavně to jejich špičkování :-)... jsem ráda, že jsem si jí koupila a všem jí můžu jedině doporučit

Anastazie0810

Závěr asi jedné z nejkritizovanějších sérií vůbec. Vůbec nechápu na jednu stranu proč. Je to psáno jako erotický román. A o erotice to i z velké části je, spíše však o intimitě mezi partnery. A nerozumím těm co si to koupí a pak píšou nenávistné recenze. Přece nikde není psáno, že v knížce najdete moudrost světa, nebo že by v ní byl nějaký přesah, co ve vás zůstane.
Stále však cením autorku za to co dokázala. Byla jedna z prvních co začala tento žánr psát. A zvládla to skvěle.
Mě se kniha četla dobře a rozhodně jsem ráda, že jsem to dočetla abych si o tom mohla udělat objektivní názor.

Jita160

...je to už pár let co jsem tuto trilogii četla,ale ráda se k ní vracím.
Pro mě to byl knižní zážitek.

VeruMalfoy

Je to lepší díl než předchozí dva díly. Anna už si prosazuje konečné svou a nenechá si úplně poroučet. To je dobře. Řekla bych, že dospívá. Ale ta rádoby kriminální zápletka je opravdu nepovedené. Nedává naprosto žádný smysl. Je jakoby násilím stvořená, aby knihu okořenila. Smutné je, že jí naopak škodí.

Jurajovamaka

Tento tretí diel slávnej trilógie sa mi páčil najmenej. Najviac ma zaujala posledná časť knihy, Christianove odtiene, kde autorka popisuje jeho minulosť a zoznámenie sa s osudovou Anou z jeho pohľadu. Avšak neustále Christianove komplexy, donekonečna premieľané detstvo a nekonečné erotické scény sa už v tomto dieli stali pre mňa príliš zdĺhavými a nudnými...
Ale inak fajn knihy aj film ❤

Sandule44

Všechny díly super

janina66

Celou serii hodnotím kladně. Tento závěrečný díl byl trochu zdlouhavý a až moc romantický. Mohlo to být o 100 stran kratší. Naštěstí velmi čtivé, takže to rychle utíká.