Padesát odstínů svobody

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ana od počátku věděla, že milovat Greye nebude snadné a společný život přinese problémy, které ani jeden z nich nepředvídal. Any se musí naučit sdílet Greyův opulentní životní styl, aniž by přitom obětovala svoji bezúhonnost a nezávislost. Grey naopak musí překonat svoji posedlost Anu ovládat a zaplašit noční můry, které ho stále sužují. Když jsou konečně spolu, spojuje je láska, vášeň, důvěrnost a leží před nimi svět nekonečných možností....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153240/big_fifty-shades-padesat-odstinu-svobod-OA5-153240.jpg 3.33968
Série:

Padesát odstínů / Fifty Shades 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , XYZ (ČR)
Originální název:

Fifty Shades Freed, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (532)

Kniha Padesát odstínů svobody

Tamirai
16. dubna

Jedna z prvých takýchto šteklivých sérií, aj keď v dnešných časoch už vychádza iné čoro-moro. oproti takým knižkám je toto milá romantika, kde človek vypne a táto tretia časť bola aj dosť napínavá a ja som si pri jej čítaní oddýchla, upútala moju pozornosť a čítalo sa to super.

mia.com
15. ledna

Co si budem, žádné literární veledílo to není. Je to ve své době něco nového, co tu ještě nebylo. Já jsem se začetla do prvního dílu, v půlce mě přestal bavit a vrátil jsem se k němu asi po roce, kdy jsem zhltla celou sérii. Jako je to čtivé, ale fakt blbina. Sexuální scény už jsou pak na jedno brdo a nezajímavé.


Luci-_-
01. ledna

Spisovatelka věděla co čtenáři této knihy chtějí. Trochu napětí, šťastný konec, nahlédnutí do budoucnosti jak to s postavami dopadne. Bylo to poněkud pořád to samé, ale jako konec dostačující, i když první díl měl něco co ty dva další ne. Zajímavé bylo ovšem konečné nahlédnutí do autorčiny další knihy z pohledu Christiana.

Eva_Skala99
16.11.2022

Srdeční záležitost. Není to čtení pro každého. Ale kdo má rád román se sexuální tématikou, tak se zde určitě najde. Doporučuji!!

Kukinka1981
05.10.2022

Třetí díl mě už moc nebavil. Stále to samé dokola. Malé oživení byla cesta do Aspenu, únos a těhotenství. Škoda.

Hakate
28.08.2022

Sérii jsem četla ještě před tím, než vznikl film a ta hysterie ohledně této série. A i když jsem cílovou skupinou, mě osobně tato série příliš neoslovila. 3. Díl byl zase o něco lepší..

skippingrope
05.07.2022

kniha se mi líbila stejně jako 2.díl

RonnieSmithx
31.05.2022

(+ SPOILER) První díl padesáti odstínů se nějak dal. Bylo to plné prkotin? Ano, ale šlo hlavně o poznávání se Any s Christianem, takže jsem to respektovala. Třetí díl je ale s prominutím taková zbytečná blbost.
Ten únos? Co to mělo znamenat? Vím, že to byla prvně fanfikce, která vznikla pro pobavení, a ne aby měla nějakou uměleckou hodnotu, ale tohle přidávání stupidních konfliktů, aby kniha měla nějakou akci, bolí.
Já vím, že nejsem cílovka, ale nikdy v životě jsem nebyla znuděnější, než když jsem si četla o nekontrolovatelném, na kusy trhajícím a spalujícím orgasmu. A sex během těhotenství dokážu taky pochopit, ale když jsem si přečetla větu „Myslím, že už teď miluje sex", která se týkala jejich nenarozeného dítěte, tak jsem myslela, že se pozvracím.
Je to opravdu jen hloupoučký román pro ženy, ale třetí díl opravdu ničím neobohatí. Čte se rychle (pokud tedy knihu zhrozeně neodložíte) a ta část z Christianova pohledu mi přišla zábavná, ale to také hádám, že je jen pár takových zajímavýh scén a opravdu to nestojí za to, abyste si přečetli všechny knihy znovu akorát z jiného úhlu.

1 ...