Grey

Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steele. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou nedokáže pochopit a které nedokáže odolat. Dá mu Ana zapomenout na hrůzy dětství, které Christiana pronásledují každou noc? Nebo ho jeho temné sexuální touhy a snaha kontrolovat vše včetně téhle dívky donutí zničit křehkou naději, kterou mu Ana nabízí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/260317/grey-IVm-260317.jpg 3.41246

Padesát odstínů / Fifty Shades

Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno · XYZ (ČR)

Grey · 2015

Kniha Grey

petra5721

Průměrná kniha, která vás ani nenadchne. Autorka měla u 50 odstínů skončit.

RendysStrange

Zajimavé čtení z pohledu Christiana, knihu jsem více užila. Mnohem lepší než z pohledy Anastázie.

mazlak

Z mého pohledu to bylo o trochu slabší. Sice při přečtení této knihy dojde k ucelení a vysvětlení některých událostí v celém příběhu, ale z pohledu Christiana je tento přístup k celému vztahu dosti jednoduchý. Kdežto Anastázie svůj příběh daleko více a hlouběji prožívala.

Taralcielle

Po přečtení celé série 50 odstínů musím říct, že z Christianova pohledu je to vtipnější a zajímavější. zkrácenější verze celého příběhu z pohledu muže. Za mě o fous lepší než původních 50 odstínů.

Šíša

Z Christianova pohledu se mi kniha asi líbila víc - upřímné, přímočaré, místy vtipné. Nahlédly/i jsme hlouběji do jeho světa - práce, dětství, minulost, city celkově...
Osvětlila mnoho věcí z původního prvního dílu - a já jsem za ni ráda.

NoelHudson

Z pohledu Christina je pro mě příběh daleko zajímavějším.

Dada077

zo začiatku občas aj vtipné komenty, lebo ako zvyčajne, mužom ide len o to jedno, nezmenia na tom nič veky, prachy, orientácie, ani partnerky a za všetko aj tak môže posttraumatická stresová porucha. možno, keby tento diel napísal skutočne chlap, svojim spôsobom, pohľadom, slovníkom ... možno by to nejakú kvalitu malo... kto ste čítali prvý diel, neunúvajte svoje oči, ani peňaženky

Kýťule

Sice stejný příběh, ale z pohledu muže, jehož tužby jsou detailně popsány. Dobrá a celkem zajímavá verze :)