Grey

Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steele. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou nedokáže pochopit a které nedokáže odolat. Dá mu Ana zapomenout na hrůzy dětství, které Christiana pronásledují každou noc? Nebo ho jeho temné sexuální touhy a snaha kontrolovat vše včetně téhle dívky donutí zničit křehkou naději, kterou mu Ana nabízí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260317/big_grey-IVm-260317.jpg 3.51484

Padesát odstínů / Fifty Shades 4.

Romány, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , XYZ (ČR)

Grey: Fifty Shades of Grey as Told by Christian, 2015

Kniha Grey

Sabina335

Po knize jsem sáhla s odstupem několika let, co bylo napsáno Padesát odstínů šedi. A musím říct, že mi tato kniha přišla mnohem lépe napsaná.

Zozol.ka

Jedním slovem - "Ach". O tolik lepší, než originál, ale o tolik. Bylo fajn, to prožít po tolika letech znovu. Už se klepu na třetí - sedmi-set stránkové pokračování.

LilluLong

Ak sú ženy z Venuše a muži z Marsu ako je možné ze autorka ma schopnosť sa vžiť do myslenia muža ? To ze sa mi paci ako píše je jedna vec,ale aby sa vžila do myslenia muža je absurdne :) kniha by bola úplne iná keby na úvahy ženy pisala reakcie reálne zmýšľajúceho muža . Co vy na to ?

sarkaditt

Po letech od přečtení série 50 odstínů jsem se rozhodla pro přečtení této. Začátek byl fajn, druhá třetina knihy zaostavala, celkově mi kniha nepřipadala tak eroticky nabitá, jako 50 odstínů. Očima Greye to prostě nemělo ten správný říz. Nebo to také bude tím, že tenkrát jsem byla na začátku velmi jiskřivého a sexem nasyceného vztahu a tak jsem tyhle informace vnímala citlivěji, než nyní, když oslavíme deváté výročí. Těžko říct :) Poslední třetina knihy se mi zase dost líbila, nakonec jsem rada, ze jsem ji přečetla:)

Jita160

Myslím,že je to příjemná tečka za celou touto sérií.Pro mě pomyslná třešinkou na dortu.Z pohledu může je to asi vždy mnohem čtivější ,ale zase se aspoň odkrývají různé domněnky,které jsem v předchozích dílech měla.Rozhodně doporučuji.
Díky E.L.James

Mája873

Knížku Padesát odstínů šedi jsem si kdysi dávno stáhla v pdf na telefon a nebavila mě, ale asi právě kvůli tomu, že byla v elektronické podobě, boleli mě z toho oči, takže jsem jí tenkrát ani nedočetla, pak jsem viděla film a opět zklamání...no a teď po nějaké době jsem narazila na stejný titul z ,,jeho" pohledu, ... a byla jsem překvapená jak mě bavila...prostě jsem jí předtím nečetla ve správné době :-)

Disinka

Tady se musim priznat, ze jsem ani nedocetla do konce... Po precteni Odstnu me uz jaksi nebavilo cist to znova jen jinak... Jednou fakt stacilo...

Kajuš94

(+ SPOILER) Velice zajímavé.. Trochu předvídatelné a hodně preslazene, je to Christian Gray, podle svých slov zrůda, já nevím ale na můj vkus smýšlí někdy až dost romanticky. Navíc je na ní od začátku strašně fixovanej až zavislej. Trochu mi to pokazilo takový to klasický,, hodná holka napraví špatného kluka''. Ale rozhodně čtivé