Grey

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steele. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou nedokáže pochopit a které nedokáže odolat. Dá mu Ana zapomenout na hrůzy dětství, které Christiana pronásledují každou noc? Nebo ho jeho temné sexuální touhy a snaha kontrolovat vše včetně téhle dívky donutí zničit křehkou naději, kterou mu Ana nabízí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260317/big_grey-IVm-260317.jpg 3.51652
Série:

Padesát odstínů pohledem Christiana Greye 1.


Žánr:
Romány, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , XYZ (ČR)
Originální název:

Grey: Fifty Shades of Grey as Told by Christian, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (340)

Kniha Grey

VeruMalfoy
24. dubna

Tato kniha je mnohem lepší než první kniha 50 odstínů z pohledu Anny. Přijde mi taková více uvěřitelná a více propracovaná. Dej mi zde přijde o mnoho bohatší. Nevím, jestli je to tím, že mezi čtením obou porovnávaných knížek uplynulo několik let, možná ano, ale možná je to také tím, že se prostě tak ucelená postava autorce psala mnohem lépe než Anna. U knížky jsem se dokonce i zasmála a bylo velice osvěžující nakouknout Christianovi do hlavy a zjistit, proč se chová tak, jak se chová. Nelituji toho, že jsem se do knížky pustila.

Gabriela143
23. dubna

Knihu čítam druhýkrát a aj keď ma už tak neberie, stále sa číta veľmi dobre. Z pohľadu Christiana je to podľa mňa lepšie, síce vulgárnejšie, ale žiadna opakujúca sa "vnitřní bohyně".


Tamirai
16. dubna

Pre mňa také priemerné čítanie. Ja som bola na tento diel z pohľadu Christiana zvedavá, no to to také nemastné-neslané, ale zase stále dobré čítanie - no pohľad Any ma bavil viac.

Eva_Skala99
16.11.2022

Srdeční záležitost. Není to čtení pro každého. Ale kdo má rád romány se sexuální tématikou, tak se zde určitě najde. Doporučuji!!

Bryel
13.07.2022

Nemám srovnání s původními knihami z pohledu Any, každopádně se mi tato kniha velmi líbila. Mužský pohled je zde barvitý, vtipný a je to příjemná změna.

Péťa Z.
14.05.2022

Je to pár let, co jsem tohle četla. Z pohledu Christiana to bylo zajímavější než z pohledu Anastasie v Padesáti odstínech. A jak už někdo zmiňoval - je to jazykově lépe zpracované. U předchozí série mi trochu vadil jednoduchý styl psaní a opakování výrazů.

Michelleee
18.02.2022

Určitě zajímavé čtení i z pohledu Christiana.

rampapa
25.11.2021

Na pohled Christiána jsem byla hodně zvědavá a bylo to super. Moc se mi to líbilo. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

1 ...