Grey

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steele. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou nedokáže pochopit a které nedokáže odolat. Dá mu Ana zapomenout na hrůzy dětství, které Christiana pronásledují každou noc? Nebo ho jeho temné sexuální touhy a snaha kontrolovat vše včetně téhle dívky donutí zničit křehkou naději, kterou mu Ana nabízí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260317/grey-IVm-260317.jpg 3.41372
Série

Padesát odstínů / Fifty Shades

Žánr
Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno, XYZ (ČR)
Orig. název

Grey: Fifty Shades of Grey as Told by Christian, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (313)

Kniha Grey

Přidat komentář
Nika151
07. října

Tak tohle je už taková klasika vyprávěná z mužského pohledu. Vrátila jsem se k 50 odstínům po letech a napravila nedostatek - chyběl mi 4.dil Grey. Trochu mě iritovaly občasné sprosté výrazy ( jo, patří to k mužskému světu, ale..). Nicméně ve výsledku bylo fajn si to do celkového příběhu doplnit. Příběh konci ve chvíli, kdy jsou rozhadani.. to se mi nelíbí. Možná by neuskodilo dopsat i další díly?
Souhlas s tím, ze je to moc hezky a zajímavě psané. Hodne knih z tohoto žánru teto úrovně nedosahuje.

Edit: tak další dil je, tudíž chybí jen jeden..opravuji hodnocení, úplně mi utekl:)

Natali.159
30. srpna

Kniha mě trošku zklamala


Malinche128
05. srpna

Kniha bola super. Čítala sa veľmi rýchlo. Pútavá kniha avšak jedna vec ma začala na Greyovi doslova iritovať, že sa z Anastasie snažil urobiť psychicky labilnú osôbku. Hneď od začiatku ju posielal k svojmu psychiatrovi Flynnovi. Koniec koncov v živote by som takého človeka akým je postava Christiana stretnúť nechcela.

Elize
30. července

Je znát, že autorka se do knihy pustila po sérii 50 odstínů. Grey je jazykově mnohem vyspělejší a lépe zvládnutý. Hlavní postava je mnohem lépe vykreslená a autorka perfektně zpracovala myšlenky hlavní postavy. Je rozhodně mnohem zajímavější postava než Anastasie. Celkem shrnuto - řekla bych, že příběh z pohledu Greye je zajímavější a lépe napsaný, co se jazyka týče. Zajímavé pro mě je, že se obě série (jak Grey, tak 50 odstínů) pohybují v tak nízkých číslech hodnocení, vzhledem k tomu, že 98% knih v žánru erotiky je jejich mnohem slabší napodobenina. Hodnocení rozhodně neodpovídá v tomto žánru kvalitě knihy, nemůže to být takový brak, když to bylo tak úspěšné a EL James to rozhodně s jazykem umí. Doporučuji.

johana3160
18. června

Kniha vyjasňuje, proc je Grey takový, jaký je, ale osobně bych čekala něco ... hlubšího... Něco tomu chybělo i když nedokážu říct co. Četlo se to stejně jako ostatní díly serie. Neurazila ale ani nenadchla.

Dudek25
09. června

Kniha se mi líbila více z pohledu Christiana mohu doporučit ale ne každému se bude líbit nevím proč polovina nadává že to téměř vše stejné... Vždyť tam je hodně věcí co dělal on a děj má úplně od základu paní spisovatelka změnit nebo co..? Mě se líbila

Jolina
01. červnaodpad!

Hmm, to asi ne.

ElikaS
29. května

Příběh očima Christiana byl podle mého názoru lepší a zajímavější než z pohledu Any.

1 ...

Doporučujeme

Nesnáším tě
Nesnáším tě
Počkám na tebe
Počkám na tebe
Milenec jen můj
Milenec jen můj
Polámaná loutka
Polámaná loutka