Grey

Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steele. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou nedokáže pochopit a které nedokáže odolat. Dá mu Ana zapomenout na hrůzy dětství, které Christiana pronásledují každou noc? Nebo ho jeho temné sexuální touhy a snaha kontrolovat vše včetně téhle dívky donutí zničit křehkou naději, kterou mu Ana nabízí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260317/big_grey-IVm-260317.jpg 3.51526

Padesát odstínů pohledem Christiana Greye 1.

Romány, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , XYZ (ČR)

Grey: Fifty Shades of Grey as Told by Christian, 2015

Kniha Grey

rampapa
25.11.2021

Na pohled Christiána jsem byla hodně zvědavá a bylo to super. Moc se mi to líbilo. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

princesse
15.11.2021

Skvěle jsem si početla. Nečetla jsem ani jeden z dílů, pouze jsem viděla filmy a vůbec to nevadilo. Rozhodně jsem spokojená.

Rapeh
07.11.2021

Knihu jsem dočetla podruhé a velmi dobře se četla. Moc se mi líbil pohled Greye. Hodně věcí člověk s jeho pohledu pochopil. Domnívám se že na knihu bude jinak reagovat mladší ročník a střední ročník ( který si již něco prožil )

zandu
05.11.2021

Nebudu hodnotit hvězdami. Sto stran před koncem jsem knihu odložila. Začalajsem se nudit a už se mi ani nechtělo dočítat. Ale musím říct, že mě bavila (alespoň chvíli) víc než Stmívání pohledem Edwarda :-)

Sabina335
10.10.2021

Po knize jsem sáhla s odstupem několika let, co bylo napsáno Padesát odstínů šedi. A musím říct, že mi tato kniha přišla mnohem lépe napsaná.

Zozol.ka
31.08.2021

Jedním slovem - "Ach". O tolik lepší, než originál, ale o tolik. Bylo fajn, to prožít po tolika letech znovu. Už se klepu na třetí - sedmi-set stránkové pokračování.

LilluLong
02.07.2021

Ak sú ženy z Venuše a muži z Marsu ako je možné ze autorka ma schopnosť sa vžiť do myslenia muža ? To ze sa mi paci ako píše je jedna vec,ale aby sa vžila do myslenia muža je absurdne :) kniha by bola úplne iná keby na úvahy ženy pisala reakcie reálne zmýšľajúceho muža . Co vy na to ?

sarkaditt
21.05.2021

Po letech od přečtení série 50 odstínů jsem se rozhodla pro přečtení této. Začátek byl fajn, druhá třetina knihy zaostavala, celkově mi kniha nepřipadala tak eroticky nabitá, jako 50 odstínů. Očima Greye to prostě nemělo ten správný říz. Nebo to také bude tím, že tenkrát jsem byla na začátku velmi jiskřivého a sexem nasyceného vztahu a tak jsem tyhle informace vnímala citlivěji, než nyní, když oslavíme deváté výročí. Těžko říct :) Poslední třetina knihy se mi zase dost líbila, nakonec jsem rada, ze jsem ji přečetla:)