Darker

Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye. Prožijte znovu vášeň Padesáti odstínů temnoty očima Christiana Greye prostřednictvím jeho vlastních slov, zmučených myšlenek, úvah a snů. E L James se vrací do světa Padesáti odstínů v hlubším a temnějším pohledu na milostný příběh, který okouzlil miliony čtenářů celého světa. Jejich spalující a smyslný poměr vyústil v hluboký žal a výčitky, přesto nedokáže Christian Grey vyhnat Anastasii Steeleovou z hlavy, natož z krve. Odhodlaný získat ji zpět, pokouší se potlačit své zvrácené touhy i potřebu absolutní kontroly a snaží se milovat Anu za jejích vlastních podmínek. Hrůzy jeho dětství ho však pronásledují dál, zatímco Anin úskočný šéf, Jack Hyde, chce zjevně Anu pro sebe. Pomůže Christianovi důvěrník a terapeut, doktor Flynn, čelit jeho démonům? Nebo ho majetnictví Eleny, jeho svůdkyně, a vyšinutá oddanost Leily, jeho bývalé submisivní společnice, vtáhnou zpět do minulosti? I kdyby si Christian opět vybojoval Anino srdce, může tak temný a osudem zdeptaný muž doufat, že si jej udrží?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380648/big_darker-JGr-380648.jpg 4289

Padesát odstínů / Fifty Shades 5.

Vydáno: , Baronet

Darker: Fifty Shades Darker as Told by Christian, 2017

Kniha Darker

rampapa
25. listopadu

Tak tohle bylo super. Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Pohled Christiana se čte samo. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu poslední díl.

princesse
19. listopadu

Bavilo mě to. Věděla jsem co čekat, protože filmy jsem viděla a nezklamal mě ani tento díl. Čte se to dobře, nějaké výhrady by se našly, o tom není pochyb, ale celkově skvělé čtení.

zimka.r

Po x letech přečtení dílů z pohledu Any sem se dostala k dílům z pohledu jeho a mě se ta pohádka prostě líbí. Pokud to někdy budu číst znovu, pak rozhodně oba pohledy zároveň! Vědět co si oba myslí v jeden okamžik :)

Dalgiona

Musím konstatovat, že Grey a Darker se mi líbily o mnoho víc než Padesát odstínů.

Knižnítoulky

Darker je věnovaný druhému dílu - temnoty, popisován z pohledu Christiana Greye. Do knihy se mi příliš nechtělo vzhledem ke zklamání, které se ve mě rozhostilo po přečtení knihy Greye, což je popsán stejným pohledem první díl odstínů - šedi. Po delší odmlce jsem knihu přečetla jedním dechem. Spoustu "vanilkového" sexu, lehkého spakingu, malá zápletka a rozuzlení. V knize jsou hodně popisovány Christianovi myšlenky, které ho podporují, ale i stahují do jeho temnoty. Označení "Kazišukna obecná" mě pobavilo, stejně jako emaily, ve kterých se popichují, ale i předmět a podpisy, což je to velmi svěží.

Nika151

(+ SPOILER) E.L.James si udržuje svůj vysoký standard, a pokud se Vám líbily předchozí knížky, tak tato rozhodně potěší:) přečtu si i poslední dil..Oproti předchozímu dílu Christian trosku “vyměkl”, ale ničemu to nevadí. Je to více romantické, hlavně kvůli žádosti o ruku a uvědomění si, ze miluje..Je více i vysvětlena jeho nehoda vrtulníku.

Rapeh

Přečtené jedním dechem, zajímavé vidět příběh očima Christiana. Určitě si časem knihu přečtu znova

Jita160

Christian a Anna pro mě srdeční záležitost.Rada se k nim zase někdy vrátím.
Doporučuji přečíst každé ktera má ráda erotické romantické příběhy,který tento rozhodně je.