Darker

Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye. Prožijte znovu vášeň Padesáti odstínů temnoty očima Christiana Greye prostřednictvím jeho vlastních slov, zmučených myšlenek, úvah a snů. E L James se vrací do světa Padesáti odstínů v hlubším a temnějším pohledu na milostný příběh, který okouzlil miliony čtenářů celého světa. Jejich spalující a smyslný poměr vyústil v hluboký žal a výčitky, přesto nedokáže Christian Grey vyhnat Anastasii Steeleovou z hlavy, natož z krve. Odhodlaný získat ji zpět, pokouší se potlačit své zvrácené touhy i potřebu absolutní kontroly a snaží se milovat Anu za jejích vlastních podmínek. Hrůzy jeho dětství ho však pronásledují dál, zatímco Anin úskočný šéf, Jack Hyde, chce zjevně Anu pro sebe. Pomůže Christianovi důvěrník a terapeut, doktor Flynn, čelit jeho démonům? Nebo ho majetnictví Eleny, jeho svůdkyně, a vyšinutá oddanost Leily, jeho bývalé submisivní společnice, vtáhnou zpět do minulosti? I kdyby si Christian opět vybojoval Anino srdce, může tak temný a osudem zdeptaný muž doufat, že si jej udrží?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380648/darker-JGr-380648.jpg 3.9118

Padesát odstínů / Fifty Shades

Darker (2017)

Vydáno:, Baronet

Kniha Darker

milena8281

Mně se to líbilo. Sedí mi styl psaní, dobře se to čte a rychle to odsýpá.

Dandulka

Super! Paráda! Bomba! Už aby byl k mání i třetí díl!!!!! Moc se na něj těším!

Ceeca

Mno... co říct, autorka by si měla najít nové hrdiny. Knihu jsem si koupila, pouze abych měla celou sérii. :) A lituji. Není to ono, vždy jsem vzpomínala jak to bylo napsáno v předešlých lepších dílech. Za mě zklamání, překousala jsem ji za měsíc a to jen s donucením.

Elčokča

Už to není ono - když se dozvídám, že má Christian taky nějaké emoce :-D Asi dobrý, pokud nevidíte film. Ale jinak potřetí totéž. Samozřejmě si přečtu i poslední díl, jen se děsím, aby nevyšly Odstíny ještě třeba z pohledu Taylora...

ves.lucie

Dočteno a musím napsat konečně. Musím přiznat, že jsem u knihy neskutečně trápila, neboť se mi do tohoto dílu v mnohém promítal chtě nechtě film. Takže to čtení bylo zdlouhavé a odkládané, byť jsem se na tuto knihu velice těšila ... přesto jsem byla jeho pohledem opět potěšena a líbilo se mi, jak se popisuje detailně jeho myšlenkové pochody ... pokud bude třetí díl, tak samozřejmě také přečtu :-)

evik91

Knížky od této autorky mám ráda, netajím se tím, je to právě ona kdo před pár lety zapříčinil, mou opět čtivou náladu. Sice to bylo až po shlédnutí prvního filmu, ale od té doby jsem se skoro nezastavila. Čekala jsem od této knížky bohužel více než mi dala. Byla opět velmi čtivá, to se jí nedá vzít. Ale také na druhou stránku co by v ní mělo být, když už vše znám z pohledu Any? A filmů. Ano christian má své podělané odstíny temnoty, ale v této knížce mě ani tak nic nepřekvapilo, ani sexuální scénky nebyly tak záživné. Ale i tak je to asi jedno. Jakmile vyjde další díl, i tak si ho přečtu a už teď i přes tuto zkušenost se na ní těším:-)

LuciíŠvarc

Mám ráda všechny odstíny, knihy více, filmy méně, ale z pohledu Christiana to pro mě má úplně nový rozměr a lepší. Ty myšlenkový pochody jsou úplně jinak nastavený, než u nás žen, tak možná proto. Přečetla jsem jedním dechem, ubíhalo to rychle, kdo viděl film, nebo četl první díly, asi se trochu dá předpokládat, co v knize bude, ale od čtení by mě to rozhodně neodradilo. Je tam i spoustu nových informací. Určitě doporučuji přečíst a těším se na třetí díl.

LelaR

Oddechovka na vyčištění hlavy.