Darker

Darker https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380648/bmid_darker-JGr-380648.jpg 4 419 79

Padesát odstínů temnoty pohledem Christiana Greye. Prožijte znovu vášeň Padesáti odstínů temnoty očima Christiana Greye prostřednictvím jeho vlastních slov, zmučených myšlenek, úvah a snů. E L James se vrací do světa Padesáti odstínů v hlubším a temnějším pohledu na milostný příběh, který okouzlil miliony čtenářů celého světa. Jejich spalující a smyslný poměr vyústil v hluboký žal a výčitky, přesto nedokáže Christian Grey vyhnat Anastasii Steeleovou z hlavy, natož z krve. Odhodlaný získat ji zpět, pokouší se potlačit své zvrácené touhy i potřebu absolutní kontroly a snaží se milovat Anu za jejích vlastních podmínek. Hrůzy jeho dětství ho však pronásledují dál, zatímco Anin úskočný šéf, Jack Hyde, chce zjevně Anu pro sebe. Pomůže Christianovi důvěrník a terapeut, doktor Flynn, čelit jeho démonům? Nebo ho majetnictví Eleny, jeho svůdkyně, a vyšinutá oddanost Leily, jeho bývalé submisivní společnice, vtáhnou zpět do minulosti? I kdyby si Christian opět vybojoval Anino srdce, může tak temný a osudem zdeptaný muž doufat, že si jej udrží?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Darker: Fifty Shades Darker as Told by Christian , 2017

Jessybelle
29.12.2019 5 z 5

Občas potřebuji číst něco jiného, a tak padla volba na tuto knihu. Pohled Christiana mě fakt bavil...

Liberush
03.12.2019 5 z 5

Prvni dil jeho pohledem jsem zhltla behem 24 hodin. Druhy mi trval necely tyden. Ne, ze by me to nebavilo, jen jsem mela mene casu (ti vite, dve male deti :D ).
Opet, bavilo me to vic, nez cist porad dokola o vnitrni bohyni.
Bavi me jeho vzpominky, jeho sny, jeho nocni mury. Proste, je to fajn. Hlavne pro takove stoury, jako jsem ja, rada vidim pribeh ze vsech pohledu. Pri konci druheho dilu jeho pohledem me napadlo, ze bych to rada videla i z pohledu Taylora a Gail. To by bylo zabavne :D :D
Tesim se na treti dil, kdy Christian pochopi, ze uz Ana fakt neodejde. :)

RendysStrange
19.09.2019 5 z 5

Z pohledu Christiana mě tato kniha bavila mnohem více. I nějaká ta erotika tam byla :)

michaella03
25.08.2019 5 z 5

Z Christianova pohledu se mi knihy snad i líbí o něco víc... Opět to rychle utíká, je to velmi čtivé.
Líbily se mi vzpomínky na dětství, myšlenky a pohnutky, kterého ho vedly k řadě věcí.
Jen doufám, že se brzy dočkám třetího dílu...

zuzka5372
28.07.2019 5 z 5

Knihu jsem četla s docela velkým odstupem času od první serie padesát odstínů, nicméně příběh Anny a Christiana se mi z jeho pohledu líbí více. Pomůže čtenáři pochopit jeho jednání povahu jeho myšlenkové pochody. Na knize mě bavil pohled do jeho dětství a vztahu s Elenou. Těším se na knihu třetí ...

lenkaabooks
18.07.2019 3 z 5

Příběhy Any a Christiana z jeho pohledu. Je to erotický román, velmi nenáročné čtení. Zatím jsem četla všechny díly, ale už je toho nějak moc a nic nového jsem se nedozvěděla.

pestas
13.07.2019 4 z 5

Knizka se mi libila, z pohledu Greye je to podle me o neco zajimavejsi nez z pohledu Any, i kdyz oboji ma neco. Tady se mi libil vetsi vhled do Christianovych myslenek a vice uryvku a podrobnosti z minulosti. Dobre se to cte.

Tabby
21.05.2019 4 z 5

Nevím co si o téhle knížce vůbec myslet a jak jí hodnotit.
Na jednu stranu se my to četlo lépe než z pohledu Any, bylo to zajímavější. Krátké úryvky z Christianovi minulostí, mi přišly osvěžující a zajímavé a trošku nám víc osvětlovali některé pasáže.
ALE
Ten příběh je už vyhořelý, nemůže nám ani přinést nic moc zajímavého a nového, což je normální, když je to jen jiný pohled. No prostě jsem z toho neměla takovou radost jako mám z nové knížky a z nového příběhu. Navíc ty jeho úryvky byly dobré, ale málo. Je mi to celkem líto protože to autorka mohla vzít úplně z druhého konce a napsat co bylo před Anou, to by mě asi víc zajímalo, než tohle.
Kdyby vyšli knihy jen z pohledu Christiana, vůbec by mi to nevadilo, naopak by jsem byla radši. Ale zbytečně natahovat příběh, to je zbytečné. :)

milena8281
15.04.2019 4 z 5

Mně se to líbilo. Sedí mi styl psaní, dobře se to čte a rychle to odsýpá.

Dandulka
09.04.2019 5 z 5

Super! Paráda! Bomba! Už aby byl k mání i třetí díl!!!!! Moc se na něj těším!

Ceeca
12.03.2019

Mno... co říct, autorka by si měla najít nové hrdiny. Knihu jsem si koupila, pouze abych měla celou sérii. :) A lituji. Není to ono, vždy jsem vzpomínala jak to bylo napsáno v předešlých lepších dílech. Za mě zklamání, překousala jsem ji za měsíc a to jen s donucením.

Elčokča
22.02.2019 3 z 5

Už to není ono - když se dozvídám, že má Christian taky nějaké emoce :-D Asi dobrý, pokud nevidíte film. Ale jinak potřetí totéž. Samozřejmě si přečtu i poslední díl, jen se děsím, aby nevyšly Odstíny ještě třeba z pohledu Taylora...

ves.lucie
21.02.2019 4 z 5

Dočteno a musím napsat konečně. Musím přiznat, že jsem u knihy neskutečně trápila, neboť se mi do tohoto dílu v mnohém promítal chtě nechtě film. Takže to čtení bylo zdlouhavé a odkládané, byť jsem se na tuto knihu velice těšila ... přesto jsem byla jeho pohledem opět potěšena a líbilo se mi, jak se popisuje detailně jeho myšlenkové pochody ... pokud bude třetí díl, tak samozřejmě také přečtu :-)

evik91
21.02.2019 4 z 5

Knížky od této autorky mám ráda, netajím se tím, je to právě ona kdo před pár lety zapříčinil, mou opět čtivou náladu. Sice to bylo až po shlédnutí prvního filmu, ale od té doby jsem se skoro nezastavila. Čekala jsem od této knížky bohužel více než mi dala. Byla opět velmi čtivá, to se jí nedá vzít. Ale také na druhou stránku co by v ní mělo být, když už vše znám z pohledu Any? A filmů. Ano christian má své podělané odstíny temnoty, ale v této knížce mě ani tak nic nepřekvapilo, ani sexuální scénky nebyly tak záživné. Ale i tak je to asi jedno. Jakmile vyjde další díl, i tak si ho přečtu a už teď i přes tuto zkušenost se na ní těším:-)

LuciíŠvarc
20.02.2019 5 z 5

Mám ráda všechny odstíny, knihy více, filmy méně, ale z pohledu Christiana to pro mě má úplně nový rozměr a lepší. Ty myšlenkový pochody jsou úplně jinak nastavený, než u nás žen, tak možná proto. Přečetla jsem jedním dechem, ubíhalo to rychle, kdo viděl film, nebo četl první díly, asi se trochu dá předpokládat, co v knize bude, ale od čtení by mě to rozhodně neodradilo. Je tam i spoustu nových informací. Určitě doporučuji přečíst a těším se na třetí díl.

LelaR
15.02.2019 3 z 5

Oddechovka na vyčištění hlavy.

georginaa
02.02.2019 5 z 5

Nehledě, že všichni tento román znají (i z filmové tvorby) předpokládá se, že už nic nemůže překvapit. A opak je pravdou, z jeho pohledu muže to má úplně jiný rozměr. Akorát co mi dost vadilo.... bejby (snad 50x) ale zase na druhou stranu byly roztomilý emaily co si posílali, to mě bavilo.

AnnaNes
01.02.2019 5 z 5

Christianův pohled se mi líbí mnohem víc než Anin.

dabinka
29.01.2019 5 z 5

Už se také těším na poslední díl, čte se to jedním dechem.

Jani23
27.01.2019 5 z 5

Kniha se mi velice líbila. Sotva jsem se pustila do čtení nemohla jsem se odtrhnout.