Erika Mitchell Leonard

E. L. James pseudonym

anglická, 1963 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Mister

Mister - Erika Mitchell Leonard

Londýn v roce 2019. Maxim Trevelyan vede bezstarostný život. Je pohledný, má přátele v aristokratických kruzích a peníze. Nikdy nemusel pracovat a zřídka spí sám. Vše se ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 7 knih

Komentáře (40)

Přidat komentář
Jája92
13.02.2018

Tyto knihy se staly populárními z jediného důvodu. Protože do té doby se o BDSM sice vědělo, ale tak nějak neveřejně, zatímco teď si o tom povídá kdokoliv. Najednou to každý provozuje nebo to zkusil ( BDSM není jedno přivázání při sexu nebo plácnutí přes zadek před sexem) . Autorka nemá sebemenší tušení, co skutečně BDSM je. Čím si subi prochází, co cítí a proč jí vlastně přitahuje dominance. A opravdu panna, která zažije svůj první sexuální zážitek a okamžitě se z ní stane dračice ?! Tomu snad mohou věřit jen ti, kteří nemají zkušenosti. To by pan Grey musel být Bůh, aby s ním ihned dosáhla orgasmu. Stejně tak jako je popisován pan Dominantní. Teď si nejspíš každá vanilka myslí, že dominant je chudáček, který byl v dětství týraný a proto si to musí v dospělosti nahrazovat...
I samotný popis DS vztahu je bohužel směšný. Rozhodně to není tak, jak jej autorka popisovala v knihách. Není o sexu, kouření a zase sexu a kouření a občas naplácat a svázat jak jinak než při sexu.
Ti, kteří se v tomto světě pohybují už nějaký rok, je toto dílo k smíchu. Jediný důvod , proč je toto dílo tak opěvované , je neuvěřitelná mediální kampaň. A příběh chudičké holčičky a bohatého chlápka, snad už ani netřeba komentovat.
Jako námět to mohlo být opravdu dobré ( kdyby autorka nečerpala z porna a kdyby její styl psaní nezamrzl na úrovní základní školy).

j.kostal
06.06.2017

Prosím vás neviete niekto, či autorka nechystá knižku aj z pohľadu jednej z postelí, kde sa odohráva 50 odstínů? Prosím prosím prosím! :D

Yorika
27.10.2016

Taková pohádka jak obyčejná žena z lidu ke štěstí a bohatství přišla.A stačilo k tomu tak málo.Napsat příběh, který zde byl již milionkrát předtím, okořenit ho BDSM erotikou (kterou prý načerpala z porna) a vypustit do světa.
Co na tom, že úroveň jejích dílek se rovná slohové práci žáka základní školy ( a to je možná ještě urážkou pro toho školáka), že se ty slátaniny opravdu nedají číst, aniž by člověk takřka fyzicky netrpěl.
Je to nevysvětlitelný jev, proč se zrovna její knihy staly tak populární, proč miliony žen při jejich četbě vzdychají nadšením a přitom nevidí tu stupiditu, která čiší z každé stránky.
Autorce se povedl báječný kousek, kterým si zajistila nehynoucí tok peněz, který ji vystačí zřejmě až do smrti.Můžeme o tom diskutovat, můžeme nad tím kroutit hlavou, můžeme to odsuzovat ale to je tak asi všechno, co můžeme dělat.Protože braky této spisovatelky, si své čtenáře(spíše čtenářky) vždy najdou.

Kris@
16.03.2016

Je urážka, že paní E L James je vedena mezi spisovateli. Knihy nemají absolutně žádnou literární hodnotu. Jejich oblíbenost mě rmoutí i znechucuje zároveň. Taková škoda papíru...

Babo
10.03.2016

Autorka evidentně dosáhla toho,co chtěla. Knihy se prodávají a o to jde asi až v první řadě.
Když vidím u prvního dílu přes čtyři tisíce komentářů,tak nestačím žasnout.
No,nemusím číst všechno :-))))

stojinek
18.12.2015

Četla jsem sice všechny díly, ale rozhodla jsem se udělat něco pro sebe a i když se jednalo o pro mě brakovou literaturu nízké hloubky a bez pointy - v originále to bylo celkem zajímavý na procvičení angličtiny :-)

Ellkao
16.08.2015

Miliony žen ji milují a já vlastně nechapu proč, napsala sex román jako mnozí před ní :D trilogii fifty shades jsem samozřejmě četla ale beru to spíš jako jistou formu recese. Co se týče samotné autorky, možná to byla její frustrace nebo kdo ví co ji vedlo napsat zrovna todle, každopádně skvělá práce E L James! Třeba jednou napíše něco smysluplného :) ale abych nebyla jenom negativni, knihy jsou napsané dobre, jen ta samotná myšlenka stojí za prd.

1