Nezkrotný horal

Londýn 1817: Zásluhou svého zamilovaného bratra se skotský horal Arran MacLawry ocitne uprostřed společenské sezony na maškarním plese a nechce nic, než se trochu rozptýlit od domluveného zasnoubení – a takové rozptýlení by mohla představovat chytrá dívka s kaštanovými vlasy v masce lišky… jenže se ukáže, že jde o vnučku Campbella, náčelníka klanu, s nímž MacLawryové už dlouho soupeří. Přestože mezi jejich rodinami vládne nevraživé příměří, láska k ohnivé Mary Campbellové je neslýchaná představa dokonce i pro divokého Skota… Mary byla odkojena báchorkami o divokých a zuřivých MacLawryových a tak ji ohromí zjištění, že ten úžasný fěšák v masce lišáka je jedním z nich. Nepřítel přece nemůže mít tak široká ramena a tak svůdný skotský akcent! Ale zvědavost musí stranou – je přísně zakázáno s někým takovým laškovat, a navíc je stejně zaslíbena jinému. Ale jiskra už přeskočila, plamen zahořel a láska stojí za všechna rizika…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413425/big_nezkrotny-horal-qzH-413425.jpg 4.2103

Skandální Skotové 2.

Vydáno: , Baronet

Rogue with a Brogue, 2014

Kniha Nezkrotný horal

Petra-1
12.10.2021

Ačkoli jsem četla nedávno, tak jsem si musela znovu přečíst o čem kniha byla... Takže kniha je vcelku lehce zapomenutelná. Postavy sympatické, děj celkem ubíhal, ale chyběl mi tam nějaké to jiskření a pověstný humor autorky.

Lena79
04.10.2021

Mně se to líbilo, i když konec příběhu byl dost předvídatelný. Několikrát jsem se přistihla, že se směju nahlas, což je asi i smysl knihy. Odpočinout si. "Jsi nějak zelený." " Cítím se zeleně."

uminaa
06.09.2021

Koniec už som vedela hneď na začiatku, ale veľmi som sa tešila na výpravu s Arranom a Mary. Išlo o príbeh Romea a Júlie vo vresovej farbe, ale našťastie nie s tragickým koncom. Veľmi som im samozrejme fandila a preklínala oba rody, že sa stavali proti ich láske a Ranulf ma pekne vytočil svojím správaním, našťastie to na konci napravil. A ešte na margo - Maryina teta a strýko si získali moje srdce

alzbeta4340
29.04.2021

Červená knihovna až s netypicky precizně a podrobně vystavěnou zápletkou týkající se nevraživosti mezi skotskými klany. Domluvené sňatky a nařízené chování, pravidla, která neplatí úplně stejně pro všechny - to vše tady najdeme. Vše okořeněné humorem, dobrodružstvím a láskou s dobrým koncem.

Ála1968
06.02.2021

Nádhera,i tento 2.díl je skvělý jako 1.díl.Byla tam romantika,dobrodružství,prostě nádhera.Už se těším na další díly.

munka
21.12.2020

Oproti prvému dielu sa mi to páčilo viacej. Romantika, dobrodružstvo, sympatickí hlavní hrdinovia a očakávaný záver. Teším sa na pokračovanie.

petulkapeta
17.11.2020

Tak začalo to romantikou,ktere přešlo v dobrodružství a skončilo tak jak melo..vážně pekny příběh:)

Maruš.D
27.08.2020

Za mě naprosto nejlepší z celé série. Pokud to ještě není zfilmované, tak bych tak učinila :D.
Bavila jsem se celou dobu, postavy byly sympatické, děj tak akorát napínavý, romantický a dobrodružný. Zakázaná láska je vždy zajímavá. Arrana jsem si oblíbila ze všech nejvíc, jak je upřímný, rozumný a sexy- zabijácká kombinace. Mary jsem také měla ráda, hlavně když si uvědomila co chce a šla si za tím. Super dvojice!