Spasitel

V celých dějinách Bratrstva černé dýky, kam až paměť sahá, byl z jeho řad vyloučen jen jeden jediný muž – ale Murhderovo šílenství nedávalo Bratrům jinou možnost. Pronásledován vidinami ženy, kterou nedokázal zachránit, vrací se Murhder přesto do Caldwellu, aby napravil to, co ho zničilo. Není však připraven na to, čemu musí čelit, aby dosáhl svého vykoupení. Dr. Sarah Watkinsová, vědecká pracovnice v oblasti biovýzkumu, se snaží překonat ztrátu svého kolegy a snoubence. Když FBI začne vyšetřovat jeho smrt, vzbudí to v Sarah zájem o to, co se vlastně stalo, a brzy zjistí děsivou pravdu: její firma provádí tajné nelidské experimenty a muž, o němž se domnívala, že ho zná a miluje, se na tom mučení podílel. Osudy Murhdera a Sarah se nezvratně propojí, vzplane mezi nimi touha. Mohou si však vybudovat i budoucnost, která překlene propast mezi dvěma živočišnými druhy? A když se ve válce proti upírům objeví nový nepřítel, vrátí se Murhder ke svým Bratrům – nebo se navěky vrátí ke své samotářské existenci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413519/spasitel-VnB-413519.jpg 4.721

Bratrstvo černé dýky 17.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Baronet

The Savior, 2019

Kniha Spasitel

Cometka
10. listopadu

Opět klasické Bratrstvo Černé dýky. Jejich příběhy miluju a tohle byl tedy nářez. Lassiter a jeho zlaté polokoule mě budou strašit ještě hodně dlouho a já se těším na další díl. Knížku určitě doporučuji!

annaliesen
08. listopadu

Já prostě žeru Lassitera už se těším a zároveň bojím jakou mu ward napíše ženu, jen tajně doufám že naprosto normální ne modelku s několika tytuli . Jako vždy žádné překvapení se nekonalo prostě dobré odpočinkové čtení

Adris
08. listopadu

Opět šablona, jako vždy, ale tentokrát byl příběh trochu akčnější.

keiko33
08. listopadu

BCD je moja srdcovka, takze kazda nova cast je pre mna, ako pohladenie pre dusu. Neporovnavam, ktora cast je lepsia, jednoducho dakujem autorke za kazdy novy pribeh, kedy sa mozem myslou preniest do tohto uzasneho sveta. Tentoraz sa autorka dotkla temy pokusov na upiroch, co bola zaujimava zmena. Skladam poklonu, nad jej genialnou fantaziou a uz teraz sa tesim na pokracovanie. P. S. Zboznujem Lassitera a Rhagea a ich humor.

martina1199
06. listopadu

Další díl série a opět slupnut jako malina. Jako jo - jednotlivé díly jsou si podobné opakujícím se schématem a jako jo - všechno v příběhu bylo přehnané, ale i tak opět fajn čtení a nový člen bratrstva na scéně :-) Prostě moje guilty pleasure :-)

4laras
05. listopadu

Diamanty... Jsou večné.
Asi jako má láska k BČD. Tohle byla další skvělá kniha.
Na příběh Murhdera jsem se těšila od doby, co se o něm začalo mluvit.
Kniha doslova utíkala pod očima. Vše plynulo, vrátilo se zpět do zajetých kolejí před Zlodějem... Postavy uvažující normálně a potom Lassiter...
A ten konec? Prostě jak to má být.

Kukicka
04. listopadu

Bratrstvo je moje srdcovka a ani se mi nechce verit, ze uz je to 17. hniha. Minuly dil byl preslap, ale u tolika knih je to i omluvitelne. Zde uz vse bylo pri starem. Hrozne rada se do toho sveta vracim a hlavne ke starym znamym. Za me tentokrat 3,5*. Zapletka mezi hlavnimi hrdiny byla na me moc hrr hrr

Evka3814
03. listopadu

BČD je prostě nesmrtelná série,které se nikdy nenabažím. Opět úžasné čtení ,líbilo se mi že se vrátila k Jonovi který se konečně dočkal:) A prostě miluju Lassitera s tou jeho holou zadnicí:))) Prostě mě baví Wardovky ten její humor na který nikdy nezapomene :))) Jen tak dál