Spasitel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V celých dějinách Bratrstva černé dýky, kam až paměť sahá, byl z jeho řad vyloučen jen jeden jediný muž – ale Murhderovo šílenství nedávalo Bratrům jinou možnost. Pronásledován vidinami ženy, kterou nedokázal zachránit, vrací se Murhder přesto do Caldwellu, aby napravil to, co ho zničilo. Není však připraven na to, čemu musí čelit, aby dosáhl svého vykoupení. Dr. Sarah Watkinsová, vědecká pracovnice v oblasti biovýzkumu, se snaží překonat ztrátu svého kolegy a snoubence. Když FBI začne vyšetřovat jeho smrt, vzbudí to v Sarah zájem o to, co se vlastně stalo, a brzy zjistí děsivou pravdu: její firma provádí tajné nelidské experimenty a muž, o němž se domnívala, že ho zná a miluje, se na tom mučení podílel. Osudy Murhdera a Sarah se nezvratně propojí, vzplane mezi nimi touha. Mohou si však vybudovat i budoucnost, která překlene propast mezi dvěma živočišnými druhy? A když se ve válce proti upírům objeví nový nepřítel, vrátí se Murhder ke svým Bratrům – nebo se navěky vrátí ke své samotářské existenci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413519/big_spasitel-VnB-413519.jpg 4.7222
Série:

Bratrstvo černé dýky 17.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

The Savior, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (43)

Kniha Spasitel

karin4338
17.11.2021

Autorka opät nesklamala. Potešila ma že Murhder, nie je taký magor, ako bol prezentovaný. Krásný príbeh, kde sa prelínal príbeh Johna a Xhex a konečne oficiálne odhalenie Lassitera.

Dandulka
13.07.2021

Tak tohle bylo uz asi trochu prekombinovane. Presto vsak lehke a nenarocne cteni. Vzhledem k rozsahlosti knih na toto tema, spada jiz autorka sem tam k remeslnosti. Odpocinkova cetba.


Vendulik
12.05.2021

Tato kniha je lepší, než předešlý díl ale je taky lehce zapomenutelna. Moc mě tedy neoslovila. V předešlých dílech se hodně bojovalo, aby upír a člověk mohly být spolu. Tady stačí diamant a je to. Už to není taková klasická Wardova, ta umělá příběhy více propracovat. Škoda. Na tento díl jsem se těšila. Pro mě je zklamáním.

Karoli282
29.04.2021

Tento díl patří určitě mezi mé oblíbené. Na Murhdera jsem se neskutečně těšila a dočkala jsem se pěkného příběhu. Vedlejší dějové linky se mi také líbily. Už se nemůžu dočkat pokračování. Všem vřele doporučuji.

Szekynka
21.04.2021

Byla jsem zvědavá jestli se tento šílený bratr vrátí na scénu, jeho příběh byl pro mě trošku slabší ale i tak, jsem za tento díl ráda. Dotvořil pro mě celkový obraz bratrů :)

MonaLisa42
15.01.2021

Další velmi pěkný díl.
Na konci minulého dílů jsem byla natěšená, jak se bude vyvíjet příběh Murhdera. Začátek knihy byl pro mě však nezajímavý a celkem mě nudil. Pak se zničehonic objevilo napětí a Wardovská čtivost, a najednou jsem toužila vědět, jak to nakonec skončí. Na knihu jsem velice často myslela.
Murthder a Sarah jsou skvělý pár. Navíc se zde řešily i Johnovy problémy. Gerryho dopis, mě velmi potěšil, už jsem se bála, že se nedozvím, jak to nakonec bylo. Jediné co se mi skutečně nelíbí je, že všechno jde najednou tak snadno. Stvořitelka nedávala věčný život 'jen tak' (postavy umíraly, hrdinové se museli něčeho vzdát,...) a zde se jen stačí pousmát a Lassiter všechno vyřeší... To mě vážně štve...
Jinak se jedná o bezva knihu. Moc děkuji!!!

janno69
01.12.2020

Další skvělý díl, mě se prostě Wardovky neomrzí....

Orechanda
26.11.2020

SPOILER: Nějak mi chybí zmínka o Jo, která se tuším ve "Vyvolené" blížila proměně. Nebo jsem to někde přehlédla? Každopádně by to mohl být zajímavý příběh, do toho Manny Mannelo....

1