Pravda krve

Jako cvičenec programu Bratrstva černé dýky se Boone osvědčil jako skvělý voják a nyní bojuje po boku Bratrů. Po otcově nečekané smrti je přes veškeré svoje námitky suspendován ze služby – a dostane za úkol spolupracovat s Butchem O’Nealem, bývalým policajtem z mordparty, při stíhání sériového vraha: někdo se zaměřil na upíří ženy v klubu, specializovaném na tzv. „rolové hry“. Když je Bratrstvo přivoláno na pomoc, Boone naléhá, aby se směl zúčastnit – a to poslední, co čeká, je setkání s poutavou, záhadnou ženou… která navždy změní jeho život. Od chvíle, kdy její sestra zahynula v klubu, je Helania odhodlaná najít jejího vraha bez ohledu na nebezpečí, které jí hrozí. Když jí Boone zkříží cestu, neví, zda mu má důvěřovat, nebo ne – a pak už nemá na vybranou. Jelikož se sama stane svědkem další vraždy a někdo blízký Bratrstvu je identifikován jako hlavní podezřelý, musí ti dva spolupracovat při řešení záhady… dřív, než bude pozdě. Vstoupí mezi milence šílenec, nebo nad smrtící zlobou zvítězí pravá láska a dobrota?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427672/big_pravda-krve-STh-427672.jpg 4.4108

Odkaz černé dýky 4.

Literatura světová, Horory, Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Blood Truth, 2019

Kniha Pravda krve

Heri76

Kriminální zápletka vyšetřování vražd upířích žen, ke které je Boone postavený mimo službu přizván, je dobrým nápadem a nahrazuje slušně boj s Vyhazovací společností v hlavní linii Bratrstva. Boone společně s Butchem řeší vraždu mladé upírky, když se na scéně objeví tajemná Helania. Marquist jako padouch, co dostane „co proto“, taky vyhovující, i když mi lezlo na nervy, že by příběh dopadl tak, jak byl naznačován. Ale to se nestalo, hurá.
Přítomnost Syna na scéně je dobrým úvodem pro Hříšníka ze série Bratrstva.
Jsem ráda, že jsem Bratrstvo i Odkaz četla kontinuálně, tak jak na sebe časově navazují, protože obě série jsou provázané a nemusela jsem se tak podivovat nad tím, že mi něco uniklo.

Karoli282

Další skvělé pokračování. Kniha se mi líbila, četla se dobře a jsem ráda i za scény se Synem. Na jeho příběh se opravdu těším. Všem doporučuji.

MonaLisa42

Moc nevím, co říct... Knihu jsem četla velmi dlouho, a tím je mé hodnocení určitě zkreslené.
Kniha je velmi čtivá a postavy jsou úžasné - nic jiného se ani od J.R.Ward nedá očekávat. Ale jinak jsem bohužel čekala daleko víc. Série Odkaz Č.D. mi přišla zatím nejlepší a zanechávala ve mně hluboké emoce. Tato kniha se minulým dílům naprosto nemůže rovnat. Dějové linie se mění až příliš rychle, občas se ztrácím a přijdou mi nedokončené. Děj se odehrává ve velmi krátké době a čekala jsem trochu více detektivky. Nebylo moc prostoru k hádání budoucího děje, vše se odehrálo zničeho nic.
Stále však platí, že Bastardi mě velmi baví a zajímají. Také mi v paměti ulpěl citát: "Buď sama sebou. Já budu sám sebou, a pokud spolu nepřestaneme mluvit? Mělo by to dobře dopadnout.", který považuji za úžasné motto. Děkuji!!!

Dandulka

Tak tohle byl opravdu hezký díl. Zase po delší době jsem se k těmhle knížkám vrátila. A udělala jsem moc dobře.

Kočičáci
20.11.2020

Hmmm, Boone je sympaťák :-) kromě klasické upíří love story jsme se tentokrát dočkali i detektivního vyšetřování vražd mladých žen, které někdo brutálně masakroval v klubu a Boone je pomáhal Butchovi vyšetřovat, a přitom narazil na svou novou lásku Helanii.
Na závěr se nám to klasicky hezky propojí. BČD forever!

cukrovka
21.10.2020

Tak jako vždy od této autorky super příběh. Skvělá kombinace romantiky, erotiky a trochy detektivky.

Lee7
05.10.2020

Skvělá, když jedete sérii bratrstva již tolik let a pak čekáte na nový vjem odklonu o mladých. Jsem stále nadšená a pořad se mi líbí, co nového se dozvídáme.. jsem zvědavá jak se Syn ukáže dál.. a těším se na další..

nai.ivka
27.09.2020

Od Wardové můžu cokoli z její upírské serie, i když je to pořád o tom samém, zatím se mi nepřejedla.