Pravda krve

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jako cvičenec programu Bratrstva černé dýky se Boone osvědčil jako skvělý voják a nyní bojuje po boku Bratrů. Po otcově nečekané smrti je přes veškeré svoje námitky suspendován ze služby – a dostane za úkol spolupracovat s Butchem O’Nealem, bývalým policajtem z mordparty, při stíhání sériového vraha: někdo se zaměřil na upíří ženy v klubu, specializovaném na tzv. „rolové hry“. Když je Bratrstvo přivoláno na pomoc, Boone naléhá, aby se směl zúčastnit – a to poslední, co čeká, je setkání s poutavou, záhadnou ženou… která navždy změní jeho život. Od chvíle, kdy její sestra zahynula v klubu, je Helania odhodlaná najít jejího vraha bez ohledu na nebezpečí, které jí hrozí. Když jí Boone zkříží cestu, neví, zda mu má důvěřovat, nebo ne – a pak už nemá na vybranou. Jelikož se sama stane svědkem další vraždy a někdo blízký Bratrstvu je identifikován jako hlavní podezřelý, musí ti dva spolupracovat při řešení záhady… dřív, než bude pozdě. Vstoupí mezi milence šílenec, nebo nad smrtící zlobou zvítězí pravá láska a dobrota?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427672/big_pravda-krve-STh-427672.jpg 4.4150
Série:

Odkaz černé dýky 4.


Žánr:
Literatura světová, Horory, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Blood Truth, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (30)

Kniha Pravda krve

petraj30
22.11.2022

Řekla bych, že tato kniha patří do série Bratrstva, ale s výcvikovým programem už má jen pramálo společného. Hlavní postavy z minulých dílů se tu mihly jen, aby se neřeklo a zbytek upadl v zapomnění.
Bohužel hlavní postavy mi nějak nesedly. Děj se mi taky zrovna nezamlouval. Dnes to bylo prostě jiné. Rozhodně nemůžu napsat, že by mě to nebavilo, ale čekala jsem něco jiného.

Szekynka
08.05.2022

Miluju knihy z této série a vždycky jsem nadšená když zjistím, že příběh pokračuje. Na této se mi kromě obvyklého on + ona + válka s bezduchými líbilo doplnění příběhu o vyšetřování vražd. Myslím, že by se z fleku mohla autorka věnovat této tématice :)


Heri76
26.08.2021

Kriminální zápletka vyšetřování vražd upířích žen, ke které je Boone postavený mimo službu přizván, je dobrým nápadem a nahrazuje slušně boj s Vyhazovací společností v hlavní linii Bratrstva. Boone společně s Butchem řeší vraždu mladé upírky, když se na scéně objeví tajemná Helania. Marquist jako padouch, co dostane „co proto“, taky vyhovující, i když mi lezlo na nervy, že by příběh dopadl tak, jak byl naznačován. Ale to se nestalo, hurá.
Přítomnost Syna na scéně je dobrým úvodem pro Hříšníka ze série Bratrstva.
Jsem ráda, že jsem Bratrstvo i Odkaz četla kontinuálně, tak jak na sebe časově navazují, protože obě série jsou provázané a nemusela jsem se tak podivovat nad tím, že mi něco uniklo.

Karoli282
29.04.2021

Další skvělé pokračování. Kniha se mi líbila, četla se dobře a jsem ráda i za scény se Synem. Na jeho příběh se opravdu těším. Všem doporučuji.

MonaLisa42
26.04.2021

Moc nevím, co říct... Knihu jsem četla velmi dlouho, a tím je mé hodnocení určitě zkreslené.
Kniha je velmi čtivá a postavy jsou úžasné - nic jiného se ani od J.R.Ward nedá očekávat. Ale jinak jsem bohužel čekala daleko víc. Série Odkaz Č.D. mi přišla zatím nejlepší a zanechávala ve mně hluboké emoce. Tato kniha se minulým dílům naprosto nemůže rovnat. Dějové linie se mění až příliš rychle, občas se ztrácím a přijdou mi nedokončené. Děj se odehrává ve velmi krátké době a čekala jsem trochu více detektivky. Nebylo moc prostoru k hádání budoucího děje, vše se odehrálo zničeho nic.
Stále však platí, že Bastardi mě velmi baví a zajímají. Také mi v paměti ulpěl citát: "Buď sama sebou. Já budu sám sebou, a pokud spolu nepřestaneme mluvit? Mělo by to dobře dopadnout.", který považuji za úžasné motto. Děkuji!!!

Dandulka
17.04.2021

Tak tohle byl opravdu hezký díl. Zase po delší době jsem se k těmhle knížkám vrátila. A udělala jsem moc dobře.

Kočičáci
20.11.2020

Hmmm, Boone je sympaťák :-) kromě klasické upíří love story jsme se tentokrát dočkali i detektivního vyšetřování vražd mladých žen, které někdo brutálně masakroval v klubu a Boone je pomáhal Butchovi vyšetřovat, a přitom narazil na svou novou lásku Helanii.
Na závěr se nám to klasicky hezky propojí. BČD forever!

cukrovka
21.10.2020

Tak jako vždy od této autorky super příběh. Skvělá kombinace romantiky, erotiky a trochy detektivky.

1