koupit knihy

Jessica Bird

J. R. Ward pseudonym

americká, 1969

Nahrávám...

Nová kniha

Hříšník

Hříšník - Jessica Bird

Syn drží před Bratrstvem černé dýky v tajnosti svou vedlejší profesi žoldáka. Když přijme další zakázku, nejenže se jeho kroky zkříží s novým nepřítelem upíří rasy, ale t... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 39 knih

Komentáře (27)

Hrafntinna
25. února

Ze zacatku se mi ty knihy docela líbily, ale pak to zacalo byt porad to stejné dokola a fakt, je tam uz trochu moc tech zbytecnych popisu sexu, s vsemy detaily které zase tolik nepotrebuju. Je to vlastne porno. Taky my u autorky vadí ze porad narazi na vselijaké znacky at uz to jsou saty, hodinky nebo parfémy - je asi za to placená! A je tam pár blbostí...napriklad, jak jsou ti upíri tak "opálení" kdyz nemuzou jít na slunce?
Taky me unavuje to ze jsou vsichni stejní. Jenom samej sval a mozek v penisu. Je to skoda, mohlo to byt zajimava serie. V poslednich knihach me napadlo ze uz je nepise ta puvodni autorka..je to uplne jiny styl.

petulik330
07. února

Zatím jsem četla jen sérii padlých andělů, ale za mně super.
Knihy s touto tématikou mám hodně ráda. U této série mě zaujal neotřelý pohled na věc. Andělé nebylo jen milí a uhlazení ale právě naopak. Vypadalo na pěkně drsné typky co mají hodně za sebou.
Už se těším na další knihy z péra toho autora.

verdulos7977
01.10.2019

Jak tohle ta ženská dokáže?? Vydat tolik knih o tolika stránkách? Bože, musí psát každý den o sto šest... Několik knih za rok... To se prostě nevidí !! :)

masielko27
07.02.2019

Prosím o radu, v jakém pořadí namíchat sérii Odkazu černé dýky s Bratstvem, tak aby to dějově do sebe zapadalo? Díky! :) Famózní opisy a to až tak, že knížky žeru i když erotické upířoviny nemusím :D.

katinthebox
03.07.2018

Za mně skvělá autorka, která pozná svůj vesmír dokonale. Již několikrát mě velice mile překvapilo, že v nové knížce objasnila události, zmíněné častokrát jednou/dvěma větami v knize vydané před x-lety. Klobouk dolu, takhle propojený a propracovaný dějový rámec serií má jen málokterý autor. Jediné mínus vidím v ceně tady vydávaných knih - ekniha o 100-150 kc dražší než novinky jiných autorů a to nemluvím o vazbě, která snád nikdy nejde pod 300 Kč. Je to moc škoda, neboť kvůli velice specifickým výrazům užívaným ve světe jejich příběhů by se ten překlad hodil.

Ryorka
03.01.2018

pro vznešené bibliofily a sečtělé čtenáře oduševnělých beletrií je dílo této spisovatelky čistý brak................ALE ! i když je v jejích knihách mnoho klišé a leckdy naivity, má vzácnou schopnost svým stylem psaní vtáhnout do světa o kterém píše, a to se rozhodně nedá vždy tvrdit o daleko spisovatelsky lepších počinech, leckdy kritiky vynášených do nebes. Když jsem začala číst Milence z temnot ( přiznám se, že to byla první kniha podobného ražení ), tak jsem byla skoro v šoku, ale nebyla jsem zklamaná. Jenže pak u druhé, třetí,čtvrté knížky jsem zjistila, že je to furt to samý. Nicméně jsem četla dál až k 11. dílu a tu mi spadla brada. Ty dva chlapy jsem si prostě zamilovala a tak jsem se rozhodla přečíst si jejich příběh od samého začátku. No nevěděla jsem přesně, kdy se o nich zmínila autorka poprvý, tak jsem si to pro jistotu dala celé znovu.......a znovu........a znovu....... A teď v tom lítám a stala jsem se závislá na dvoumetrových upířích chlapech v kožených oblečcích. Teď už si jen přát, aby té ženské nedošly nápady.....

75terka
29.12.2017

Na první díl Bratrstva černé dýky jsem narazila úplnou náhodou v knihovně a od té doby... je to VELKÁ LÁSKA. Právě jsem dočetla 14. díl a nemůžu se dočkat pokračování.
Děkuju ještě jednou té obrovské náhodě která dala dohromady mě a tvorbu této úžasné autorky.

Sunday
14.06.2017

Naprosto souhlasím se všemi pochvalnými slovy v komentářích a přidávám - taky 6 dílů Padlých andělů stojí za to si přečíst. Já je četla jako první a pak teprve Bratrstvo černé dýky. Taky nová řada Odkaz černé dýky - brzy vyjde 2. díl, a právě jsem dočetla 2. díl Králů bourbonu - Andělský podíl a taky hodnotím vysoce kladně. To samé platí pro samostatné knihy Nezapomenutelná, Neodolatelný, Sázka na vášeň a Srdce ze zlata. U všech čtyř najdete "prolínání" postav - jsou příbuznými a přáteli navzájem z jedné knihy do druhé. Za mě všechny knihy autorky za 1 s hvězdičkou.

1