Jessica Bird

J. R. Ward pseudonym

americká, 1969 statistiky

Nahrávám...

Nová kniha

Pravda krve

Pravda krve - Jessica Bird

Jako cvičenec programu Bratrstva černé dýky se Boone osvědčil jako skvělý voják a nyní bojuje po boku Bratrů. Po otcově nečekané smrti je přes veškeré svoje námitky suspe... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 37 knih

Komentáře (25)

Přidat komentář
verdulos7977
01.10.2019

Jak tohle ta ženská dokáže?? Vydat tolik knih o tolika stránkách? Bože, musí psát každý den o sto šest... Několik knih za rok... To se prostě nevidí !! :)

masielko27
07.02.2019

Prosím o radu, v jakém pořadí namíchat sérii Odkazu černé dýky s Bratstvem, tak aby to dějově do sebe zapadalo? Díky! :) Famózní opisy a to až tak, že knížky žeru i když erotické upířoviny nemusím :D.

katinthebox
03.07.2018

Za mně skvělá autorka, která pozná svůj vesmír dokonale. Již několikrát mě velice mile překvapilo, že v nové knížce objasnila události, zmíněné častokrát jednou/dvěma větami v knize vydané před x-lety. Klobouk dolu, takhle propojený a propracovaný dějový rámec serií má jen málokterý autor. Jediné mínus vidím v ceně tady vydávaných knih - ekniha o 100-150 kc dražší než novinky jiných autorů a to nemluvím o vazbě, která snád nikdy nejde pod 300 Kč. Je to moc škoda, neboť kvůli velice specifickým výrazům užívaným ve světe jejich příběhů by se ten překlad hodil.

Ryorka
03.01.2018

pro vznešené bibliofily a sečtělé čtenáře oduševnělých beletrií je dílo této spisovatelky čistý brak................ALE ! i když je v jejích knihách mnoho klišé a leckdy naivity, má vzácnou schopnost svým stylem psaní vtáhnout do světa o kterém píše, a to se rozhodně nedá vždy tvrdit o daleko spisovatelsky lepších počinech, leckdy kritiky vynášených do nebes. Když jsem začala číst Milence z temnot ( přiznám se, že to byla první kniha podobného ražení ), tak jsem byla skoro v šoku, ale nebyla jsem zklamaná. Jenže pak u druhé, třetí,čtvrté knížky jsem zjistila, že je to furt to samý. Nicméně jsem četla dál až k 11. dílu a tu mi spadla brada. Ty dva chlapy jsem si prostě zamilovala a tak jsem se rozhodla přečíst si jejich příběh od samého začátku. No nevěděla jsem přesně, kdy se o nich zmínila autorka poprvý, tak jsem si to pro jistotu dala celé znovu.......a znovu........a znovu....... A teď v tom lítám a stala jsem se závislá na dvoumetrových upířích chlapech v kožených oblečcích. Teď už si jen přát, aby té ženské nedošly nápady.....

75terka
29.12.2017

Na první díl Bratrstva černé dýky jsem narazila úplnou náhodou v knihovně a od té doby... je to VELKÁ LÁSKA. Právě jsem dočetla 14. díl a nemůžu se dočkat pokračování.
Děkuju ještě jednou té obrovské náhodě která dala dohromady mě a tvorbu této úžasné autorky.

Sunday
14.06.2017

Naprosto souhlasím se všemi pochvalnými slovy v komentářích a přidávám - taky 6 dílů Padlých andělů stojí za to si přečíst. Já je četla jako první a pak teprve Bratrstvo černé dýky. Taky nová řada Odkaz černé dýky - brzy vyjde 2. díl, a právě jsem dočetla 2. díl Králů bourbonu - Andělský podíl a taky hodnotím vysoce kladně. To samé platí pro samostatné knihy Nezapomenutelná, Neodolatelný, Sázka na vášeň a Srdce ze zlata. U všech čtyř najdete "prolínání" postav - jsou příbuznými a přáteli navzájem z jedné knihy do druhé. Za mě všechny knihy autorky za 1 s hvězdičkou.

ketvin
04.04.2017

Jedna z nejúžasnějších autorek se kterými jsem se kdy v knižním světě setkala. Bratrstvo jsem dlouho odkládala - TA CHYBA!!! Byl to dokonalý knižní zážitek - sice jsem skoro nespala (každý den čtení od 11 večer do 5 do rána), ale stálo to za to! V knihách bylo něco nového, něco, co jsem za 15 pročtených let nepotkala, a bylo to neuvěřitelný a prostě úžasný! Kéž by to neskončilo a Jessica psala dál a dál, protože, ač je to nepochopitelné, kvalita se s počtem dílů nesnižuje. Kéž by série pokračovala do nekonečna a ještě dál :)

Po přečtení Padlých andělů - další super zážitek, úžasně propacované postavy a fakt jsem se zamilovala do Adriana a v posledním díle i do vrchních kápů nahoře :)

angelbooks
30.12.2016

Až teď jsem zjistila, že jsem k této autorce ještě nepřidala svůj komentář :D.
Myslím, že popisovat úžas a podobné pocity by byli zbytečné, protože aby ty pocity ostatní pochopili, museli by si přečíst alespoň pár knížek od J. Bird :).
Knihy jsou čtivé, propletené příběhy, ve kterých se ale neztrácíte :). Upřímně, jak tam už bylo pak víc příběhů tak mi to vadilo, protože jsem byla opravdu zvědavá, na příběh hlavní dvojice :).
Ps: zbožňuju ty obálky :D

1