Jessica Bird citáty

J. R. Ward · pseudonym

americká, 1969

Citáty (18)

Bereš mi život. /Rhage- milenec z věcnosti/


Buď sama sebou. Já budu sám sebou, a pokud spolu nepřestaneme mluvit? Mělo by to dobře dopadnout. Pravda krve


Byl jsem mrtvý, dokud jsi mě nenašla, i když jsem dýchal. Byl jsem slepý, ačkoliv mi zrak sloužil. A ty jsi pak přišla… a já se probudil. /Probuzený milenec/


Být to někdo jiný, Wrath by zareagoval dvěma slovy, která používal s velkou chutí: vojet a vyřídit. Pokud jde o něj, zná jen dvě přijatelné polohy, ve kterých se může nalézat jedinec druhu Homo sapiens. Ženská na zádech a chlap tváří k zemi. (Milenec z temnot)


Do jejího života se ponenáhlu vetřela zranitelnost jako nevítaný host, který sa bez jejího svolení zabydlel u ní doma, doprovázel ji do práce, a dokonce jí vcházel do snů. /Králové bourbonu/


Chtěl navrhnout další slovo, které by mu řekla, něco jako pozoruhodný nebo šepotání nebo ananas. Případně superantikontramultiextraunikátní. (Milenec z věčnosti)


Máš typický nerozhodný, ale zároveň odhodlaný kukuč. Podobný výraz má žena, která přemýšlí o svým chlapovi a zvažuje, jestli ho má kopnout do zadku, nebo se mu vrhnout kolem krku a držet ho tak pevně, až se ten mizera začne dusit. (Vyvolený milenec)


Možná jsem dekorativní, ale víc mě těší být užitečný. /Rhage - Milenec z věčnosti/


Napadlo ji, že by to možná vyřešil papírový sáček, který by si při každém rozhovoru s Dickem přetáhla přes hlavu. A pro větší efekt by na něj přilepila fotku jeho drahé ženušky. (Milenec z temnot)


Nemám slov. Umím šestnáct jazyků, ale nemám slov. - Vishous (Milenka pout zbavená)


Nikdy nepodceňuj sílu sebenenávisti. Je to motivace jako stehno.


Samota není to samé jako opuštěnost. /Neodolatelný/


Tahle drahá věc nebude zdaleka tou nejhorší, pomyslela si. Snoubenec vám navlíkne na prst kus drahýho šutru a průšvih je na obzoru... (Milenec z temnot)


Trpím selektivní hluchotou. (Milenec jen můj)


Věčné. Diamanty... Jsou věčné. (BČD - Spasitel)


Viděl jsem tvůj žalostný zadek nahý. Co může být horšího než to. (Pomstěný milenec/ Lassiter)


Vítej v klubu žárlivců, pomyslel si. Podmínkou přijetí je pronikavá bolest hlavy, téměř neodolatelná touha vraždit a pocit méněcennosti. (Milenec z temnot)


Zatančíš si se mnou? Přede všemi ... buď můj a tanči se mnou.