Zběsilost krve

Upíří aristokrat Peyton se domnívá, že našel dokonalou partnerku – dokud se nezamiluje do jiné. A když jeho ukvapené rozhodnutí v boji s nepřítelem ohrozí život jiné cvičenky, musí se Peyton smířit s myšlenkou, že jeho budoucnost i srdce patří ve skutečnosti té druhé. Novo má jakožto žena ve výcvikovém programu Bratrstva černé dýky pocit, že je nezbytné stále se přede všemi prosazovat – a nestojí o rozptylování v podobě lásky. Když se ale ukáže, že Peyton zdaleka není jen bohatý playboy, musí se konečně vyrovnat s tragédií, která ji zlomila na duši a uzavřela ji před láskou. Zatímco ti dva zápolí s Novinou minulostí a Peytonovou přítomností, musí se i jiný pár potýkat s erotickým vztahem, který je bezprecedentní – a možná i skandální. Saxton, který utrpěl zklamání v lásce, v sobě nalézá hlubokou náklonnost k Ruhnovi, novému členu domácnosti. Bude však i druhý muž ochotný zabývat se jejich vztahem? Nebo uzavře svou mysl i srdce před tím, co může být pravá láska… a připraví tím Saxtona o všechno?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396652/zbesilost-krve-DpU-396652.jpg 4.755

Odkaz černé dýky (3.)

Literatura světová, Horory, Pro ženy
Vydáno:, Baronet

The Blood Fury (2018)

Kniha Zběsilost krve

Denisar92

Jako vždy skvělé počtení, autorka nezklamala.

GinaKicaid

Důvod mého vysokého hodnocení? Saxton! Ano, jsem zaujatá, ale nestydím se za to :D

martina1199

Guilty pleasure v plné polní :-) Přečteno rychle, vítaný návrat do světa Bratrstva černé dýky jako pokaždé :-)

Vendulik

Za mě docela nuda. Pořád jen a ta samá písnička ze sladkým koncem. V knize bych řadši trochu více bitvy s bezduchými.

Lee7

Jsem spokojená, na díl jsem dlouho čekala a užila jsem si ho. Peyton s Novo je pěkný pár a vtipné hlašky žeru xD
Druhá linie postav, jo mají u mě plus protože kluci zažili zajímavé období.. doufám že další díl nebude za dlouho

xxiixxi

Možná už jsem wardovskými upíry přesycená, ale prostě mne to moc nebavilo, lepší hodnocení dávám spíš díky nostalgii a předchozím dílům. Všechno šlo podle obvyklého mustru - zamilují se, nechtějí se, chtějí se, rozhádají se, chtějí se... :-D A Novo a Peyton mě prostě zklamali, Saxton to měl celkem lehké a autorce jsem to tentokrát prostě nezbaštila :-)

keiko33

Znovu skvela Wardovka. Uz mi chybala dalsia davka a vobec mi nechybali boje s bezduchymi, ktore tentoraz autorka spomenula len okrajovo. Trosku mi vadilo az priliz caste sladke oslovenia, ale autorka to vynahradila vtipnymi hlaskami.

misak94

Naprostá bomba, absolutní spokojenost. Něco takového jsem čekala a vážně se další díl moc povedl :)