Milenec z temnot

Úvodní román slavného cyklu představuje tajné bratrstvo šesti upírských bojovníků, ochránců svého rodu. Ti ve skrytu noci vedou nekonečnou a neúprosnou válku se svými odvěkými nepřáteli o svá území v Caldwellu. Nejkrvežíznivějším z nich je vůdce bratrstva, Wrath, který touží odplatit dávnou vraždu svých rodičů. Avšak když jeden z jeho nejstatečnějších bojovníků padne a zanechá po sobě nevlastní dceru, musí za ni Wrath převzít zodpovědnost. Zavede ji do světa neživých, o němž dosud neměla tušení, do světa smyslnosti, o níž se ji nesnilo ani v nejdivočejších snech. Dvoumetrová Wrathova postava zahalená v kůži ztělesňuje čirý děs. Dlouhé černé vlasy spadající doprostřed čela, oči, jež nikdy nikdo nespatřil, ukryté pod tmavými brýlemi. Ramena dvakrát širší, než má většina mužů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34605/milenec-z-temnot-FFL-34605.jpg 4.4878

Bratrstvo černé dýky 1.

Literatura světová, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Baronet

Dark Lover, 2005

Kniha Milenec z temnot

Petra-1
předevčírem

Moc hezká kniha, i když musím říct, že chvíli trvá než se kniha rozjede.

sofie92
06. listopadu

Knihu jsem cetla na dvakrát :) nejdriv jsem ji nedokončila, ale pak mi to nedalo a jsem moc rada, že jsem se k ní vrátila. :) Samozřejmě mě to chytlo a hned si zkusím další dil, ale musím se přiznat nejvíc se těším na Zsadista.

Renatapek
03. listopadu

Neskutečně čtivá serie z říše fantasy. Hlavní hrdinové jsou upíři. Bojovníci černá dýky. Příběhu nechybí snad nic, jsou tam sexy chlapi, takže příslib erotiky je jasný. Dále čest, věrnost a přátelství lidí i upírů. Po přečtení první knihy jsem hned pátrala po další. Jediné co mě mrzí je, že už není možné díly v serii dokupovat, protože od knih se nedá odejít a čtete je s chutí pořád a pořád dokola :).

Toledo

Kniha prectena za dva dny a uz se tesim na dalsi dily. Vse bezi rychle bez zbytecnych zdrzovacek a ma to prima dej. Obcasne eroticke sceny jsou pekne napsane a postavy sympaticke.

LucijeT

Jedním dechem přečteno, úžasný příběh, výborně se čte, ideální poměr vzrušení, příběhuba mystična, tak jako tomu bylo například v twilight sáze jen tohle už je pro větší holky :) zamilovala jsem si to a neoovhybuju, že celou sérii přečtu. Obrovským plus pro mě je, že je psaná z pohledu více postav, trochu mě nudí když je kniha psaná jen z pohledu jednoho člověka. Za mě super

TomuVer

Táto kniha mi otvorila dvere do sveta,ktorý je jednoducho fantastický. Rýchly spád, skvelé tempo a žiadne zbytočné nedorozumenia,hádky,čo dáva tejto knihe obrovské +. Wardova to skvelé rozbehla.

Hospodyňka

Být hlavou klanu, či králem, nebo vůdcem není lehké. Tak hlavnímu hrdinovi prostě tu jeho lehkou suchopárnost až zkostnatělost odpouštím. Ale v dalších dílech se mi tak nějak více zalíbili on i Beth. A všichni musí mít nějakého svého "taťku s mamkou" prostě autoritu, byť jsou to upíři :-)

MíšaS.

Asi jsem měla velké očekávání vzhledem k hodnocení.
Celé mi to přišlo takové divné. Chování postav klišovité. Děj nijaký. Erotické scény bez náboje.
Ano, čekala jsem odpočinkovou knihu, u které vypnu, ale asi i tak mám vyšší nároky.