Milenec z temnot

Úvodní román slavného cyklu představuje tajné bratrstvo šesti upírských bojovníků, ochránců svého rodu. Ti ve skrytu noci vedou nekonečnou a neúprosnou válku se svými odvěkými nepřáteli o svá území v Caldwellu. Nejkrvežíznivějším z nich je vůdce bratrstva, Wrath, který touží odplatit dávnou vraždu svých rodičů. Avšak když jeden z jeho nejstatečnějších bojovníků padne a zanechá po sobě nevlastní dceru, musí za ni Wrath převzít zodpovědnost. Zavede ji do světa neživých, o němž dosud neměla tušení, do světa smyslnosti, o níž se ji nesnilo ani v nejdivočejších snech. Dvoumetrová Wrathova postava zahalená v kůži ztělesňuje čirý děs. Dlouhé černé vlasy spadající doprostřed čela, oči, jež nikdy nikdo nespatřil, ukryté pod tmavými brýlemi. Ramena dvakrát širší, než má většina mužů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34605/big_milenec-z-temnot-FFL-34605.jpg 4.31161

Bratrstvo černé dýky 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Dark Lover, 2005

Kniha Milenec z temnot

Anetka021
28.09.2022

Neví někdo kde se dají tyto knihy sehnat?

Schary
05.09.2022

Oddechovka o upírech

zp87
17.08.2022

Po deseti letech jsem dostala chuť si některé scény přečíst znovu, jen tak si prolistovat knížku a úryvky přečíst... Ani nevím, co mě to napadlo... A skončilo to tak, že jsem ji znovu celou přečetla. A že to není tenká knížka. A chystám se i na další díly. Tito upíří bratři jsou zkrátka moje srdcovka.
Jen teda pasáže s Bezduchými docela přeskakuju... Ony nejsou až tak moc podstatné, a nejsou ani moc záživné. Tady se mohla autorka trochu víc krotit. Upřímně - čtu to kvůli těm sexy majetnickým, ochranářským, testosteronem nabitým upírům. A myslím si, že nejsem sama.
Škoda, že se kniha podruhé čtená nedá považovat za ' knihu mého dětství' ... To by asi fakt neprošlo.

lucakuca
20.06.2022

Kdysi to byla pecka...
Auta jsou rychlejší, mlíko trvanlivější, cigarety zdravější...
Zlatá dobrá čtenářská cesta.

Ewe291
20.06.2022

Citala som davnejsie a kedze sa vraciam k serii tak mi neda aby som nedala aj recenziu. Prva cast sa mi ani uz neviem preco moc nepacila. Je pravda ze som citala davnejsie ale toto mi vyskocilo ako prve ostatne diely su lepsie, tu mi nesadla hrdinka tak asi kvoli tomu

mia.com
05.06.2022

Hledala jsem neco erotickeho se zajimavym pribehem a naslo mi to tuhle serii, tak jsem zkusila prvni dil a nelituji. Zase trochu jiny pohled na svet upiru, trochu erotiky, trochu fantasy, trochu akce, trochu napeti a mame celkem zajimavou cervenou knihovnu.

Po delsim premysleni jsem si ale rekla, ze se mi vlastne nechce vracet k teto serii. Jine knihy me od autorky zaujaly vice a tohle me uz voastne nelaka.

Tamten
17.04.2022

Příliš sladké, bezproblémové a přímočaré. Ale styl je poměrně čtivý, takže kdo hledá přímočaré sladké a bezproblémové fantasy románky, tak je to pro něj.

KnihomolkaKatka
14.04.2022

Hodně dobrá dobrodružná romanticko-erotická upíří jízda. Super čtení a ten závěr?! Těším se na další díl. Při čtení o panu X jsem měla sklony k tomu, abych ho chtěla zavraždit nebo mu hodně ublížit. Miluju tu sérii a vážně se těším na dvojku :)