Milenec z temnot

Úvodní román slavného cyklu představuje tajné bratrstvo šesti upírských bojovníků, ochránců svého rodu. Ti ve skrytu noci vedou nekonečnou a neúprosnou válku se svými odvěkými nepřáteli o svá území v Caldwellu. Nejkrvežíznivějším z nich je vůdce bratrstva, Wrath, který touží odplatit dávnou vraždu svých rodičů. Avšak když jeden z jeho nejstatečnějších bojovníků padne a zanechá po sobě nevlastní dceru, musí za ni Wrath převzít zodpovědnost. Zavede ji do světa neživých, o němž dosud neměla tušení, do světa smyslnosti, o níž se ji nesnilo ani v nejdivočejších snech. Dvoumetrová Wrathova postava zahalená v kůži ztělesňuje čirý děs. Dlouhé černé vlasy spadající doprostřed čela, oči, jež nikdy nikdo nespatřil, ukryté pod tmavými brýlemi. Ramena dvakrát širší, než má většina mužů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34605/milenec-z-temnot-FFL-34605.jpg 4.3983

Bratrstvo černé dýky 1.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Dark Lover, 2005

Kniha Milenec z temnot

Ella161

Dost jsem otálela s přečtením. Začátek mě vůbec nebavil. Knihu jsem odložila a začala číst po půl roce, kdy jsem dostala strašnou chuť číst o upírech. Začetla jsem se do ní a zamilovala se. Fakt jsem nepochopila, co se mi na ní kdysi nebylo. Wrath a Beth je pár, který si nejde neoblíbit. Hlavně Wrath to chudák neměl vůbec lehké. Ale to, jak se díky Beth změnil... bylo okouzlující. Jak by za jí bez váhání položil život a to stejné platí na opačné straně. Beth je silná holka, která jako by byla k Wrathovi souzená. Ke konci jsem se opravdu rozbrečela, i když mi bylo jasné, že to skončí úplně jinak. Hezký příběh a já doufám, že se tahle dvojice bude objevovat i v dalších knihách téhle série. Taky jsem si strašně moc oblíbila Z. a moc se těším na jeho příběh.

Saraken

Tak ... toto je tusim moja prva kniha o upiroch co som citala a wooow ! Kupila som si ju hned ako ju vydali a neskutocne :)

Lucynkaaa

Musím říct, že jsem se k Bratrstvu propracovala až po hodně dlouhém přemlouvání (a z nedostatku jiných knih) a upřímně? Asi jsem se ještě chvilku propracovávat měla. Netvrdím, že je to úplně špatné, to určitě ne, každý si tam najde to svoje ale místy jsem měla pocit, že čtu porno a místy, že si ze mě autorka dělá srandu. Možná to bylo způsobeno překladem ale představa dvoumetrového zabijáka, jak říká: Až chytím ty uličníky ............a podobné výrazy hodné knihy z roku 1969, to fakt na mě bylo moc. Na jednu stranu se autorka snažila vytvořit dojem drsných válečníku, ze kterých jde hrůza a pak to zabila podobnými výrazy.
Četla jsem první tři díly a dál už to asi bohužel nedám, Rhage byl má oblíbená a jediná mě sympatická postava a jeho knihu už sem četla, za mě max tři hvězdy

lusitta05

Prečítané už pred nejakým časom, pre mňa žáner novinka, ale keďže má vysoké hodnotenie, tak nemôžem byť pozadu :) Celkom fajn. Vyskúšam ďalšie diely.

karin4338

Krááásne....už som sa na to chystala dlhšiu dobu a som spokojná. Napätie, romantika, akcia. Príjemné počítaníčko.

johana3160

Mam rada zanry urban fantasy a fantasy a podobne. Tohle je pro me neco trochu noveho. Jo ja vim ZASE upiri:) ale preci jen autorka je pojala netradicne a zatim to ma nejakou hlavu a patu. Celkem dobry pribeh, zajimave postavy (jsem na spatne hochy a Z vede) a jedine co bych mohla asi vytknout je, ze kniha sice zaujala, ale neuchvatila. Takze jen 4*

renefer

Tohle je takový návrat do doby, kdy frčely upíří romance. Kdyby Wrath byl celou dobu drsňák, tak jak se jevil ze začátku, tak by to bylo v pohodě. Ale neustálé pochybnosti ohledně vztahu na obou stranách, chce být se mnou, nechce... to u mě ubírá tu jednu hvězdičku do plného počtu.

WildEv

Téma mě moc nezaujalo. Vůbec nevím, proč jsem ji četla. Na jednu stranu je to celkem čtivé a nenáročné, ale na druhou stranu myšlenka nikde, hloubka taky nic moc, taková kniha se spoustou dalších na jedno kopyto, ale věřím se si jako každá kniha svého čtenáře najde a možná jsem nedospělá já do takové úrovně, že bych jí mohla rozumět.

Vášnivý svůdník
Vášnivý svůdník