Milenec z věčnosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Autorka se vrací do stínů Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů bratrstva. Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnenasytnější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. O to větší starost chová o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou v jeho péči, o níž ví, že je k němu přitahována stejně intenzivně, jako on k ní. Z cyklu Bratrstvo černé dýky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36060/big_milenec-z-vecnosti-nHq-36060.jpg 4.5910
Série:

Bratrstvo černé dýky 2.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Lover Eternal, 2006


více info...
Nahrávám...

Komentáře (101)

Kniha Milenec z věčnosti

Ailee
16. října

Četlo se to rychle a svižně, stránky utíkaly raz dva. Ale moc jsem nevěřila té chemii mezi Hollywoodem a Marry. A Zsadist? Uh... no ten se zatím nepovedl. Autorka si snad do dalších dílů rozmyslí, jaký vlastně je.

vladka16
10. září

Určitě se to musí brát jako oddechové čtení. Nehledám v tom nějaké velké myšlenky, nabízí se mi jen příjemná , napínavá i lechtivá zábava. Přiznám se že švindluju, když je to o bezduchých, to spíš tak přelítnu a zase rychle do hlavního děje. Za mě spokojenost a těším se na další pokračování.


Heri76
26. srpna

Rhage a Mary mě bavili víc než Wrath a Beth. Z hezouna, který se dostane pod každou sukni, se stává nenapravitelný romantik a chuděra Mary nechápe, proč si vybral jí. Ale byly tam scény, které mě vysloveně bavily a nenechaly mne chladnou. Sexu tak akorát. Příběh slušnej. Nicméně opět mne nebavily scény s bezduchými a opět jsem je značně zkracovala. Zsadist se mi fakt líbí a těším se na jeho příběh. Ale tak za snahu 5 hvězd, že mě to nenudilo a tak nějak díky tomu, že jsem nečekala víc, i uspokojilo.

CiaKawlone
30. června

Druhý díl mě bavil stejně jako první. Strašně mi vyhovuje, že autorka nepíše tak, že je všechno perfektní. Na konci jsem uronila i pár slz. Příběh má pěkné obrátky. Doporučuji.

moudivlacek
16. června

Na příběh Rhage jsem se moc těšila, a také si ho pořádně vychutnala. Byl podle mne lepší než první díl. Rhage je jeden z nejobávanějších protivníků a proti němu se postaví Mary, která díky nemoci má být ta slabá, poddajná. A světe div se, Mary se dokáže vzepřít tam, kde jiní berou nohy na ramena, neodsuzuje, ale chápe a cítí s druhými. Rhage poznává, že vůbec nezáleží "na vzhledu", ani na rozdílech, záleží jen na tom, být s ženou, kterou miluje a kterou hodlá chránit i za cenu svého života. Sice motiv láska a hrdinství není nic nového v knihách, přesto i tak jsem ráda, že se o nich píše. Pohladí to duši a pomůže snít a myslet pozitivně. Těším se na další díl.

NikolaSkop
09. června

Tento dil me bavil o trochu vic nez ten prvni! Juhu uz se tesim na dalsi dil, tentokrat se Zsadistem. :) A vzhledem k tomu ze ma cela serie celkem dost dilu, tak sem vyslovene nadcena ze mam zas na par tydnu co cist. :)

Sisis1999
04. června

Příběh Rhage a Mary je úplně jiný, než příběh upířího krále. Musím uznat, že jejich milostná přetahovaná mě bavila o trošku víc, než první díl. Myslím, že Rhage bude jeden z mých nejoblíbenějších bratrů --- jednoduše je ten, kterého bych chtěla mít stále nablízku, ovšem na druhou stranu netuším, jestli bych ho kdy vydýchala jako milence. Mary se k němu dobře hodila, i když její neustálé shazování se mi občas lezlo pěkně na nervy. Jakmile se ale otřepala a našla v sobě pevný bod, začala jsem jí fandit. Když je potom konečně setkala s drakem, měla jsem jasno. Tihle dva prostě patří k sobě. Za mě čtení lepší, než první díl a nemůžu se dočkat Zsadista..

petraj30
04. června

Tento díl mě úplně dostal. Bylo to romantické, krásné a tak dojemné, že mám slzy na krajíčku ještě teď.
Jen mi to přijde v některých pasážích zbytečně moc dlouhé. Něco bych vyškrtala a naopak bych se některým částem věnovala více. Bohužel ty vedlejší dějové linky mě vůbec nebaví. Raději se plně zaměřuji na Bratrstvo. Taky mi trochu vadilo, že to zůstalo neukončené. Vím, že to má souvislost s dalším dílem, jen bych zápletku s dalším párem dala až do další knihy.
Spíš bych se zaměřila na Butche. V prvním díle bylo něco málo naznačeno a tady...Já vím, já vím, všechno postupně.
Ano, hodně jsem to zkritizovala, ale i přesto se mi to moc líbilo:-)

1