Milenec z věčnosti

Autorka se vrací do stínů Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů bratrstva. Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnenasytnější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. O to větší starost chová o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou v jeho péči, o níž ví, že je k němu přitahována stejně intenzivně, jako on k ní. Z cyklu Bratrstvo černé dýky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36060/big_milenec-z-vecnosti-nHq-36060.jpg 4.5989

Bratrstvo černé dýky 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover Eternal, 2006

Kniha Milenec z věčnosti

zp87
26.08.2022

Rhage je miláček. A tento díl je díky drakovi fantasy na druhou.
V době, kdy byly knihy vydány a kdy jsem je četla poprvé, to bylo pro mě něco neuvěřitelného. Nejlepší knížky ever...
Dnes už mám v tomto druhu literatury něco načteno, takže už bych neřekla, že nic lepšího není, ale pořád u scén s válečníky a jejich shellan učurávám. Teda za mě jsou nejlepší první 4 díly.
Fantasy, romantika, erotika, pokud tuto kombinaci máte rádi, Bratrstvo vás potěší.
A scény s Bezduchými stačí proletět. Těmi mě autorka vždycky štvala, že jim dává tolik prostoru.

Ewe291
20.06.2022

Toto bola bomba, stretnete sa so vsetkymi ale Rhage a jeho "potvora" bola pecka, clovek sa do neho zamiluje ani nevie ako, takze ano za mna dobre. Aj Mary mi sadla v pohode ....

uzivatel0983
15.06.2022

Úplně úžasné hned jdu na další díl:)

VonDracek
16.05.2022

Tak shodnu se asi s většinou, že druhý díl byl o kousek lepší než první. Myslím, že je to lepší než naopak!
Mě osobně se líbí, že se celkem dost dobře seznámíme s oběma hlavními postavami a jejich myšlenkami (někdy se totiž seznámíme jen s jednou). Někomu tu nesedne tok myšlenek Mary (a možná ženských postav obecně), ale mě to tak nějak přijde docela realistické, občas i vtipné. Ano, také jsem si říkala, že v jejím stavu má nějak moc energie, ale tak je to fantasy ne? :P Rhage je super, myslím, že spojení s dráčkem to celkem dost pěkně opepřuje a jeho užvaněnost tomu taky napomáhá.
Taky mě baví seznamování s dalšími postavami bratrů, kupodivu tu máme celkem dostatečně různorodé charaktery, což jsem jedině ráda. Kéž se jednou dostane na chudáka Butche, trochu mě mrzí, že se zatím zazdilo jeho zapadání do party.
Linka bezduchých byla docela dost zestručněna, což je fajn, na druhou stranu to opravdu působí až jako zbytečně. Zajímalo by mě, jestli v budoucnu nepřijde někdo, kdo přejde na stranu kladných hrdinů, mohlo by být zajímavé... Zatím jsou to všichni opravdu poctivě hnusní záporáci a tak člověku není líto, když umírají (až se začínám divit, jak tu abecedu stíhají doplňovat?).
Zakončení celkem dost poctivé, čtenář se myslím docela dost dokáže vcítit a byl to docela masakr vývoj. Nakonec pro mě až trošku moc jednoduše vyřešená zápletka (po tom všem trápení). A že něco zůstalo do pokračování mi vůbec nevadí!
Každopádně mě to prostě baví, baví mě hlavně děj, jsem zvyklá prodírat se myšlenkami postav a o vzrušení tu také není nouze. ;)

denikknihovnice
08.04.2022

Rozhodně musím uznat, že druhý díl Bratrstva je o něco lepší než první. Rhage a jeho příšerka jsou velice zajímavou proměnnou, příběh už není tak zmatený a ty nudné části s Bezduchými se dají přežít. Bohužel jak jsem si zpočátku Rhagův vztah s Mary zamilovala, od jisté události, kdy byl (jen podle svého názoru) Rhage nucen udělat Mary něco dost hnusného, jsem si k nim už do konce knihy nedokázala najít cestu a ano, ačkoliv byl jejich příběh poutavý a dojemný, tohle je snad poprvé, kdy mi erotika v knize byla nepříjemná, a to je škoda.

LilluLong
23.03.2022

Och, nečakala som ze az tak úzko sa diely v sérii budu prelínať, takze mam pred sebou x časti, :) za mna tato časť ma 4*

moma08
10.01.2022

Tak to bylo něco. Moc krásný příběh, děj plynul a bylo to místy i zábavné, pro mě určitě lepší než první díl. Asi jsem objevila Ameriku, protože se těším na další díly, jak je to dobrá oddechovka. Nic náročného na čtení a to se někdy hodí.

Ailee
16.10.2021

Četlo se to rychle a svižně, stránky utíkaly raz dva. Ale moc jsem nevěřila té chemii mezi Hollywoodem a Marry. A Zsadist? Uh... no ten se zatím nepovedl. Autorka si snad do dalších dílů rozmyslí, jaký vlastně je.