Milenec z věčnosti

Autorka se vrací do stínů Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů bratrstva. Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnenasytnější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. O to větší starost chová o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou v jeho péči, o níž ví, že je k němu přitahována stejně intenzivně, jako on k ní. Z cyklu Bratrstvo černé dýky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36060/milenec-z-vecnosti-nHq-36060.jpg 4.5829

Bratrstvo černé dýky 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Lover Eternal, 2006

Kniha Milenec z věčnosti

johana3160

Mam ponekud smisene pocity, kniha je psana z nekolika pohledu, pricemz obcas skaze naprosto nesmyslne z jedne na druhou, coz ja osobne nesnasim. Navic linie zaporaka O je naprosto zbytecne honeni pismenek. Vcelku chapu linku Johna a predpokladam, ze se casem dovim vic. Nejak nechapu autorciny umysly a predpoklady schopnosti upiru, zvladte schopnost teleportace, nemaj ji jen clenove bratrstva, ale i jini jak se jasne pise. Ale kdyz to potrebuje Bella tak to najednou jen ona neumi.... kdyby aspon napsala proc nez aby to bylo proste proto ze se ji to nehodi do kramu. Zbytek byla takova ta klasika. Vahla jsem v hodnoceni, chtela jsem dat nizsi protoze me chvilemi kniha rozcilovala, napriklad ten neukonceny konec s Bell, ale co je to hned v dalsi knize, a tak nakonec za par veci, ktere me preci jen “dostaly” 4*

renefer

Všechny díly na jedno brdo. Některý z bratrů se zamiluje, překoná veškeré překážky ( v tímto díle je milá zachráněna z posledního stadia leukémie). Nějak se mi zatím nechce do dalších dílů.

haWranka

Tak tohle bylo o dost lepší než předchozí díl! Hlavní hrdinové ohromně sympatičtí (a všichni ostatní také), děj odsýpal a vůbec jsem se nenudila, hodně napětí i romantiky. A autorka opravdu skvěle navnadila na další díl!

Petra38

Můj nejoblíbenější díl. Obě postavy miluju. Ačkoliv jsem četla už tolikrát,stále mi konec jejich knihy vhání slzy do oči...

Szekynka

Trošku jsem doufala, že půjde víc o boj mezi dvěma světy ale už chápu, že každá knížka bude věnovaná danému páru. No co se týká těchto dvou bavili mě asi víc jak Beth a Wrenth z prvního dílů. To víte jak tam byl zakomponovaný ještě dráček :)

JajaRadova

Prosím, podpořte mou petici za druhé vydání této knižní série.

Tereza.Fait

Rhage miluju! ❤️ Skvělý příběh, zase osud a happy end. Já kvůli šťastným koncům prostě čtu.

havrmoni

Nebylo to horší než předchozí díl a celkem jsem si zvykla na styl psaní autorky. To jak se střídají pohledy několika ,,lidí " najednou. To, že jsem dala o jednu hvězdu méně, je kvůli Mary. Sice silná žena ve slabém těle, ale nesmírně mi lezla na nervy minimálně do dvou třetin příběhu. Co mě překvapilo, že sexovat mohla vlastně pořád. Horečka přešla a šup na to. Někdy přitom stačí obyčejné nachlazení a člověk má náladu akorát tak padnout do postele, sám.

Chlad
Chlad