Milenec z věčnosti

Autorka se vrací do stínů Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů bratrstva. Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnenasytnější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. O to větší starost chová o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou v jeho péči, o níž ví, že je k němu přitahována stejně intenzivně, jako on k ní. Z cyklu Bratrstvo černé dýky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/36060/bratrstvo-cerne-dyky-milenec-z-vecnosti-36060.jpg 4.6678

Bratrstvo černé dýky (2.)

Lover Eternal (2006)

Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Baronet

lena311

Opět skvělé čtení....

Laughtubbe

Rhage. Úžasný příběh plný sebeovládání a lásky. Jak se učí žít sám ze sebou aby byl šťastný. Líbil se mi vztah Mary a Rhage.

Lenka40

Tak tento díl se mi líbil o trochu víc než ten první. Tentokrát je našim hrdinou Rhage .Opět hromada lásky ,sexu , akcí . Jen mě tentokrát na straně 445 málem kleplo . Postava Stvořitelky mě mále dovedla k infarktu a spoustě nadávek na její osobu. Takže za mě určitě paráda a už se moc těším na další díl.

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814

Tento díl mě uchvátil ještě více jak ten první,dokonce jsem upustila slzičku:),dá se říci že jsem ho přelouskala za jeden den. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu;)

ivusse

Žádné přemýšlení u toho, nenáročné, ale čtivé, akční, romantické... fajn.

trynitrix

Druhý díl určitě mě chytil co se týká příběhu daleko víc než první tam jsem jen koulela očima co lidi mají na této serii a dvojku si přečetla po hodně dlouhé pauze a už jsem v tom nadchlo mě to :-D tak musím hned další jaký bude pokračování.

Aríka

Z prvního dílu jsem byla neskonale nadšená a příběh Rhage mě opravdu zajímal. Myslím, že jsem z knihy zklamaná hlavně z toho důvodu, že jsem od ní měla velmi vysoké očekávání. Přišlo mi, že se autorka v některých pasážích opakovala a to mi sebralo hodně odhodlání knihu číst dál, nicméně jsem knihu dočetla a od Bratrstva se dám na nějaký čas pokoj. Jak jsem si Rhage oblíbila v prvním díle, tak tady jsem ho měla plné zuby.

Raynevan
21.11.2017

Po 1/3 sem to znechuceně vzdal, ač první díl sem schroustal. Hlavinka mi nebere, kterej imbecilní adorant by ocenil tyhle pavlačový pokusy o “erotický” scény. Obvykle dočítám, neb jsem zvědav, ale tady se nedalo svítit. R.I.P. Odpad!

Kakatja
25.09.2017

Jsem v tom až po uši ... neuposlechla jsem varování o návykovosti Bratrstva. Super, přečteno za 2 dny. Příběh má spád je vtipný - Butch a V nemám co dodat jsou to miláčkové. Mary mě někdy rozčilovala, spíš že byla vykreslená jako chudinka. No nakonec jsem brečela ... i když, asi jsem zlá kdyby Mary odešla do Stínu možná by byl další příběh Rhage zajímavý. Trochu mě mrzelo jediná scéna Mary a potvory.

Rhage a jeho potvora, jednoduše to je láska, miluju ho a těším se na BESTII.

ardeas
16.06.2017

No, po prvej knihe som čakala úpadok, ale myslím, že táto bola lepšia. Pekne vyvinutý dej, úžasne podané vedľajšie dejové línie, na ktoré budú nadväzovať nasledujúce knihy, takže sa teším, ako pomaly prelúskam celú sériu.

Dceradábla
10.04.2017

Byla boží!! :) ♥

Adriana21
22.03.2017

Jo, tak tenhle díl opravdu můžu. Rhagea a Marry si snad musí oblíbit každý. Skvělé, čtivé...

cukrovka
08.03.2017

Ani druhý díl nezklamal. Příběh boje okouzlujícího Rhagea s netvorem, který je jeho součástí a Mary, která bojuje s leukémií byl dost emotivní.

Kiwicatko
19.01.2017

Tenhle dil jsem cetla snad ctyrikrat a pokazde u nej brecim jak zelva ve chvilich, kdy Rhage musi nechat Mary v nemocnici a pak kdyz ma obvazany krk a zapesti a Wrath se pta, kdy odesla do Stinu.
Miluju je...oba dva. Tenhle par me proste chytil za srdce.

Mellisek
06.10.2016

Kniha stejně dobře napsaná jako předchozí díl :-) Každopádně jsem od začátku předpokládala že Rhage poprosí o milost nebo nebyla jsem si jistá či Rhage ale věděla jsem že tam ta Stvořitelka zas bude mít veliké slovo. :-)

veronika9143
16.09.2016

Nádherné pokračováni ságy Bratrstva černé dýky, Už se těším na třetí díl. Jsem zvědavá na koho se autorka zaměří tentokrát, ikdyž tuším....

Kočičáci
04.09.2016

Vášnivý příběh Hollywooda a Mary je opět strhující. Krásný upíří svůdník se svou dračí příšerou a (ne)obyčejná nemocná lidská smrtelnice...prostě ideální kombinace :-)
Četla jsem to jedním dechem a užívala si to. Jsem v tom až po uši, asi budu muset přečíst celou sérii...

Etule
05.08.2016

Autorka dokázala něco, co se už dlouho žádnému autorovi či autorce nepovedlo. Dokázala, že jsem se okamžitě po přečtení prvního dílu vrhla na ten druhý. Čtu série, ale poslední dobou vždy přečtu jeden díl a konec. Pak nastane dlouhá přestávka. J. R. Ward dokázala tenhle blok prolomit.
Tenhle díl byl úžasný, a nejen proto, že se mě téma rakoviny poměrně úzce dotýká. Neuvěřitelně jsem jim fandila a konec mě totálně rozsekal. Měla jsem chuť Stvořitelce opravdu ublížit. Ačkoliv tu mám pořád, neboť pořád nevím, co se stalo s Dariem. Grrr.
Byla jsem ráda, že to u nich neproběhlo tak rychle jako u Wratha s Beth, protože jsem se bála, že by mě to mohlo odradit, ale naštěstí se nestalo. Krom toho se mi neuvěřitelně zamlouvá vztah bratrů. Prostě dokonalost. Ačkoliv mají všichni i své temnější stránky.
Budu se opakovat, ale Zsadit je prostě... Nemám slov. Už se nemůžu dočkat, až si přečtu jeho příběh. :)
P. S.: Ta Rhageova příšerka je ve finále docela mazel. :D

Fizulka71
01.08.2016

Tuhle knihu jsem v podstatě pobrečela, je velmi emotivně napsaná, silný příběh. Rhageova potvůrka je vpravdě monstrózní, nejvíc mě dostalo, jak ho napájí Alka Salzerem, když to přežene se sváčou :-)

kik68
16.07.2016

Tenhle díl byl úžasný a myslela jsem, že lepší už nebude, ale ještě přišel jeden který jsem si zamilovala víc.

esussi
27.06.2016

Vlastně to docela i překvapilo. Oproti prvnímu dílu se to dali i v pohodě číst. Ikdyž by mě teda zajímalo, jestli vůbec někdo četl ty pasáže o bezduchých. Já to vždycky přeskočila, a vůbec mi to v ději nechybělo :)

nordish
26.04.2016

Mnohem lepší než první díl. Lépe napsané postavy i propracovanější příběh. Nakousnutí příběhu Belly a Zsadista bylo taky super, člověk se hned víc těší na další díl.

kacaaba
03.04.2016

Tak tenhle díl byl fakt síla. Zase jsem brečela jako malá. Ten závěr byl hrozně dojemný. A rozhodně se těším na další díly. Je velice chytré, hodit návnadu na pokračování do předchozího dílu. Už se nemůžu dočkat pokračování.

Anniinna
07.03.2016

s každým dílem roste závislost. jak jsem dočetla, hned jsem sáhla po dalším díle.
I LOVE IT

Malinali
14.12.2015

Druhý díl ještě lepší než první, nemohla jsem se odtrhnout (stačily mi dva dni) a jak tady psala MAGDICE - Rozhodně nedoporučuji nikomu, kdo chce prožívat knižní závislost :))

Karin_Kim55
10.12.2015

Od toho jsem se nemohla odtrhnout! Jen když jsem už víčka vůbec neudržela, jakoby byly z oceli. Měla jsem přečtenou za 4 dny. ( Což je pro mě rekord, jelikož jsem začínající knihomol xD )
Rhage má neskutečnou osobnost!! Tohle je prostě.. ÚŽASNÉ!!! Musím přiznat, že mnohem lepší než jednička! Tady je tolik věcí, co jsem nečekala! ( I když je pravda, že když čtu, tak nad tím nepřemýšlím a užívám si každou chvíli! At už je tam sex, romantika nebo akce! )
Opravdu doporučuji! ^^

mekkejla
05.11.2015

Wau! Tak tenhle díl byl pro mě nesrovnatelně lepší než ten první! Jsem moc ráda, že jsem dala "milencům" ještě další šanci. Teď už vím, že si bez pochyby přečtu celou sérii! Už se moc těším na díl o Z, který bude doufám hned další ;-) Jinak kapitoly o bezduchých mě teda taky moc nebaví, ale naštěstí většinou nejsou moc dlouhé. A myslím, že s Johnem se ještě určitě někde setkáme ;-)

magdice
28.08.2015

Pohádka, nemyslím tedy žánr, ale to jak se mi kniha četla. Abych přelouskala přes 400 stránek za den a půl? No, Bratrstvo mě pohltilo víc než jsem chtěla, s příběhy každého člena dýcháte, samozřejmě, že mám ještě dnes namířeno do knihovny pro další díl. Nemůžu se dočkat na Z a Bellu. Rozhodně nedoporučuji nikomu, kdo chce prožívat knižní závislost :)

marcela6183
18.08.2015

Jedno Jessice nelze upřít - má to dobře vymyšlené, na předchozích romancích si vytříbila styl a s postavami žije, dýchá, vstává, zapadá i mrká řasami.
Jestli jsem první knize série vytýkala ženský pohled psychologie, tak tady nemám slov. Hollywood je prostě alegorie všech slaďáků romantických hrdinů. Včetně tématu utrpení, oběti a vykoupení.
Pro mne emočně nejsilnější zážitek není Maryno prozření, ale Rhagova nevěra a následné Maryno vypořádání s ní. Oba hlavní charaktery jsou každopádně lepší a propracovanější, než v prvním díle.
Navíc i poměrně zdařilá předehra pro následující (a pro mne nejzdařilejší knihu celé původní série) příběh Zsadista.
To původní bylo za čtyři, tohle určitě taky. Jen prostě držet a nepustit. Čtivé to je a autorka má jedinečný styl (čteno v angličtině).