Probuzený milenec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní – dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou. Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčdíliným mučitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti. Z cyklu Bratrstvo černé dýky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46655/big_probuzeny-milenec-wve-46655.jpg 4.6968
Série:

Bratrstvo černé dýky 3.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Lover Awakened, 2006


více info...
Nahrávám...

Komentáře (114)

Kniha Probuzený milenec

Thalin
04. ledna

Z celé série je tohle můj nejoblíbenější díl a taky nejoblíbenější bratr. Už jen proto, jak je komplikovaný. Děj je sice mnoha těchto knihách stejný a stejně tak rychlost, s jakou se do sebe hlavní pár beznadějně zamiluje, ale tady to alespoň neměla Bella tak snadné.

zp87
30.08.2022

Pro Zsadista a Bellu mám slabost. Miluju drsňáky, kteří zjihnou , když u sebe mají 'tu' pravou. A teď si tak říkám, jestli se pro jméno Bella neinspirovala autorka u příběhu Kráska a zvíře. Protože Zsadist je zvíře.
A líbí se mi to nabalování v příběhu, že se setkáváme s postavami z předešlých dílů.
Ale čím dál častěji si říkám, že je autorka zbytečně ukecaná... Některé části s bezduchými (hlavně teda pan O) tady má pro příběh významnou roli, takže to se moc šulit nedalo, ale kde se to dalo, tam jsem přecházela do rychločtení. Pořád mě ti bezduší nebaví. A zatím mě teda moc nebaví ani John, no jo - upíři před proměnou, slabota...
A ještě teda mě autorka štve tím, co je schopna udělat svým postavám - v prvním díle Darius, tady - no comment. Radši nemluvit. I bych ubrala hvězdičku, jenže to nemůžu. Protože Zsadist.
A taky - přečteno za tři dny. Jestliže přečtu knížku o 450 stranách za 3 dny, tak se mi asi fakt líbila, že jo.


Ailee
18.08.2022

Během první poloviny knihy jsem to chtěla vzdát, Zsadist mě neuvěřitelně rozčiloval. Myslím, že si autorka tak docela neujasnila, jaký tedy ve skutečnosti je. U čtení mě udržel jen fakt, že už mám doma stejně celou sérii, a že kamarádka knihy od Wardové miluje. V půlce se to docela zlomilo, vývoj Zsadistovy postavy byl zajímavý, e ke konci už zas pro změnu přehnaný. Celkově se tento díl moc nepovedl.

Ewe291
21.06.2022

Jedna hviezda dole za skakanie od jedneho k druhemu. Inak spokojnost

uzivatel0983
15.06.2022

Tak tohle byla totální bomba nějak nešlo přestat číst :)

VonDracek
21.05.2022

Ač to nerada přiznávám, dávám nakonec i tomuto žánru plný počet hvězd. Musím říct, že tohle bylo hodně dobře promyšlené a vyšponované tak, aby to působilo ve správnou chvíli děje. Mám ráda, když mě události překvapí, ale tak aby to do sebe alespoň nějak zapadalo, tady se to povedlo hned několikrát. Připravte se na docela i drsnou jízdu, protože Zsadist a jeho minulost vám dají zabrat a bezduší teda jakbysmet.
(spoilery)
Překvapilo mě, že tu pokračoval příběh pana O a musím říct, že mě poprvé linka bezduchých zaujala i když to rozhodně nepřineslo kladné emoce. Trošičku mě zaráží, co ten Omega je vlastně zač, mohlo by se o něm něco víc říct. Některá jeho rozhodnutí moc nechápu a to, jeho jakési božství, poněkud snižuje.
Zsadistova postava je teda hodně psycho příběh, až jsem si říkala, že ta jeho muka jsou poněkud přehnaná a že z toho se snad ani vyhrabat nemůže. No naštěstí tu funguje kouzlo vyvolených, které dokáže i nemožné. Bella k němu celkem sedí, mohlo se víc využít toho jejího mučení, trošku to tak jako přešla bez problému, oproti Zsadistovi.
Chudák Phury mě teda dostal, na konci z něj mám hodně smíšené pocity, vůbec netuším jak jeho příběh bude pokračovat.
Těším se, co vyroste z Johna, jeho tajemství a postava má hodně potenciálu, zazdilo se tu jeho spojení s Beth a některé jeho výroky nikomu nedošly, škoda.
Příběh Butche dostává velice zajímavé směry, doufám, že to spěje tam, kam si myslím. Jeho jednání k Marrise nakonec moc nechápu. A malinko si nejsem jistá, jak sakra ho ten Vishous bere, jejich vztah má trošku zvláštní příchuť. Popravdě se těším na příběh o Vishousovi, protože o něm toho moc nevíme a ty jeho schopnosti jsou skoro nejzajímavější.
No prostě jsem nadšená, děj ubíhal úplně sám. Líbí se mi ten svět, který se nám pomalu rozšiřuje tak, aby se v tom dalo vyznat. Erotiky bylo taky dost a k tomu prostě uspokojivý normální děj. :)

LilluLong
25.03.2022

Aj tato časť ma zaujala i ked som mala pocit ako by som citala dva v jednom :) za mna 4*

moma08
11.01.2022

Bylo to dobré, prožívala jsem u toho i emoce smutku, štěstí a nedočkavostí (což potěší), jak to dopadne. Ale nebylo to určitě lepší než druhý díl. Každopádně to nebylo jen o těch dvou hlavních hrdinech, ale i o ostatních bratrech, takže jsem opravdu zvědavá, jak se to bude ubírat dále. Už se na tom začínám stávat závislá.

1