$soutez = 0; Bratrstvo černé dýky: Probuzený milenec - J. R. Ward | Databáze knih

Probuzený milenec

Probuzený milenec

Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní – dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou. Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčdíliným mučitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti. Z cyklu Bratrstvo černé dýky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46655/bratrstvo-cerne-dyky-probuzeny-milenec-46655.jpg 4.6635

Bratrstvo černé dýky (3.)

Lover Awakened (2006)

Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Baronet

Laughtubbe

O můj bože. Zsadist je můj oblíbenec. Je tak jiný, že ho nelze nemilovat. Jeho minulost je tak temná, že mi s ním bylo těžko. Rozhodně si to přečtěte a poznejte jaké to měl. Poznáte se i s Bellou, ženou, která se i přes tvrdou Zsadistovo slupku zamilovala do 'záporného' dvojčete ačkoliv o ní stálo i 'kladné' dvojče.

Lenka40

Další příběh jednoho z bratrů .Tentokrát to je Zsadist , který nedokáže zapomenout na svou minulost ,kdy byl otrokem lásky .Proto je z něho bezcitný upír. Opět nám příběh nabídne spoustu akce , sexu , bohužel i smrti , a jak silná je sourozenecká láska a přátelství . Za mě výborný , a už se těším na další díl . Uvidíme s kterým z bratrů prožijeme další příběh.

Hospodyňka

Líbilo se mi, že hlavní hrdina není takový ten typický románový macho a miliardář ve dvaceti k tomu.

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814

Další parádní příběh,opravdu bych nečekala že budu fantasy takhle hltat. Musim říct že mě to úplně vtáhlo nemůžu se od toho odtrhnout:) má to akci a děj takže se u toho člověk nenudí

trynitrix

Příběh Zsadista byl hodně temný chvílema i děsivý. Ale já si to užila :-) bylo to napínavé :-D

Ninde

Ach bože miluji ten díl je prostě nejlepší.

trudoš
26.09.2017

Tak tohle bylo děsivé. Ba přímo šíleně děsivé. Naivní, laciné, přitroublé, ukecané, nevtipné, přepjaté, afektované, nudné, kýčovité a hloupoučké. Zápletka postavená na tom, že pan drsňák má problém dělat to s holkama, protože byl v mládí zneužíván nymfomankou, naštěstí narazí na spanilou svlečnu, která mu ochotně pomůže se traumatu zbavit a to nijak komplikovaněji než skrze soulož. Asi jela podle Freuda nebo tak něco.
Prostě peklo. Ale počítám, že dost podobně vnímá hezčí polovička lidstva mužskou úchylku na Transformery. Každý holt máme to svoje. Někdo megatunové peroucí se roboty, jiní rozervané ranaře, jež potřebují zasvětit do tajů lásky. A J. R. Ward prostě jen seká to, o co je zájem.
PS: Byly mi přislíbeny šťavnaté erotické scénky. No, je jich tu cirka pět a to takřka na pěti stech stranách. Navíc pouze soft porno. To už se raději vrátím k Bertrice Smallové, která s tím zdaleka nedělá takový štráchy a na výrazně menším prostoru. Pět scén, cha! Paní Birdová, máte ještě co dohánět.

scurina
14.07.2017

zatím mám za sebou tři díly, ale tenhle mě fakt dostal. Bella v tom stavení jak říká Davide....

75terka
15.05.2017

Příběh Zsadista mě absolutně ohromil. Musím přiznat že jsem do téhle série absolutně zamilovaná. Chystám se právě číst už sedmý díl. Nutno dodat, že jsem tuto knížku přečetla za necelý den. Jakmile se začtete není cesty zpět a nepřestáváte až do poslední stránky. Parádní díl!!

Dceradábla
13.04.2017

Naprosto boží kniha. Miluju tuto sérii ♥

Adriana21
22.03.2017

Další skvělý díl. To, jakým vývojem prošel Zsadist během celého dílu bylo naprosto skvělé. Jeho postavu jsem si hodně oblíbila.

cukrovka
10.03.2017

I tento díl byl velmi čtivý. Hrůzná minulost, která ovlivňuje Zsadista a upírka Bella díky které se svému prokletí dokáže konečně postavit. Jen mi v tomto díle vadilo množství vedlejších dějů, které mě vyrušovali od hlavního příběhu.

witchersbitch
09.03.2017

tohle je pekelná jízda ze které se nedá vystoupit! Nespala jsem, nejedla - žrala jsem stránky jednu po druhé, nešlo se odtrhnout.. Pořád se něco děje, příběhy se prolínají, děj není tolik předvídatelný jako v předchozích dílech - hned pokračuji dalším..

domi13
25.01.2017

Já jsem touto sérií naprosto nadšená. je to vtipné, napínavé, naprosto odlišně pojatí upíři. A ještě tolik dílů před sebou! Jupí

Kiwicatko
20.01.2017

Po tretim precteni jsem musela zmenit hodnoceni a pridat tu jednu hvezdicku, ktera zbyvala do plneho poctu :-) kdyz reknu, ze jsem to vsehno s obema prozivala,tak je to malo. Proste jen tak dal :-)

Mellisek
07.10.2016

Příběh S. byl pěkný a tak nějak jsem i jeho minulost očekávala. Za mě pěkný díl ale přišlo mi v tomhle díle hodně rušivých věcí. Třeba vyprávění P. a J. a B. + V. prostě jak se to pletlo věřím že to v dalších knihách bude mít návaznost a vysvětlení :-)

veronika9143
30.09.2016

Prozatím nejlepší díl. Vážně, obávaný Zsadist mě dostal. Těším se na další díl.

jana2385
06.09.2016

Bohužel, nemohu hodnotit. Je to jediný díl který nemám a nemohu ho sehnat. Nenašla jsem ho nikde na internetu ani v žádném knihkupectví . Hodně jsem se na něj těšila a dotisk se zatím nechystá.

Kočičáci
05.09.2016

Třetí příběh Zsadista a Belly u mě zatím jednoznačně vede!
Z má za sebou hrůznou minulost, které se dokáže postavit jedině díky Belle...ale nebude to procházka růžovým sadem.
Kniha není jen o nich, pomaličku poodkrývá příběhy i ostatních bratrů a jejich žen.
Bezduchý pan O je fakt pěkně zákeřnej hnusák. Ke konci jsem musela knihu odložit a říkala jsem si - NE fakticky NE, tak to přece nemůže dopadnout!
Vše je perfektně propojené - napětí, sex, emoce - prostě dokonalý čtenářský zážitek!

Etule
06.08.2016

Na příběh Szadista jsem se opravdu moc těšila. Jeho postava mi sedla hned od prvního dílu a v těch následujících jen stoupala. Jediné dvě věci, které mě u této knihy zklamaly byly:
1. Že příběh Szadista je UŽ třetí.
2. Že kniha končí.
Věc, které mě vyloženě vytočila se nedá ventilovat, aniž bych spoilerovala. I když následující věta asi spoiler bude tak se omlouvám. Ačkoliv mě v prvním díle mrzelo, že Tohrment nebude mít vlastní příběh, nechtěla jsem, aby ho získal takovým způsobem.

Fizulka71
01.08.2016

Na tento díl jsem se těšila a nezklamal mě. Tušila jsem, že Zsadistův příběh bude hodně silný, a byl. Tato série zraje s každým dalším dílem k lepšímu.

kik68
16.07.2016

Určitě nejlepší a nejoblíbenější díl. Miluji Zsadista a Bellu. Tvrdý chlap, který se nebojí žádných počtů nepřátel, ale jedna křehká dívka ho dostává na kolena.

rusalka1
15.06.2016

Najlepší diel zo série :)

CHESS
02.06.2016

Perfektní! U konce mi málem ukápla slzička :)

kumibo
22.05.2016

Asi moje nejoblíbenější kniha že série. Příběh Zadista a Belly byl úžasný. Bella byla dost odvážná a fascinující s tim, jak se za každou cenu chtěla se Zadistem sblížit. Zadistuv příběh byl velmi smutný. Rozhodně bych se mi líbilo kdyby o nich spisovatelka napsala další knihu.

nordish
26.04.2016

Příběh Zsadista a Belly byl skvělý. Tohle byl první díl, ve kterém byly i části o bezduchých, zajímavé. Líbíly se mi i linky ostatních postav, je to pěkné nalákání na další díly. Co se mi nelíbilo bylo vygradování děje pomocí velmi smutné události, šlo by to určitě i bez toho.

kacaaba
08.04.2016

Tak tento díl byl hrozně dojemný. A hrozně se mi líbilo, že tam byl vývoj Zsadistovi osoby a né hned, že jak lusknutím proutku se změní, aby to bylo sedělo do románu... fakt super, už se těším na další. Je mi hrozně líto Thora, brečela jsem jako malá.

Malinali
21.12.2015

Jasně, třetí díl, jak první a druhý nepustilo mě to.. musím číst dál :-D

Karin_Kim55
14.12.2015

Tak tohle bylo taky neskutečné! Tak hrozně moc mě rozčiluje, že už vím, co se tam stane! (Zatracená spolužačka!) Ale stále jsem napnutá a všechno na 1000% prožívám! (To je tak krásný pocit, když si představím sebe v hlavní roli xD) Pro mě zatím nejdokonalejší série!
Nevím, zda to dokáže překonat dvojku, ale pro mě jsou stejně dokonalé! x3