Probuzený milenec

Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní – dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou. Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčdíliným mučitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti. Z cyklu Bratrstvo černé dýky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46655/big_probuzeny-milenec-wve-46655.jpg 4.6876

Bratrstvo černé dýky 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover Awakened, 2006

Kniha Probuzený milenec

moudivlacek

Na Zsadista jsem se moc těšila a příběh o něm si také plně užila. Zsadist bývalý otrok krve i sexu má odpor k ženám, jeho bratr dvojče Phury má o něj strach. Když se Zsadist rozhodne Bellu zachránit od bezduchého, ani nečekal, jak moc se pro něj - a nejen pro něj - změní. Je to ukázka nekonečné věrné bratrské lásky, která jde až na doraz sil každého. Je to ukázka lásky, která - i když není zprvu lehká - může také přinést nečekané plody štěstí.
K tomuto dílu se budu velice ráda vracet. Těším se na osudy i zbylých nespárovaných bojovníků, ale i na ty, kteří už svou polovičku mají.

Laf

Velmi zajímavé pokračování. Příběh se pěkně začíná zamotávat a nechybí ani překvapení a nečekané zvraty. Za přečtení to opravdu stojí :)

Heri76

Plný počet si to nezaslouží, to rozhodně ne, to by musel být jinak literárně ztvárněný a propracovaný příběh, nicméně mě to neurazilo, vlastně mě to i bavilo a tenhle díl zatím řadím jako nejlepší od začátku série. Přibylo víc psychologie a celkem chválím propracované myšlenkové pochody značně narušeného Zsadista. Ostatně tenhle parchant má něco do sebe. Bella ho slušně doplňuje a ostatní z bratrstva taktéž. Phury nejspíše v některém z dalších dílu dostane také svoji hlavní roli a těším se, co pro něj autorka vymyslí. Zvrat Wellsie a Tohrmenta mne dost šokoval, takovou linii příběhu bych u tohoto žánru nečekala, nicméně neočekávané = dobré. Jsem zvědavá na samotný příběh Johna, i když se dá vzhledem k prvnímu dílu leccos tušit.

Smiley96

Co dodat, beru další... čtivé a prostě super..

CiaKawlone

Tento díl mi připomněl, že není všechno zlato, co se blýská. Rozhodně je tento díl stejně dobrý jako ty předešlé a příběh se ubírá velmi zajímavým směrem. Tento díl byl pro bratrstvo plný změn a událostí, které je doslova trochu nabouraly. S chutí se pustím do dalšího dílu.

petraj30

Tento díl se mi moc líbil, ale nejlepší byl pro mě zatím druhý díl.
Zsadist prožil hodně zlého, ale nevím proč se pořád tak trestal, když nic špatného neudělala. Tím sobě ubližoval ještě víc a ostatním taky. Nicméně po dlouhých letech sebe týrání a sebe ubližování potkal svůj protějšek a vše se změnilo. Zsadist se choval ještě hůř, protože se všemu dobrému bránil, ale stejně mu to nebylo nic platné:-)
Bylo to krásné, ale zbytečně zdlouhavé. Někdy bylo toho sebe týrání až dost. Přišlo mi, že nám to autorka neustále připomíná, abychom na to náhodou nezapomněli.
V tomto díle se stalo mnoho událostí, které nějak poznamenaly celé Bratrstvo. Proto se na další díl těším víc než obvykle.

NikolaSkop

Tak zatim nejlepsi díl! :)) Jdu pokracovat v serii, nemuzu se dockat toho co me jeste ceka!

Sisis1999

Zsadist je můj nejoblíbenější milenec --- jeho odtažité chování a neočekávané reakce mě od začátku nutily, abych se mu snažila přijít na kloub. V tomto ohledu jsem tedy Belle velmi rozuměla. Nemám ovšem její tvrdohlavost, odhodlání a čirou touhu zakusit temnotu neznámého --- přesto, že ji ten, kterého milovala opakovaně posílal do náruče jeho vlastního dvojčete, ona nepolevila a dostala se mu přímo pod jeho zuboženou kůži. Netroufnu si ani hádat, co by ze mě na upírově místě zbylo --- černé oči, k vlastní kůži čirý odpor. Já už bych na jeho místě nejspíš neměla ani oči, ani kůži. Proto před Zsadistem smekám --- proto je to můj nejoblíbenější bratr. Bella je jeho naprostým opakem --- zdánlivá dokonalost ve své nejjasnější formě. Přesto se jeho temnoty nezalekla a nechala se jí vést k lásce. Proto má i ona můj obdiv. Společně tedy nemohou být ničím jiným, než naprostými protipóly, kterým vesmír nepřeje. Proto jsou pro mě jediní..