Nalezený milenec

Butch O’Neal má povahu bojovníka. Bývalý policista oddělení vražd je jediným člověkem, jemuž byl umožněn přístup do nejužšího kruhu Bratrstva černé dýky. A touží se ponořit ještě hlouběji do světa upírů a zúčastnit se jejich války. Nemá co ztratit, jeho srdce patří upírce, aristokratické krásce, která je ale beznadějně nedostižná. Když ji nemůže mít, může alespoň bojovat po boku Bratrstva. Při záchraně jedné upírky se však Butch stane obětí nejtemnějších nepřátelských sil a na prahu smrti je ponechán svému osudu. Bratrsvo ho však šťastnou náhodou nalezne a jediný způsob, jak jej přivést zpátky k životu se zdá být Marissina láska, ale není jisté, zda ho dokáže zachránit. Z cyklu Bratrstvo černé dýky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68232/big_nalezeny-milenec-Z7D-68232.jpg 4.4775

Bratrstvo černé dýky 4.

Romány, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover Revealed, 2007

Kniha Nalezený milenec

moudivlacek

Začínám být správný závislák na této povedené řadě o upírech a bezduchých.
Na díl s Butchem jsem se moc těšila a jsem velmi spokojená. Butch je svérázný bývalý policista, který ovšem musí být tak trochu stranou "práce" Bratrstva. Často myslí na svou nenaplněnou lásku upíří aristokratku Marissu.
Jenže nechtě spadne do spárů bezduchých a hlavně do rukou Omegy. A jeho život nabere úplně jiný směr, a to po všech stránkách.
Ani nevím jak a byla jsem na konci příběhu. A tak teď zas toužím... no přece po dalším dílu.

Smiley96

Malinko slabší než předchozí díly, ale byla to zase jízda, co si budem povídat. Butch překvapil, velmi překvapil. Části s bezduchými občas úplně přeskakuju, ty mě prostě nebaví. Vishous mi trhá srdce, je mi ho prostě líto. Nic naplat, vrhám se do dalšího dílu.

Heri76

Drsňák Butch dostal také své místo na výsluní, jak se dalo po jeho prvním setkání s Marissou očekávat. A konal se happyend. Příběh ok, sexuálních scén tak akorát, ale nějak to nedosáhlo stejné úrovně jako předchozí dva díly. Zsadist a Rhage jsou prostě best. Zajímavý je vztah mezi Butchem a Vishousem, nevím přesně, co si o něm myslet. Zejména ze strany Vishouse, takže jsem zvědavá na další díl. Nebožačka Marissa mi lezla na začátku dost krkem, nicméně s vzmužila a postavila se svému osudu celkem se ctí. Bezduší mě opět nebavili.

havrmoni

Po roce jsem se dala znovu do čtení a rovnou vše od této autorky. A jak si tak člověk zvykne na její styl psaní, tak si i víc vychutnává tuto sérii. Baví mě to víc než poprvé. Bohužel Marisse nepříjdu na chuť asi nikdy:)) A musím souhlasit s Sisis 1999 , klidně bych ho viděla jako pár s Vichousem.

CiaKawlone

Tuhle sérii jsem si prostě zamilovala. Je krásně plná zvratů, lásky, sexu a napětí. Čte se to samo. Tento díl přesně ukazuje, jak je ve vztazích důležitá komunikace. Už se vrhám na další díl.

petraj30

Tento díl se mi líbil nejvíc. Butch si to svoje štěstí opravdu zasloužil a čekal na něj tak dlouho. Sice mi nějakou dobu trvalo, než jsem úplně překousla chování Marissy, ale stále pořád ve mě hlodá ten červíček pochybností, jestli opravdu patří k sobě. Dle knihy zřejmě ano, ale můj závěr je trochu jiný. Podle mně bylo Marisse všechno naservírováno na stříbrném podnose a ona nemusela ani hnout prstem. Vůbec nebojovala, jen se vezla.
Ale Butche jsem měla moc ráda od prvního dílu a strašně jsem se těšila na tento díl a jemu to všechno obzvláště přeju. Ale tohle je jen názor. Moc se těším na další díl.

NikolaSkop

Pribeh Butche me moc bavil! Hrozne me zajimalo co je vlastne cas! A jsem vazne velmi zvedava, jak to snim bude v dalsich dilech pokracovat.. Jinak tahle serie me uplne pohltila!! Hned jdu cist dalsi dil! :)

Sisis1999

Přijmout poldu jako milence bych nikdy nezvládla --- jeho tvrdohlavost a občasná zabedněnost by mě časem přivedla do hrobu. Proto Butche vnímám od začátku jako velmi blízkého přítele, který by za své blízké položil život i duši, (což ostatně také udělal). Z celého bratrstva jsem zatím nepoznala nikoho, kdo by si svůj osud zasloužil víc, než-li on. A přeji mu z něj každý nejmenší detail. I když uznávám, že svázání s Marissou mi nevoní. Nenechte se mýlit, mám ji ráda a bavilo mě ji sledovat. Jejího bratra bych uškrtila už před staletími, o glymeře se raději ani nezmiňuji. Než-li být součástí toho nanicovatého světa, to bych raději snědla vlastní diamantový náhrdelník. Nehledě na to, že odvržení a vztah s Wrathem přečkala úžasně, (přesto, že měla dlouho mysl, jako dvanáctileté děvčátko). A přesto, nesedí mi k sobě. V mojí hlavě je totiž dávno svázán s Vishusem. Dynamika mezi ním a poldou je ve všech směrech mnohem silnější a opravdovější, než cokoliv, co mají s Marissou. Zábavný díl, u kterého mi krvácelo srdce a autorku jsem chtěla praštit knížkou po hlavě, že dokázala kousnout do šťavnatého jablka, a pak nám s klidným svědomím naservírovat pouhou křížalu. Moc se těším na další díl..