Probuzený milenec

Probuzený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46655/bmid_probuzeny-milenec-wve-46655.jpg 5 1028 117

Bratrstvo černé dýky série

Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní – dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou. Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčdíliným mučitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Awakened , 2006

domi13
25.01.2017 5 z 5

Já jsem touto sérií naprosto nadšená. je to vtipné, napínavé, naprosto odlišně pojatí upíři. A ještě tolik dílů před sebou! Jupí

Kiwicatko
20.01.2017 5 z 5

Po tretim precteni jsem musela zmenit hodnoceni a pridat tu jednu hvezdicku, ktera zbyvala do plneho poctu :-) kdyz reknu, ze jsem to vsehno s obema prozivala,tak je to malo. Proste jen tak dal :-)

Mellisek
07.10.2016 3 z 5

Příběh S. byl pěkný a tak nějak jsem i jeho minulost očekávala. Za mě pěkný díl ale přišlo mi v tomhle díle hodně rušivých věcí. Třeba vyprávění P. a J. a B. + V. prostě jak se to pletlo věřím že to v dalších knihách bude mít návaznost a vysvětlení :-)

veronika9143
30.09.2016 5 z 5

Prozatím nejlepší díl. Vážně, obávaný Zsadist mě dostal. Těším se na další díl.

jana2385
06.09.2016

Bohužel, nemohu hodnotit. Je to jediný díl který nemám a nemohu ho sehnat. Nenašla jsem ho nikde na internetu ani v žádném knihkupectví . Hodně jsem se na něj těšila a dotisk se zatím nechystá.

Kočičáci
05.09.2016 5 z 5

Třetí příběh Zsadista a Belly u mě zatím jednoznačně vede!
Z má za sebou hrůznou minulost, které se dokáže postavit jedině díky Belle...ale nebude to procházka růžovým sadem.
Kniha není jen o nich, pomaličku poodkrývá příběhy i ostatních bratrů a jejich žen.
Bezduchý pan O je fakt pěkně zákeřnej hnusák. Ke konci jsem musela knihu odložit a říkala jsem si - NE fakticky NE, tak to přece nemůže dopadnout!
Vše je perfektně propojené - napětí, sex, emoce - prostě dokonalý čtenářský zážitek!

Etule
06.08.2016 4 z 5

Na příběh Szadista jsem se opravdu moc těšila. Jeho postava mi sedla hned od prvního dílu a v těch následujících jen stoupala. Jediné dvě věci, které mě u této knihy zklamaly byly:
1. Že příběh Szadista je UŽ třetí.
2. Že kniha končí.
Věc, které mě vyloženě vytočila se nedá ventilovat, aniž bych spoilerovala. I když následující věta asi spoiler bude tak se omlouvám. Ačkoliv mě v prvním díle mrzelo, že Tohrment nebude mít vlastní příběh, nechtěla jsem, aby ho získal takovým způsobem.

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Na tento díl jsem se těšila a nezklamal mě. Tušila jsem, že Zsadistův příběh bude hodně silný, a byl. Tato série zraje s každým dalším dílem k lepšímu.

kik68
16.07.2016 5 z 5

Určitě nejlepší a nejoblíbenější díl. Miluji Zsadista a Bellu. Tvrdý chlap, který se nebojí žádných počtů nepřátel, ale jedna křehká dívka ho dostává na kolena.

rusalka1
15.06.2016 5 z 5

Najlepší diel zo série :)

CHESS
02.06.2016 5 z 5

Perfektní! U konce mi málem ukápla slzička :)

kumibo
22.05.2016 5 z 5

Asi moje nejoblíbenější kniha že série. Příběh Zadista a Belly byl úžasný. Bella byla dost odvážná a fascinující s tim, jak se za každou cenu chtěla se Zadistem sblížit. Zadistuv příběh byl velmi smutný. Rozhodně bych se mi líbilo kdyby o nich spisovatelka napsala další knihu.

nordish
26.04.2016 4 z 5

Příběh Zsadista a Belly byl skvělý. Tohle byl první díl, ve kterém byly i části o bezduchých, zajímavé. Líbíly se mi i linky ostatních postav, je to pěkné nalákání na další díly. Co se mi nelíbilo bylo vygradování děje pomocí velmi smutné události, šlo by to určitě i bez toho.

kacaaba
08.04.2016 5 z 5

Tak tento díl byl hrozně dojemný. A hrozně se mi líbilo, že tam byl vývoj Zsadistovi osoby a né hned, že jak lusknutím proutku se změní, aby to bylo sedělo do románu... fakt super, už se těším na další. Je mi hrozně líto Thora, brečela jsem jako malá.

Malinali
21.12.2015 5 z 5

Jasně, třetí díl, jak první a druhý nepustilo mě to.. musím číst dál :-D

Karin_Kim55
14.12.2015 5 z 5

Tak tohle bylo taky neskutečné! Tak hrozně moc mě rozčiluje, že už vím, co se tam stane! (Zatracená spolužačka!) Ale stále jsem napnutá a všechno na 1000% prožívám! (To je tak krásný pocit, když si představím sebe v hlavní roli xD) Pro mě zatím nejdokonalejší série!
Nevím, zda to dokáže překonat dvojku, ale pro mě jsou stejně dokonalé! x3

mekkejla
25.11.2015 4 z 5

Druhý díl to z mého pohledu nepřekonalo, ale i tak se to četlo skvěle a už se těším na další ;-)

delatrix
20.10.2015 5 z 5

Je to sice už chvíle, co jsem to četla, ale opravdu nádherné. Vzrušující scény jak bojové tak romantické. Každá z předchozích knížek byla dobrá.

marcela6183
18.08.2015 5 z 5

Jedno Jessice nelze upřít - má to dobře vymyšlené, na předchozích romancích si vytříbila styl a s postavami žije, dýchá, vstává, zapadá i mrká řasami.
Shodnu se tady s většinou předchozích komentářů. I pro mne je takhle dvojka jedinečná. Duševní přerod ne vlastní vinou zrůdy je fascinující, návykový a dává tušit, že si autorka pěkně pohnojila, když to dotáhla na pětku už u třetího dílu.
Samotný děj není nijak komplikovaný, ale kniha má pro mne několik silných momentů.
Navíc i fakt, že se kromě hlavní(ch)ho hrdiny(ů) vyvíjejí i postavy nepřátel, myslí a jednají i samostatně (jak osvěující), je velké plus. Opět narážím na jazyk, protože autorka je fakt vtipná špičkování mezi bratry je osvěžující a párkrát jsem i řvala smíchy. Těším se na Butche a jeho příběh.

A poznámka pod čarou - povídku Otec nutno brát jako epilog, nikoli jako pointu. Příběhu neubírá, jen dokresluje.

Ewiczka_areebah
15.08.2015 4 z 5

Zsadist mě zajímal nejvíc....a ano moc zajimavé, moc pěkné ale....nebýt Průvodce, který tam má povídku Otec...není to ono. Chápu že to autorka musela vypustit, ale vážně to tam chybí takže pokud tuto knihu číst tak hned v zápětí se pustit do Otce:) pak to stojí za to

upíři erotika horory

J. R. Ward (p)