Probuzený milenec

Probuzený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46655/bmid_probuzeny-milenec-wve-46655.jpg 5 1028 117

Bratrstvo černé dýky série

Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní – dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou. Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčdíliným mučitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Awakened , 2006

MíšaS.
12.09.2019 odpad!

Tohle už doopravdy ne. Knihy jsou na jedno brdo, akorát autorka prohodí jména. Vůbec mi to nebavilo.

postrach
03.07.2019 5 z 5

Další dobrá kniha.Postavy dvojčat Phuryho a Ysadista se autorce podařili skvěle a jejich příběh je taky dobře vymyšlený.......Nezbývá než číst dál.

MonaLisa42
12.05.2019 5 z 5

Skvělá kniha, nejlepší z celé série, trochu mi připomíná pohádku o Krásce a zvířeti. :-D
Kniha je plná humoru, napětí, zvratů a sexu. Stále přibývají další a další postavy a příběh se rozvíjí.
Zsadista mám z bratrů prostě nejraději, jeho příběh i minulost jsou skvěle propracovány. Bella je první hlavní hrdinka, která má i nějaké žijící příbuzné. Líbí se mi, že se nevzdala lásky k Zsadistovi, i když jí to hodně ztěžoval.
Je mi líto Phuryho, Johna a především Tohrmenta, doufám, že se do série ještě vrátí. Smrt Welsie byl pro mě šok, ale jsem ráda, že v knize došlo k nějakému zvratu.
Moc se mi líbí epilog knihy, který trochu prozradil, jak série bude dále pokračovat. Moc děkuji!!!

kuska
12.03.2019 5 z 5

Když jsem začala číst tuhle sérii, nečekala jsem, že se to takhle rozjede. Tento díl zatím za mě nejlepší. Málokdy se stane, že kvalita se s dalším dílem stupňuje, ba právě naopak. sice nevím jestli to vydrží, jelikož 15 dílu nebo kolik to bude mít nebo má to je dost, ale uvidíme. V tomto díle se mi líbilo, že už to nebylo jen o těch dvou hlavních hrdinech, ale o celé partě, tady jsem se zasmála i zatínala všechny svaly z toho jak to bylo místy napínavé. Pořád jsou tady rozjeté zajímavé příběhy o kterých nic nevím, tudíž musím číst dál. Je pravda, že děj je předvídatelný a je to celé takové lehké počteníčko, ale co už mě se to líbí. Však co, i když je to fantasy četba pořád je tam ten "podžánr" román pro ženy :-D, otázka co převládá víc?

denniys
23.12.2018 4 z 5

noo, rozhodně zatím nejlepší díl této série..a nejen proto, že z bratrů mám nejradši Szadista..příběh celkově konečně dostal grády a dokonce došlo i k tragédii, což jsem ocenila, jelikož už to vypadalo, že jsou všichni hrdinové prostě nesmrtelní.. plný počet dát nemůžu, páč ten je pouze pro literární skvosty, což tohle úplně není, ale přesto se mi to líbilo a v mých očích pozvedlo úroveň této série..

lena311
29.10.2018 5 z 5

Miluju......

Laughtubbe
22.05.2018 5 z 5

O můj bože. Zsadist je můj oblíbenec. Je tak jiný, že ho nelze nemilovat. Jeho minulost je tak temná, že mi s ním bylo těžko. Rozhodně si to přečtěte a poznejte jaké to měl. Poznáte se i s Bellou, ženou, která se i přes tvrdou Zsadistovo slupku zamilovala do 'záporného' dvojčete ačkoliv o ní stálo i 'kladné' dvojče.

Lenka40
13.05.2018 4 z 5

Další příběh jednoho z bratrů .Tentokrát to je Zsadist , který nedokáže zapomenout na svou minulost ,kdy byl otrokem lásky .Proto je z něho bezcitný upír. Opět nám příběh nabídne spoustu akce , sexu , bohužel i smrti , a jak silná je sourozenecká láska a přátelství . Za mě výborný , a už se těším na další díl . Uvidíme s kterým z bratrů prožijeme další příběh.

Hospodyňka
11.03.2018 3 z 5

Líbilo se mi, že hlavní hrdina není takový ten typický románový macho a miliardář ve dvaceti k tomu.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814
24.02.2018 5 z 5

Další parádní příběh,opravdu bych nečekala že budu fantasy takhle hltat. Musim říct že mě to úplně vtáhlo nemůžu se od toho odtrhnout:) má to akci a děj takže se u toho člověk nenudí

trynitrix
07.02.2018 4 z 5

Příběh Zsadista byl hodně temný chvílema i děsivý. Ale já si to užila :-) bylo to napínavé :-D

Ninde
22.01.2018 5 z 5

Ach bože miluji ten díl je prostě nejlepší.

trudoš
26.09.2017 2 z 5

Tak tohle bylo děsivé. Ba přímo šíleně děsivé. Naivní, laciné, přitroublé, ukecané, nevtipné, přepjaté, afektované, nudné, kýčovité a hloupoučké. Zápletka postavená na tom, že pan drsňák má problém dělat to s holkama, protože byl v mládí zneužíván nymfomankou, naštěstí narazí na spanilou svlečnu, která mu ochotně pomůže se traumatu zbavit a to nijak komplikovaněji než skrze soulož. Asi jela podle Freuda nebo tak něco.
Prostě peklo. Ale počítám, že dost podobně vnímá hezčí polovička lidstva mužskou úchylku na Transformery. Každý holt máme to svoje. Někdo megatunové peroucí se roboty, jiní rozervané ranaře, jež potřebují zasvětit do tajů lásky. A J. R. Ward prostě jen seká to, o co je zájem.
PS: Byly mi přislíbeny šťavnaté erotické scénky. No, je jich tu cirka pět a to takřka na pěti stech stranách. Navíc pouze soft porno. To už se raději vrátím k Bertrice Smallové, která s tím zdaleka nedělá takový štráchy a na výrazně menším prostoru. Pět scén, cha! Paní Birdová, máte ještě co dohánět.

scurina
14.07.2017 5 z 5

zatím mám za sebou tři díly, ale tenhle mě fakt dostal. Bella v tom stavení jak říká Davide....

75terka
15.05.2017 5 z 5

Příběh Zsadista mě absolutně ohromil. Musím přiznat že jsem do téhle série absolutně zamilovaná. Chystám se právě číst už sedmý díl. Nutno dodat, že jsem tuto knížku přečetla za necelý den. Jakmile se začtete není cesty zpět a nepřestáváte až do poslední stránky. Parádní díl!!

Dceradábla
13.04.2017 5 z 5

Naprosto boží kniha. Miluju tuto sérii ♥

Adriana21
22.03.2017 5 z 5

Další skvělý díl. To, jakým vývojem prošel Zsadist během celého dílu bylo naprosto skvělé. Jeho postavu jsem si hodně oblíbila.

cukrovka
10.03.2017 4 z 5

I tento díl byl velmi čtivý. Hrůzná minulost, která ovlivňuje Zsadista a upírka Bella díky které se svému prokletí dokáže konečně postavit. Jen mi v tomto díle vadilo množství vedlejších dějů, které mě vyrušovali od hlavního příběhu.

witchersbitch
09.03.2017 5 z 5

tohle je pekelná jízda ze které se nedá vystoupit! Nespala jsem, nejedla - žrala jsem stránky jednu po druhé, nešlo se odtrhnout.. Pořád se něco děje, příběhy se prolínají, děj není tolik předvídatelný jako v předchozích dílech - hned pokračuji dalším..

upíři erotika horory

J. R. Ward (p)