Král

Wrath, syn Wrathův, po staletí odmítal převzít po svém otci trůn krále upírů, ale nakonec se ho ujal - s pomocí své milované ženy Beth. I když ho koruna tíží neméně než královské povinnosti, vykonává svou funkci poctivě a zvládá i svou slepotu. Jenomže válka s Vyhlazovací společností neustává, upíří aristokracie spolu s Bandou bídáků plánuje převrat a Wrathovi nezbývá, než všechno riskovat a nebezpečím čelit. K tomu ještě čelí osobním problémům - Beth chce dítě, ale Wrath reaguje úplně jinak, než by si přála. Zvítězí spravedlnost a pravá láska? Další část románové ságy Bratrstvo černé dýky si nezadá s předchozími díly - čeká vás napětí, láska, vášeň i skvěle vykonstruovaný příběh....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206942/big_kral-fFn-206942.jpg 4.5437

Bratrstvo černé dýky 12.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

The King, 2014

Kniha Král

petraj30

Ačkoliv to bylo opět povedený díl, nesplnil moje očekávání. Strašně mi vadilo, že tam bylo více dějových linek a každá kapitola o někom jiném. V minulých dílech to bylo stejné, ale sem mi některé neseděly. Taky mě mrzelo, že členové Bratrstva měli v minulých dílech více prostoru a tady byli jen tak, aby se neřeklo.
Wrath a Beth byli prostě top. Jejich příběh byl ve všem dokonalý a moc se mi líbilo, co Wrath na konci udělal.
Tato série se mi moc líbí a vypadá, že to jen tak neskončí (za což jsem na jednu stranu ráda), ale tento díl za ostatními trochu pokulhává.

Karoli282

Tak takhle skvělý příběh jsem opravdu nečekala. Bavily mě snad všechny dějové linky, nejvíc jsem se vždycky těšila na chvíle s Laylou a Xcorem. A mám obrovskou radost za Beth, že se konečně dočkala miminka. Určitě všem doporučuji, tento díl rozhodně předčil moje očekávání.

Szekynka

Líbilo se mi, že se v knize propojilo několik dějových linek, co se mi ale líbilo víc, je snoubení příběhu Wratha a Beth a historického vhledu do života jeho rodičů. Kniha tak hned dostala úplně jiný rozměr. Před touto knihou mi Wrath nějak extrémně neseděl, ale po přečtení Krále mi přijde, že se díky různým situacím změnil a dospěl teď už o vnímám tak jak si krále představuju, a že Beth je královna s velkým K o tom ani potom :D

karin4338

Krásne prepojenie 3 príbehov: Beth a Wrath, Sola a Assail, Selena a Trez. Okrajovo ako bonus Layla s Xcorom.
Súhlasím, že skákanie v čase a v príbehoch bolo niekedy závádzajúce.

Petraj365
27.12.2020

Čteno jedným dechem. Moc mě baví, že součástí děje jsou i postavy z předchozích dílů a je tam několik dějů připravených do dalších knížek.

johana3160
04.11.2020

Celkem dlouho (asi 10-15knih od precteni predchoziho dilu) jsem se ukecava ke cteni. Nemam rads styl teto autorky, 10 pribehu rozzekanych na ani ne tak kapitoly jako spis casti kapitol. Nemuzu se dobre zacist a odlakaji me jine aktivity... prvni asi tretinu knihy jsem nadavals jsko spacek, pak se pribehy zase rozbehly a celkem se to dalo, ale z pribehu Beth a Wratha jsem zrovna odvarena nebyla. Vic me zajimal pribeh Treze a pribeh Assaila.
Na zacatku knihy jsem se zaradovala, ze muj problem s rozsekanym pribehem autorka vyresila nadpisem s mistem lokality, no smula... jak jinak. V tomhle dile to bylo o to vic iritujici kvuli opakujicim se jmenum v ruznych generacich.
Kazdopadne pribeh(y) byl(y) tak na 4-4,5*, ale styl psani (rozsekani) stezi na 2* takze prumerem 3*.

be_pa
31.10.2020

Četla jsem jen první díl série a pak rovnou Krále jako pokračování příběhu Wratha a Beth. V prvním dílu byla jasná dějová linka. Tady děj skákal semtam. Různé postavy, různá období. Každou kapitolu jsem se musela soustředit, jestli čtu o Wrathovi-otci, nebo Wrathovi-synovi. Ale příběh hlavních hrdinů mě bavil.

Saraken
08.10.2020

Kazda jedna kniha ma nieco do seba :)