Král

Král https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206942/bmid_kral-fFn-206942.jpg 4 531 71

Bratrstvo černé dýky série

Wrath, syn Wrathův, po staletí odmítal převzít po svém otci trůn krále upírů, ale nakonec se ho ujal - s pomocí své milované ženy Beth. I když ho koruna tíží neméně než královské povinnosti, vykonává svou funkci poctivě a zvládá i svou slepotu. Jenomže válka s Vyhlazovací společností neustává, upíří aristokracie spolu s Bandou bídáků plánuje převrat a Wrathovi nezbývá, než všechno riskovat a nebezpečím čelit. K tomu ještě čelí osobním problémům - Beth chce dítě, ale Wrath reaguje úplně jinak, než by si přála. Zvítězí spravedlnost a pravá láska? Další část románové ságy Bratrstvo černé dýky si nezadá s předchozími díly - čeká vás napětí, láska, vášeň i skvěle vykonstruovaný příběh.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

The King , 2014

Thalin
včera 3 z 5

I když mi některé věci a linky moc neseděly, tak jsem sérii sjela takřka celou. A občas si to zopakuju, ale právě při opakovaném čtení vidím víc věcí, co mě tak neberou, jako když jsem to četla prvně.

Artep071
14.04.2024 4 z 5

Výborně to graduje.

miruska1
23.11.2023 5 z 5

Krásné......

ve.rena
22.01.2023 5 z 5

Začíná se to víc a víc rozkrývat, série mě stále baví, stupňuje se a neustále jste ve střehu. Těším se na další díl.

Ryorka
23.11.2022 5 z 5

jooo...... "Někdy si vážně kokot, víš, Výsosti!"

Dala jsem si rereading Bratrstva (což je moje soukromá úchylka) a po Vytouženém milenci je Král můj další nejoblíbenější díl. Pravda, je tam trochu vaty, ale kvůli Wrathovi a Beth to snesu. Příběh má tu správnou nálož wardovských romantickokýčovitých emocionálních kotrmelců. Prostě to, kvůli čemu tuhle srandu miluju.

sarka9171
28.08.2022 5 z 5

Myslela jsem, že Wrath "2.díl" bude o ničem, ale celá série má pro mě vzrůstající tendenci :-) za mě top

LilluLong
09.04.2022 4 z 5

Vela nových postáv , vela rozpisanych a zdĺhavých príbehov,naozaj neviem ako sa darí autorke ma udržať pri čítaní :) za mna 4*

moma08
30.01.2022 4 z 5

Tak další díl za mnou a já jsem spokojená, i když musím říct, že mi tam moc neseděl děj, který se odehrával v minulosti a ani moc příběh Xcora a Layly. To samé příběh Soly a Assaile tam jsme se vlastně nedozvěděli nic a bylo to dle mého názoru zbytečné...

petraj30
22.09.2021 3 z 5

Ačkoliv to bylo opět povedený díl, nesplnil moje očekávání. Strašně mi vadilo, že tam bylo více dějových linek a každá kapitola o někom jiném. V minulých dílech to bylo stejné, ale sem mi některé neseděly. Taky mě mrzelo, že členové Bratrstva měli v minulých dílech více prostoru a tady byli jen tak, aby se neřeklo.
Wrath a Beth byli prostě top. Jejich příběh byl ve všem dokonalý a moc se mi líbilo, co Wrath na konci udělal.
Tato série se mi moc líbí a vypadá, že to jen tak neskončí (za což jsem na jednu stranu ráda), ale tento díl za ostatními trochu pokulhává.

Karoli282
23.04.2021 5 z 5

Tak takhle skvělý příběh jsem opravdu nečekala. Bavily mě snad všechny dějové linky, nejvíc jsem se vždycky těšila na chvíle s Laylou a Xcorem. A mám obrovskou radost za Beth, že se konečně dočkala miminka. Určitě všem doporučuji, tento díl rozhodně předčil moje očekávání.

Szekynka
21.04.2021 5 z 5

Líbilo se mi, že se v knize propojilo několik dějových linek, co se mi ale líbilo víc, je snoubení příběhu Wratha a Beth a historického vhledu do života jeho rodičů. Kniha tak hned dostala úplně jiný rozměr. Před touto knihou mi Wrath nějak extrémně neseděl, ale po přečtení Krále mi přijde, že se díky různým situacím změnil a dospěl teď už o vnímám tak jak si krále představuju, a že Beth je královna s velkým K o tom ani potom :D

karin4338
26.02.2021 5 z 5

Krásne prepojenie 3 príbehov: Beth a Wrath, Sola a Assail, Selena a Trez. Okrajovo ako bonus Layla s Xcorom.
Súhlasím, že skákanie v čase a v príbehoch bolo niekedy závádzajúce.

Petraj365
27.12.2020 5 z 5

Čteno jedným dechem. Moc mě baví, že součástí děje jsou i postavy z předchozích dílů a je tam několik dějů připravených do dalších knížek.

johana3160
04.11.2020 3 z 5

Celkem dlouho (asi 10-15knih od precteni predchoziho dilu) jsem se ukecava ke cteni. Nemam rads styl teto autorky, 10 pribehu rozzekanych na ani ne tak kapitoly jako spis casti kapitol. Nemuzu se dobre zacist a odlakaji me jine aktivity... prvni asi tretinu knihy jsem nadavals jsko spacek, pak se pribehy zase rozbehly a celkem se to dalo, ale z pribehu Beth a Wratha jsem zrovna odvarena nebyla. Vic me zajimal pribeh Treze a pribeh Assaila.
Na zacatku knihy jsem se zaradovala, ze muj problem s rozsekanym pribehem autorka vyresila nadpisem s mistem lokality, no smula... jak jinak. V tomhle dile to bylo o to vic iritujici kvuli opakujicim se jmenum v ruznych generacich.
Kazdopadne pribeh(y) byl(y) tak na 4-4,5*, ale styl psani (rozsekani) stezi na 2* takze prumerem 3*.

be_pa
31.10.2020 5 z 5

Četla jsem jen první díl série a pak rovnou Krále jako pokračování příběhu Wratha a Beth. V prvním dílu byla jasná dějová linka. Tady děj skákal semtam. Různé postavy, různá období. Každou kapitolu jsem se musela soustředit, jestli čtu o Wrathovi-otci, nebo Wrathovi-synovi. Ale příběh hlavních hrdinů mě bavil.

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Kazda jedna kniha ma nieco do seba :)

Charmedka
25.09.2020 4 z 5

Kniha nezačíná v současnosti, ale přeneseme se o několik století dozadu, kdy vládne Wrath, syn Wrathův a otec současného krále. Dostáváme se do dní, kdy se seznámí s Anhy, Wrathovou matkou. Tenhle skok a nahlédnutí do minulosti bylo hrozně fajn, celý příběh to udělalo zajímavějším a události z minulosti jsou důležitou součástí přítomnosti.

V tomhle dílu se neustále něco dělo, něco řešilo a rozhodně to nebyl jen vyplňující díl, naopak a já se strašně těším na další pokračování.

postrach
27.08.2020 3 z 5

Tenhle dil mi trval dost dlouho.Natahovani,nuda....Ten zaver byl pekny

MonaLisa42
20.07.2020 3 z 5

Na tuto knihu jsem byla moc zvědavá, ale nakonec se ve mě zmítají rozporuplné pocity.
Tento díl byl odlišný od ostatních, protože hlavní pár už měl jeden příběh za sebou a zde bylo jeho pokračování. Začátek byl trochu nudný a nezáživný. Také mi opět vadilo mnoho dějových linií (Assail&Sola, Xcor&Layla, Trez&Selena, Wrathovy rodiče,...), které pletly čtenáře a někdy spolu ani nesouvisely. Musím ale přiznat, že i tyto linie jsou zábavné a napínavé (občas až příliš krvavé). Wrath a Beth mám ráda a jejich osud je krásný i když trochu smutný. Konec knihy byl velikým překvapením a už se nemůžu dočkat pokračování.
Kniha byla jako vždy velice čtivá. Děkuji!!!

JajaRadova
13.03.2020

Prosím, podpořte mou petici za druhé vydání této knižní série.

upíři erotika

J. R. Ward (p)