Vytoužený milenec

Vytoužený milenec

V jedenáctém svazku sledujeme příběh Qhuinna, „syna nikoho“ – rodina se ho zřekla, aristokracie se ho straní; nalezl svůj osud mezi bojovníky ve válce proti Vyhlazovací společnosti. Teď má na dosah i možnost založit vlastní rodinu, přesto je ale uvnitř prázdný, protože jeho srdce patří jiné bytosti než krásné Vyvolené… A je tu Blay, který se rozhodl zapomenout na svou neopětovanou lásku ke Qhuinnovi. Příběh zvláštní lásky se prolíná s dobrodružným bojem upířích vojáků o přežití jejich rasy; na scéně se totiž objevuje nový nepřítel, který pro Bratrstvo představuje smrtelné nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/163886/bratrstvo-cerne-dyky-163886.jpg 4.6355

Bratrstvo černé dýky (11.)

Lover At Last (2013)

Literatura světová, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Baronet

Melaanie

Tento díl neměl chybu. Kniha měla spád, četlo se rychle a dobře. Milostná linka byla pěkná.

katchamccall

Upíry zbožňuju, téma LGBT přímo žeru. Ale tohle jsem nedala. Nelíbí se mi styl psaní. O to víc mě to mrzí, když jsou z Bratrstva všichni nadšení.

Evka3814

Kniha opět super,tak jdem pokračovat dál;)

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

gabice4

Na tento díl jsem se těšila.....ale....vztah Q a B v pořádku, jenom sex mezi dvěma muži nic pro mě....... A také přeskakovaní dějů v kapitolách mě nebavil.... za mě nejslabší díl

misak94

Dle mého názoru asi nejlepší díl celé série. Opravdu jsem se na něj těšila a nemohla se dočkat, až se k němu dostanu :) Trochu jsem se bála aby mé představy nebyly zklamány avšak příběh předčil má očekávání :) Je úžasné jak Qhuinn "dospěl". V určitých chvílích jsem jen nevěřícně kroutila hlavou nebo nemohla popadnout dech. Nemám slov...

Kakatja
12.11.2017

Další skvělý kousek. Qhuinn je osmý ... jsem zvědavá kdo bude další . Qhuinna mám moc ráda a nakonec je z něj i romantik. A epilog mě naprosto dojal a rozbrečel.

ronu15
04.11.2017

úžasná, báječná, skvělá ....

Ryorka
17.09.2017

oproti ostatním klišoidněnaivním příběhům ze série je tenhle úžasný. Mám pocit, že autorka nějak nedokáže popsat hloubku vztahu mezi mužem a ženou. U nich se omezuje pouze na otřepané fráze z červené knihovny. Ale jak dojde na dva chlapy, tak to je jiná písnička. Vztah Quinna a Blaye je prostě epický. A i vztah V a Butche je velmi pozoruhodný, zde to prostě autorka dokázala. Dokázala popsat pocity, vášně, touhy, ztráty, hledání, nalezení a uvědomění aniž by to působilo lacině jako u těch ostatních, a to i včetně erotických scén.

kacaaba
27.07.2017

Tak tenhle díl jsem přečetla jedním dechem. Moc se mi líbí, jak se autorka poprala s homosexuálním vztahem, a že se nebála věnovat jim celý díl.

Sunday
26.07.2017

Po přečtení této knihy jsem se začala hlouběji zabývat tematikou LBGTQ+ a gaylovestory jsou teď moje nejoblíbenější. Je dobré si tuto tematiku nastudovat a vyléčit se z případné homofobie

ardeas
02.07.2017

Tak :) toto bola jedna z top dielov celej série ak nie naj, ale Zsadistov príbeh bol asi naozaj len lepší.
Hlavná dejová linka zatienila ostatné do veľkej miery. Pri predošlých to bolo takmer vyrovnané ale niekde aj tie vedľajšie boli lepšie ako hlavná. Nebudem plytvať chválou. Qhuinnov príbeh bol návnadou dávno hodenou a som rada, že som tento príbeh zhltla :)

cukrovka
19.05.2017

Skvělý díl. Hodně se mi líbí autorky styl psaní. V žádném díle nechybí napětí, humor, romantika a také trocha erotiky. To jak se autorka v této knize vypořádala s homosexuálním vztahem dvou bojovníků bylo super. Blay s Qhuinnem jsou skoro dokonalá dvojice i když jim chvilku trvalo než se dali opravdu dohromady.

Etule
14.05.2017

Na tenhle díl jsem se těšila ze všech nejvíc. Příběh se mi moc líbil, fandila jsem jim od začátku do konce. :) Posledních pár stránek jsem si přečetla opakovaně a rozhodně si to ještě párkrát přečtu. :) Byla jsem opravdu zvědavá, jak autorka zvládne sexuální scény, vzhledem k tomu v jakém duchu se Bratrstvo nese, ale myslím, že jí to vyšlo. ;)
Jen mi taky trošku vadily ty odbočky a jak jsem se nemohla dočkat, občas jsem přeskočila větičku či odstavec.
Ale jinak super! :)

ketvin
04.04.2017

Pro mě naprosto nejlepší díl.

A to až tak, že jeden večer jsem přečetla prvních 400 stránek (ve čtečce, tedy počty odtud), druhý večer jsem z těch 400 stránek přečetla znova všechny části o Q+B a pak až dorazila posledních 100 - a úžasný :)

V knize mě hrozně štvalo přeskakování k podružným liniím, ale to jen "zvýšilo" touhu po rozhřešení ... Nebudu si vymýšlet, byla to pro mě druhá kniha s gay tématikou /v nástrojích smrti jsem se s kluky setkala knižně poprvé/ a naprosto mě to uchvátilo, prostě taková láska z jiného pohledu... Něco nového (což je po 15 letech neustáleho čtení neuvěřitelný!) a naprosto úžasnýho :) Na sex si člověk musí "zvyknout" (v metru bych to číst asi nemohla :)), ale je to prostě celé tak dobře napsané, že ze všeho čpí taková láska, zoufalství, naděje... prostě vše, co je k dobré romanci potřeba....

Karoli282
08.03.2017

Po dlouhé době jsem se vrátila k Bratrstvu a jsem za to ráda.
Quinna a Blaye jsem si neskutečně oblíbila a celou knihu jsem si říkala "Proč už spolu prostě nezačnete chodit!!???"
Přiznám se, že jsem byla tak moc natěšená na jejich příběh, že jsem vedlejší dějové odbočky ani nečetla. Časem to určitě napravím.
A souhlasím s Janičtou ohledně časového skoku na konci, taky jsem čekala něco víc.

Kočičáci
21.02.2017

Rozuzlení příběhu Qhuinna a Blaye jsem se nemohla dočkat...a musím říct, že moje očekávání byla naprosto uspokojena. Vůbec mi nevadilo, že se celým dějem prolínaly i další postavy - Xcor, Layla, Assail a taky Temný Trez...hmmm...jen mě to navnadilo na další pokračování série.
PS: a klobouk dolů před zpracováním milostných scén, fakt nářez...J. R. Ward prostě umí!
Jdu na Krále :-)

jitka7
20.10.2016

Jeden z nejlepších dílů... Člověk by čekal, že autorka vyčerpá fantazii, že příběh trošku upadne a že se to opět tak nevyvine... ale Ward opět nezklamala a ukázala, že je tato série opravdu špička. Quinna jsem si oblíbila už dříve, ale ten jejich příběh mě vážně dostal. Strašně se mi líbí její styl psaní, nechybí tam humor, napětí, erotika, romantika. Je tam všechno, co si prostě přát. Nemůžu tvrdit, že by mi u jiných autorů vyhovovalo více příběhů, ale Ward to zvládá skvěle.... naprosto se mi líbí ten pocit, když v nejlepším přeskočila na jiný příběh. Kvalita je podle mě v tom, když si člověk řekne: Sakra... v tom nejlepším a po přečtení pár vět těch dalších postav se zažere do děje. To neumí jen tak někdo, ale tato série je důkazem toho, že Ward to fakt zvládá na jedničku. Assail mě okouzlil, Sola se mi strašně líbila a temní... no pane bože. Už se nemůžu dočkat dalších dílů. Líbilo se mi, že je tu více prostoru pro všechny hrdiny z této série.... No prostě špička, paráda. Naprosto jsem knihu hltala. Zase jsem si řekla, páni... konečně po dlouhé době něco, kdy mi spánek fakt připadal jako nutnost. Nemohla jsem se od této knihy odtrhnout.

Mark.
30.09.2016

V knihovně jsem měla na půjčení málo času a nevzpomněla jsem si na ty milenecké názvy, zda jsem to již četla nebo ne. Po otevření jsem zjistila že ano. Ale po více než roční pauze mi to vůbec nevadilo. Tyto knihy čtu od rána do noci a přestanu až když usnu. Možná si přečtu znova celou sérii, teď jsem to aspoň tak nehltala, jak to dopadne a pořádně jsem si knihu vychutnala. Nebyl to sice nejoblíbenější díl, ale pořád skvělý. Qhuinn a Blay jsou zlatí. Solu a spol bych vyškrtla! V jiné sérii by byli fajn, ale co tady? A co Assail? Kde ten se tady nabral a proč za námi přišel?!

Fizulka71
01.08.2016

Jeden z nejlepších dílů, autorka velmi dobře a citlivě popsala vztah mezi dvěma muži a to opravdu se vším všudy. Trochu jsem se toho bála, ale je to velmi dobře napsané, rozhodně to není obscénní nebo nevkusné. Blay s Qhuinnem jsou skoro dokonalá dvojice, určitě si dobře počtete.

Adriana21
17.03.2016

Na tenhle díl jsem se neskutečně těšila. Knihu jsem si koupila okamžitě, jak vyšla.
Qhuinna jsem si oblíbila a hltala každou pasáž, kde se vyskytoval v předešlých dílech.
Tahle kniha se mi líbí ze všech nejvíc, je má nejoblíbenější. Četla jsem ji už dvakrát a pořád mne nepřestává bavit :)
Blay s Qhuinnem jsou naprosto dokonalý pár :)
Jako vždy, spisovatelka nezklamala.

Vendulik
19.01.2016

Krásný příběh. Myslela jsem si, že kniha napsána z pohledu dvou mužů bude nic moc ale opak je pravdou. Jsem zvědavá na další pokračování.

lenča30
24.07.2015

Opět úžasné....:-))

Evaevelína
12.07.2015

Hluboké díky také překladatelce Janě Pacnerové,díky ní si užíváme nádherné knihy...děkuji.

hrubik
19.04.2015

Tento díl neměl chybu. Nenudila jsem se ani na vteřinu, všechny příběhy byly zajímavé, napínavé a musím říct, že ačkoli jsem se ze začátku takovým postavám jako Assail, Trez a Xcor lehce bránila a myslela jsem si, že mě jejich osudy bavit nebudou, opak byl pravdou. Autorka to prostě umí a tahle série rozhodně nemá sestupnou tendenci, co se kvality týče.

Karolína18
05.01.2015

Na tenhle díl jsem se těšila už od chvíle, kdy Qhuinn vmetl do tváře Blayovi, že ví o jeho citech. Přestože námět není tak úplně tradiční, autorka ho zpracovala velmi nenásilnou formou tak, že musel zaujmout absolutně každého. Když se dříve v některých příbězích vyskytovala tato dvojice bojovníků, vždy jsem byla na straně modrookého zrzka s laskavých srdcem, zde jsem si ale nemohla pomoci a spíše souhlasila s drsným a svou rodinou opovrhovaným Qhuinnem. Prostě to tak bylo v dané chvíli správně.
Přišlo mi, že se v této knize vyskytuje obrovské množství různých příběhů, což chvilkami působilo trochu rušivě, ale vše vyrovnal nápaditý humor a prostě prvotřídní přirovnání a slovní spojení. Nemohu se dočkat dalšího dílu.

maca5449
12.12.2014

Nechápu, jak to autorka dělá, že i když vím, kdo s kým nakonec skončí, stejně mě to baví a chci si to přečíst. Navíc i "negativní" charaktery dokáže vyjádřit tak, že si je člověk stejně zamiluje a fandí jim. I když Xcor mě teda chvílema neskutečně štval!

Maji
08.12.2014

Túto autorku som si úplne zamilovala.. táto kniha v ničom nezaostávala a čítala sa skvelo. Už sa teším na ďalšie časti série.

xxiixxi
18.08.2014

Ačkoliv jsem osudy B a Q sledovala během celé série ráda, tak se mne jejich vlastní kniha trochu zklamala (spíše v porovnání s ostatními díly, jinak byla stála skvěle napsaná), myslím, že příběh měl větší potenciál, který nebyl plně využit. A také jak byla hlavní milenecká dvojice stejného pohlaví, tak se mi při rychlejším čtení pletlo, kdo vlastně co říká. Ale velmi jsem v tomto díle uvítala příběhy ostatních jako je Assail, Xcor, Layla (a méně příběh Temných) a díky nim se nemohu dočkat dalších dílů.

Clodia
15.08.2014

Nádherná knížka, ostatně jako všechny předešlé. Už teď se těším na další pokračování! :-)