Vytoužený milenec

V jedenáctém svazku sledujeme příběh Qhuinna, „syna nikoho“ – rodina se ho zřekla, aristokracie se ho straní; nalezl svůj osud mezi bojovníky ve válce proti Vyhlazovací společnosti. Teď má na dosah i možnost založit vlastní rodinu, přesto je ale uvnitř prázdný, protože jeho srdce patří jiné bytosti než krásné Vyvolené… A je tu Blay, který se rozhodl zapomenout na svou neopětovanou lásku ke Qhuinnovi. Příběh zvláštní lásky se prolíná s dobrodružným bojem upířích vojáků o přežití jejich rasy; na scéně se totiž objevuje nový nepřítel, který pro Bratrstvo představuje smrtelné nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163886/big_vytouzeny-milenec-GU2-163886.jpg 4.6493

Bratrstvo černé dýky 11.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover at Last, 2013

Kniha Vytoužený milenec

petraj30

Bylo to moc pěkné a oběma jsem to štěstí přála. Sice nejsem nijak předpojatá vůči gayům, ale na konci to podle mě bylo až moc přeslazené. Popravdě jsem v něco takového doufala i u Butche a Vishouse, ale i tak to s nimi bylo dobře dořešené.
Moc se těším na příběh s Laylou. Sice si budu muset ještě chvilku počkat, ale myslím, že to bude stát za to.
Je to skvělá série a já se moc těším na další pokračování.

anebar

Další kniha z výborné série. Za mě byla trochu slabší a ubírám jednu hvězdu za popis vztahu mezi dvěma muži, Qhuinnem a Blayem. Připadal mi takový nereálný, plošší. Kdyby psal o stejném vztahu muž, bylo by to možná reálnější, ale to je pouhá spekulace. Každopádně do celé série kniha patří a byla by škoda ji vynechat.

Karoli282

Toto je jeden z mých nejoblíbenějších dílů série. Na příběh Qhuinna s Blayem jsem celou dobu netrpělivě čekala. Dokonce jsem kvůli nim některé díly přeskočila, jen ať se konečně dočkám jejich šťastného konce.
Při čtení jsem si užívala každou jejich společnou chvilku a s celkovým příběhem jsem velmi spokojená. Bavily mě i vedlejší dějové linky, hlavně Xcor s Laylou. Všem vřele doporučuji a těším se na další díl.

P.S. Blay je extrémně roztomilý.

anna7852

Udělala jsem prasarnu a přeskočila jeden dil jak jsem se nemohla dočkat jak to dopadne s Quinnem a Blayem
Kdybych mohla dat vic hvezd udělám bez rozmysleni

karin4338

Po pravde som mala celkom obavu o obsahu Blay vs. Quinn. Vo finále som nadšená ako vždy pokiaľ ide o túto sériu. Čtivé, vôbec nie pohoršujúce a roztomilé ako vždy. Teším sa na pokračovanie Layla vs. Xcor. Ešte bude vzrúšo :)

mila666333

Tato knížka, je podle mě z celé série zatím nejpovedenější, co sem četla (nečetla sem však všechny, takže mě třeba ještě některá překvapí)
Čtivý, napínavý, romantický příběh, okouzlujici hlavní postavy, zase mě trochu zklamal urychlený konec, ale jako oddechovka se tomu neda skoro nic vytknout.

Petraj365
27.12.2020