Vytoužený milenec

V jedenáctém svazku sledujeme příběh Qhuinna, „syna nikoho“ – rodina se ho zřekla, aristokracie se ho straní; nalezl svůj osud mezi bojovníky ve válce proti Vyhlazovací společnosti. Teď má na dosah i možnost založit vlastní rodinu, přesto je ale uvnitř prázdný, protože jeho srdce patří jiné bytosti než krásné Vyvolené… A je tu Blay, který se rozhodl zapomenout na svou neopětovanou lásku ke Qhuinnovi. Příběh zvláštní lásky se prolíná s dobrodružným bojem upířích vojáků o přežití jejich rasy; na scéně se totiž objevuje nový nepřítel, který pro Bratrstvo představuje smrtelné nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163886/big_vytouzeny-milenec-GU2-163886.jpg 4.6550

Bratrstvo černé dýky 11.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover at Last, 2013

Kniha Vytoužený milenec

sarka9171
21.08.2022

Super dil uzasne serie, cekani se vyplatilo :-)

LilluLong
09.04.2022

Uz som fakt chcela prestať s touto sériou,ale zvedavosť ma prevalcovala, takze pokračujem.za mna 4*

moma08
28.01.2022

Spokojenost, opět jsem u toho prožívala spoustu emocí, i když musím říct, že tam bylo moc omáčky kolem a to bylo vůči těm dvěma trošku nefér...

Jiřabinka
21.11.2021

Na tento díl jsem se vážně moc těšila. Zrovna u téhle knihy mi ale vadilo, že hlavní hrdinové neměli větší prostor, myslím že bych si knihu užila o mnohem víc. Nicméně na knize to neubírá nijak závažně. Já si tento díl užila a vřele doporučuji tuhle i všechny předchozí díly a jdu pokračovat na další díl. :)

petraj30
15.09.2021

Bylo to moc pěkné a oběma jsem to štěstí přála. Sice nejsem nijak předpojatá vůči gayům, ale na konci to podle mě bylo až moc přeslazené. Popravdě jsem v něco takového doufala i u Butche a Vishouse, ale i tak to s nimi bylo dobře dořešené.
Moc se těším na příběh s Laylou. Sice si budu muset ještě chvilku počkat, ale myslím, že to bude stát za to.
Je to skvělá série a já se moc těším na další pokračování.

anebar
13.06.2021

Další kniha z výborné série. Za mě byla trochu slabší a ubírám jednu hvězdu za popis vztahu mezi dvěma muži, Qhuinnem a Blayem. Připadal mi takový nereálný, plošší. Kdyby psal o stejném vztahu muž, bylo by to možná reálnější, ale to je pouhá spekulace. Každopádně do celé série kniha patří a byla by škoda ji vynechat.

Karoli282
23.04.2021

Toto je jeden z mých nejoblíbenějších dílů série. Na příběh Qhuinna s Blayem jsem celou dobu netrpělivě čekala. Dokonce jsem kvůli nim některé díly přeskočila, jen ať se konečně dočkám jejich šťastného konce.
Při čtení jsem si užívala každou jejich společnou chvilku a s celkovým příběhem jsem velmi spokojená. Bavily mě i vedlejší dějové linky, hlavně Xcor s Laylou. Všem vřele doporučuji a těším se na další díl.

P.S. Blay je extrémně roztomilý.

anna7852
07.04.2021

Udělala jsem prasarnu a přeskočila jeden dil jak jsem se nemohla dočkat jak to dopadne s Quinnem a Blayem
Kdybych mohla dat vic hvezd udělám bez rozmysleni