Vytoužený milenec

V jedenáctém svazku sledujeme příběh Qhuinna, „syna nikoho“ – rodina se ho zřekla, aristokracie se ho straní; nalezl svůj osud mezi bojovníky ve válce proti Vyhlazovací společnosti. Teď má na dosah i možnost založit vlastní rodinu, přesto je ale uvnitř prázdný, protože jeho srdce patří jiné bytosti než krásné Vyvolené… A je tu Blay, který se rozhodl zapomenout na svou neopětovanou lásku ke Qhuinnovi. Příběh zvláštní lásky se prolíná s dobrodružným bojem upířích vojáků o přežití jejich rasy; na scéně se totiž objevuje nový nepřítel, který pro Bratrstvo představuje smrtelné nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163886/vytouzeny-milenec-GU2-163886.jpg 4.6452

Bratrstvo černé dýky 11.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Lover at Last, 2013

Kniha Vytoužený milenec

Saraken

Super citanie

johana3160

(+ SPOILER) A jsme zase tam, kde predtim. Rozsekany pribeh kterej je na hranici citelnosti. Ve chvili kdy Layla byla u doktora jsem zacala preskakovat a cetla jen jeji pasaze, protoze jsem nemela trpelivost cekat pulku knihy jak to s ni dopadne. Priznam se, ze na Payne jsem zapomnela a tak me potesilo jak se zapojila:) Pak jsem se vratila a precetla zbytek, fakt se to neda takhle porcovat... nejlepsi prirovnani je prava svickova rozemleta na kasi... hnus. Pribeh je dobry, napinavy ale to provedeni je ..... zdlouhave, rozsekane, iritujici... nevim jak to lip popsat nez na zabiti.. sexualni sceny dvou muzu jsou mozna hrzky popsane, ale naprosto nerealisticke. Konec Layly i Qhuinna s Blayem byl popsan ani ne tak romanticky jako spis papteticky, rozhodne me to nejak za srdce nebralo. Myslim, ze zatim nejhorsi dil:(

Szekynka

(+ SPOILER) V první řadě pochvala autorce, že se nebála zabrousit do téma homosexuality. Scény jak je popisovala mě ani nijak nepohoršily a četlo se to samo. Přišlo mi, že v tomto díle je více plynoucích příběhů, což se mi líbilo. Třeba takový příběh Assail a Soly byl parádní zpestření a opravdu se těším jak to bude pokračovat. stejně tak se mi líbilo, že autorka začala rozvíjet příběh Treze, kterému bude věnovaný přes příští díl :)

MonaLisa42

Velice pěkná, čtivá, napínavá a strhující kniha.
Na tento díl jsem se už hodně dlouho těšila. Qhuinna i Blaye mám od začátku moc ráda. Obdivuji autorku, že se nezalekla námětu homosexuality, která není zrovna oblíbená. O mnoho postav jsem se při čtení skutečně bála (Zsadist, Layla, dítě,...), Haverse bych nejraději nakopala do zadku. Už dlouho mě zajímalo, co se stalo s Qhuinnovým bratrem... konečně to vím. Moc se mi líbí, že se postupně zaplňuje dům bratrstva. Také musím přiznat, že mi snad poprvé nevadilo mnoho vedlejších dějových linií (zajímá mě, jak to bude pokračovat) - jen bych podotkla, že nemusely končit tak napínavě, protože jsem prostě nemohla čtení přerušit :-P Také konec by mohl být víc rozvitý a ne rychle ukončený.
Rozhodně bych tuto knihu přidala mezi ty lepší díly. Moc děkuji!!!

Charmedka

Jak mám sérii Bratrstvo černé dýky ráda a všechny díly jsem slupla jak malinu, tak u tohohle jsem se docela trápila, vůbec mě to nebavilo a hodně jsem se nutila, abych to dočetla.

Nemám nic proti gayům, vůbec ne, ale že bych musela zrovna číst o homosexuálním vztahu, to ne. Hodně jsem se tedy bála, jak to v knize bude pojato, jak to bude působit a jak mě to vlastně bude bavit. Překvapivě mi přišlo, že autorka se toho chopila se ctí a bylo to super.

Jen mi hlavní hrdinové přišli na facku, sami si házeli klacky pod nohy, neustále se litovali a šlapali si po štěstí. To věčné fňukání a sebehacení mi lezlo krkem.

Ten vztah, erotické scény atd, vše bylo super popsáno, ale problém jsem měla spíš celkově s knihou. Chyběla mi větší akce, posun děje, napětí. Naopak neustálé omílání jejich vztahu/nevztahu bylo až až.

Eliza562

Z celé série jsem četla pouze tenhle jeden jediný díl - bohužel - nezajímá mě příběh o bratrstvu, o vyvolených a jejich upířích sexuálních partnerech. Ale tenhle díl má za 100%. Ty dva jsem si vyhledávala i v ostatních dílech ale jen jejich pasáže, kde jsou oba, abych pochopila vývoj jejich vztahu. Nejspíš bych to pochopila líp, když bych si to přečetla celý ale do toho se mi nechce.
Erotika tu byla popsána moc hezky i z hlediska psychologie Quinna a Blaye to bylo super podaný. Jiskřilo to mezi nima až hamba a některý scény byly "hot as hell" jakože vážně. Za mě vydařený jen ten konec... no mohl být trošku obsáhlejší vzhledem k těm všem strastem, kterýma si prošli, bych klidně uvítala trochu víc stránek o jejich společném štěstí.

Tereza.Fait

Kupodivu se mi to i hezky predstavovalo a mela jsem z toho dobry pocit.

havrmoni

Tentokrát mi ty vedlejší dějové linky fakt vadily. Vadí mi, že stále nepřišli na to o Johnovi. Jinak fajn a naprosto souhlasím s autorkou- láska je universální.

Risk
Risk