Vytoužený milenec

Vytoužený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163886/bmid_vytouzeny-milenec-GU2-163886.jpg 5 593 74

Bratrstvo černé dýky série

V jedenáctém svazku sledujeme příběh Qhuinna, „syna nikoho“ – rodina se ho zřekla, aristokracie se ho straní; nalezl svůj osud mezi bojovníky ve válce proti Vyhlazovací společnosti. Teď má na dosah i možnost založit vlastní rodinu, přesto je ale uvnitř prázdný, protože jeho srdce patří jiné bytosti než krásné Vyvolené… A je tu Blay, který se rozhodl zapomenout na svou neopětovanou lásku ke Qhuinnovi. Příběh zvláštní lásky se prolíná s dobrodružným bojem upířích vojáků o přežití jejich rasy; na scéně se totiž objevuje nový nepřítel, který pro Bratrstvo představuje smrtelné nebezpečí.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover at Last , 2013

miruska1
miruska1
15.11.2023 4 z 5

Občas jsem přeskakovala i tak sa mi to páčilo. V podstatě je to příběh celého společenstva černé dýky a to sa mi líbí. I když Blay a Qhuinn vo mne vyvolali zmiešane pocity, asi by sa mi viac páčilo ak by šlo o vztah - tradičně - muž a žena.

sarka9171
sarka9171
21.08.2022 5 z 5

Super dil uzasne serie, cekani se vyplatilo :-)

LilluLong
LilluLong
09.04.2022 4 z 5

Uz som fakt chcela prestať s touto sériou,ale zvedavosť ma prevalcovala, takze pokračujem.za mna 4*

moma08
moma08
28.01.2022 4 z 5

Spokojenost, opět jsem u toho prožívala spoustu emocí, i když musím říct, že tam bylo moc omáčky kolem a to bylo vůči těm dvěma trošku nefér...

Jiřabinka
Jiřabinka
21.11.2021 5 z 5

Na tento díl jsem se vážně moc těšila. Zrovna u téhle knihy mi ale vadilo, že hlavní hrdinové neměli větší prostor, myslím že bych si knihu užila o mnohem víc. Nicméně na knize to neubírá nijak závažně. Já si tento díl užila a vřele doporučuji tuhle i všechny předchozí díly a jdu pokračovat na další díl. :)

petraj30
petraj30
15.09.2021 4 z 5

Bylo to moc pěkné a oběma jsem to štěstí přála. Sice nejsem nijak předpojatá vůči gayům, ale na konci to podle mě bylo až moc přeslazené. Popravdě jsem v něco takového doufala i u Butche a Vishouse, ale i tak to s nimi bylo dobře dořešené.
Moc se těším na příběh s Laylou. Sice si budu muset ještě chvilku počkat, ale myslím, že to bude stát za to.
Je to skvělá série a já se moc těším na další pokračování.

anebar
anebar
13.06.2021 4 z 5

Další kniha z výborné série. Za mě byla trochu slabší a ubírám jednu hvězdu za popis vztahu mezi dvěma muži, Qhuinnem a Blayem. Připadal mi takový nereálný, plošší. Kdyby psal o stejném vztahu muž, bylo by to možná reálnější, ale to je pouhá spekulace. Každopádně do celé série kniha patří a byla by škoda ji vynechat.

Karoli282
Karoli282
23.04.2021 5 z 5

Toto je jeden z mých nejoblíbenějších dílů série. Na příběh Qhuinna s Blayem jsem celou dobu netrpělivě čekala. Dokonce jsem kvůli nim některé díly přeskočila, jen ať se konečně dočkám jejich šťastného konce.
Při čtení jsem si užívala každou jejich společnou chvilku a s celkovým příběhem jsem velmi spokojená. Bavily mě i vedlejší dějové linky, hlavně Xcor s Laylou. Všem vřele doporučuji a těším se na další díl.

P.S. Blay je extrémně roztomilý.

anna7852
anna7852
07.04.2021 5 z 5

Udělala jsem prasarnu a přeskočila jeden dil jak jsem se nemohla dočkat jak to dopadne s Quinnem a Blayem
Kdybych mohla dat vic hvezd udělám bez rozmysleni

karin4338
karin4338
27.01.2021 5 z 5

Po pravde som mala celkom obavu o obsahu Blay vs. Quinn. Vo finále som nadšená ako vždy pokiaľ ide o túto sériu. Čtivé, vôbec nie pohoršujúce a roztomilé ako vždy. Teším sa na pokračovanie Layla vs. Xcor. Ešte bude vzrúšo :)

mila666333
mila666333
19.01.2021 4 z 5

Tato knížka, je podle mě z celé série zatím nejpovedenější, co sem četla (nečetla sem však všechny, takže mě třeba ještě některá překvapí)
Čtivý, napínavý, romantický příběh, okouzlujici hlavní postavy, zase mě trochu zklamal urychlený konec, ale jako oddechovka se tomu neda skoro nic vytknout.

Petraj365

Super citanie

johana3160
johana3160
06.10.2020 2 z 5

(SPOILER) A jsme zase tam, kde predtim. Rozsekany pribeh kterej je na hranici citelnosti. Ve chvili kdy Layla byla u doktora jsem zacala preskakovat a cetla jen jeji pasaze, protoze jsem nemela trpelivost cekat pulku knihy jak to s ni dopadne. Priznam se, ze na Payne jsem zapomnela a tak me potesilo jak se zapojila:) Pak jsem se vratila a precetla zbytek, fakt se to neda takhle porcovat... nejlepsi prirovnani je prava svickova rozemleta na kasi... hnus. Pribeh je dobry, napinavy ale to provedeni je ..... zdlouhave, rozsekane, iritujici... nevim jak to lip popsat nez na zabiti.. sexualni sceny dvou muzu jsou mozna hrzky popsane, ale naprosto nerealisticke. Konec Layly i Qhuinna s Blayem byl popsan ani ne tak romanticky jako spis papteticky, rozhodne me to nejak za srdce nebralo. Myslim, ze zatim nejhorsi dil:(

Szekynka
Szekynka
23.09.2020 5 z 5

(SPOILER) V první řadě pochvala autorce, že se nebála zabrousit do téma homosexuality. Scény jak je popisovala mě ani nijak nepohoršily a četlo se to samo. Přišlo mi, že v tomto díle je více plynoucích příběhů, což se mi líbilo. Třeba takový příběh Assail a Soly byl parádní zpestření a opravdu se těším jak to bude pokračovat. stejně tak se mi líbilo, že autorka začala rozvíjet příběh Treze, kterému bude věnovaný přes příští díl :)

MonaLisa42
MonaLisa42
19.07.2020 5 z 5

Velice pěkná, čtivá, napínavá a strhující kniha.
Na tento díl jsem se už hodně dlouho těšila. Qhuinna i Blaye mám od začátku moc ráda. Obdivuji autorku, že se nezalekla námětu homosexuality, která není zrovna oblíbená. O mnoho postav jsem se při čtení skutečně bála (Zsadist, Layla, dítě,...), Haverse bych nejraději nakopala do zadku. Už dlouho mě zajímalo, co se stalo s Qhuinnovým bratrem... konečně to vím. Moc se mi líbí, že se postupně zaplňuje dům bratrstva. Také musím přiznat, že mi snad poprvé nevadilo mnoho vedlejších dějových linií (zajímá mě, jak to bude pokračovat) - jen bych podotkla, že nemusely končit tak napínavě, protože jsem prostě nemohla čtení přerušit :-P Také konec by mohl být víc rozvitý a ne rychle ukončený.
Rozhodně bych tuto knihu přidala mezi ty lepší díly. Moc děkuji!!!

Charmedka
Charmedka
14.06.2020 3 z 5

Jak mám sérii Bratrstvo černé dýky ráda a všechny díly jsem slupla jak malinu, tak u tohohle jsem se docela trápila, vůbec mě to nebavilo a hodně jsem se nutila, abych to dočetla.

Nemám nic proti gayům, vůbec ne, ale že bych musela zrovna číst o homosexuálním vztahu, to ne. Hodně jsem se tedy bála, jak to v knize bude pojato, jak to bude působit a jak mě to vlastně bude bavit. Překvapivě mi přišlo, že autorka se toho chopila se ctí a bylo to super.

Jen mi hlavní hrdinové přišli na facku, sami si házeli klacky pod nohy, neustále se litovali a šlapali si po štěstí. To věčné fňukání a sebehacení mi lezlo krkem.

Ten vztah, erotické scény atd, vše bylo super popsáno, ale problém jsem měla spíš celkově s knihou. Chyběla mi větší akce, posun děje, napětí. Naopak neustálé omílání jejich vztahu/nevztahu bylo až až.

Eliza562
Eliza562
29.03.2020 5 z 5

Z celé série jsem četla pouze tenhle jeden jediný díl - bohužel - nezajímá mě příběh o bratrstvu, o vyvolených a jejich upířích sexuálních partnerech. Ale tenhle díl má za 100%. Ty dva jsem si vyhledávala i v ostatních dílech ale jen jejich pasáže, kde jsou oba, abych pochopila vývoj jejich vztahu. Nejspíš bych to pochopila líp, když bych si to přečetla celý ale do toho se mi nechce.
Erotika tu byla popsána moc hezky i z hlediska psychologie Quinna a Blaye to bylo super podaný. Jiskřilo to mezi nima až hamba a některý scény byly "hot as hell" jakože vážně. Za mě vydařený jen ten konec... no mohl být trošku obsáhlejší vzhledem k těm všem strastem, kterýma si prošli, bych klidně uvítala trochu víc stránek o jejich společném štěstí.

Tereza.Fait
Tereza.Fait
07.02.2020 4 z 5

Kupodivu se mi to i hezky predstavovalo a mela jsem z toho dobry pocit.

havrmoni
havrmoni
17.01.2020 5 z 5

Tentokrát mi ty vedlejší dějové linky fakt vadily. Vadí mi, že stále nepřišli na to o Johnovi. Jinak fajn a naprosto souhlasím s autorkou- láska je universální.

upíři homosexualita erotika LGBT, queer, LGBT+

J. R. Ward (p)