Milenec z věčnosti

Milenec z věčnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36060/bmid_milenec-z-vecnosti-Brj-36060.jpg 5 1050 111

Bratrstvo černé dýky série

Autorka se vrací do stínů Caldwellu aby vyprávěla čtenářům další dobrodružství členů bratrstva. Tentokrát se středem děje stává Rhage, nejlepší bojovník mezi upíry a nejnenasytnější milenec. Rhage byl proklet a v duši mu zuří démon, který jej činí nebezpečným pro všechny v jeho okolí. O to větší starost chová o smrtelnou dívku Mary, vrženou do světa upírů a svěřenou v jeho péči, o níž ví, že je k němu přitahována stejně intenzivně, jako on k ní. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Eternal , 2006

hrubik
29.04.2013 5 z 5

Tahle série mě začíná bavit víc a víc. Z prvního dílu jsem byla nadšená, tenhle byl snad ještě větší pecka.

lenča30
13.04.2013 5 z 5

Bratrstvo černé dýky.... pro mě jednoduše úžasné..:-)

xxiixxi
21.02.2013 5 z 5

Moc pěkná kniha - byla tam obsažena dobrá zápletka, láska i erotika. Tento díl se mi líbil ještě víc než ten předchozí. Hodně se mi zamlouvala ta část se Zsadistem, příští díl bude teda pěkně pikantní :-)

ala.mihalikova
04.01.2013 5 z 5

Kniha se četla sama, moc se mi líbila a konec byl nádherný.

Lyra22
23.10.2012

Tento příběh se čte sám. Často se k němu vracím. Přečetla jsem všechny díly a tento patří mezi mé tři nejoblíbenější - Wrath a Zhadist jsou další dva.

aannyy
08.10.2012 4 z 5

Kniha se četla skvěle, ale celou dobu jsem se nemohla zbavit dojmu, že Beth s Wrathem byli lepší ... :-)

MissBlack
23.07.2012 4 z 5

Rhage je skvělá postava, bavící, přitažlivá, prostě Hollywood. Mary se mi taky líbila, jak svérázná byla, ale stejně jsem se nemohla zbavit pocitu, že Wrath s Beth byli lepší. Zkrátka se mi o něco víc vryli pod kůži.

Vendulik
28.02.2012 5 z 5

Skvělá kniha. Dobře se mi četla a je lepší než první díl. Už se těším na další.

Ewik
09.02.2012 5 z 5

Jednoznačně nejlepší díl z celé série. Za jediný den jsem si naordinovala tolik citu a napětí, jako už hodně dlouho ne. Tolik jsem chtěla vědět co bude dál, tolik jsem si přála být součástí příběhu a ono se to i povedlo. Bez přestání jsem četla, až jsem zjistila, že jsem na konci knížky. Rhage je prototyp dokonalého románového hrdiny. Místy jsem se i přistihla, že Mary úplně závidím, jak jí je Rhage posedlý a čeho všeho je pro ni schopný udělat.
Když se smáli, smála jsem se i já, když byli nešťasní, chtělo se mi brečet s nimi. Takového Rhage bych chtěla mít taky, který by mě rozmazloval a já jeho.
Tuhle knihu nejde jinak než doporučit a jednozančně se k ní brzy (asi hned druhý den) vrátím znovu, protože u ní můžu naplno snít.

Senza Jenka
17.08.2011 5 z 5

Čte se to dobře, ale žádná zářivá perla literatury se nekoná. Zápletka jednoduchá, pointa předvídatelná. Trocha romantiky, trocha akce, trocha erotiky... Víc se mi líbily Noční rozkoše, od Sherrilyn Kenyon. Je to ale mnohem lepší, než první díl.
oprava: po přečtení dalších dílů jsem tento začala považovat za nejlepší...

Charley
04.04.2011 4 z 5

Líbilo, opravdu se mi to líbilo. I přes to, že téma upírů je momentálně téměř všude.

upíři erotika horory

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenec z věčnosti je v

Přečtených1 708x