Bratrstvo černé dýky – Průvodce

Bratrstvo černé dýky – Průvodce

Nejnovější svazek série Bratrstvo černé dýky by si neměl nechat ujít žádný z fanoušků proslulých caldwellských upírů! Autorka J. R. Wardová v něm nabízí pestrou všehochuť bonusů, jaké v žádném z jejích románů nenajdete. Kromě zbrusu nové novely Otec ze života Zsadista, Belly a jejich dcerky, naleznete v Průvodci také řadu scén, které spisovatelka musela z dosud vydaných románů s těžkým srdcem vynechat, aby dodržela rozsah a zachovala sevřenost děje – to ovšem neznamená, že jsou méně poutavé než ty, které se na stránkách knih nakonec ocitly. J. R. Wardová také vybrala z prvních šesti knih série nejlepší hlášky a svoje oblíbené pasáže, které předkládá čtenářům ve zhuštěné formě. S udatnými členy Bratrstva černé dýky se můžete blíže obeznámit v jejich „osobních spisech“, ale také v dotaznících, které vlastnoručně vyplnili, a prostřednictvím interview, která poskytli autorce osobně v prostorách svého tajného sídla. A konečně – J. R. Ward, autorka světových bestsellerů, nechá čtenáře nahlédnout do své kuchyně: nesobecky se s nimi podělí o návod, jak napsat knihu a jak ji dostat na trh – a prozradí také některé specifické detaily, které pomáhají při psaní jí osobně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93372/bratrstvo-cerne-dyky-pruvodce-93372.jpg 4.1215

Bratrstvo černé dýky

The Black Dagger Brotherhood: An Insider (2009)

Literatura světová, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Baronet

misak94
předevčírem

Novela byla skvělá, rozhovory byly také výborné ale i tak to bylo docela náročné čtení. Nejtěžší byly části, kde autorka popisuje tvorbu jednotlivých dílů. Čím jsem zklamaná, je "rozhovor" s Vishousem....mám ho moc ráda a nevidím ho tak nepřístupného jak ho autorka popsala. Každopádně hlavně díky novele Otec určitě patří do sbírky každého milovníka série.

nai.ivka

Už jsem četla první díl, tak jsem zas moc netápala.

Kakatja
08.11.2017

4* dávám kvůli dotazníku od Vishousovi, který vyplňoval Rhage ... Jsem se pobavila jinak by to bylo za 3*

kacaaba
11.07.2017

Tak úvodní povídka otec byla úžasná, také se mi líbili povídky, které se nevešli do knih, ale to Interview mi přišlo až schizofrenní. Ani příspěvky autorky mě nebavili. Jestli se k této knize někdy vrátím, tak jen na ty povídky.

cukrovka
26.03.2017

Povídka Otec mě nadchla. Bylo jasné, že Zsadist bude mít s rodičovství problém a autorka nám to zde ukázala. Zbytek knihy mě moc nezaujal.

Lee7
02.01.2017

Díky novele a za připomenutí vtipných scén super po čtení.

Mark.
01.10.2016

Hodnotila bych podstatně hůř, ale povídka otec stála opravdu zato. Přečteno jedním dechem, napsáno naprosto skvěle. Pro velký úspěch si to někdy přečtu znova :-)
Rozhovory s bratry mi přišly naprosto divné. Nevím jak jinak se k tomu vyjádřit. Ale za to časová osa mne velmi zaujala. Bylo by fajn, kdyby to sem tam bylo vloženo do závěru ostatních knih.
Hlášky a v típky byly mnohdy vytrženy z kontextu a u některých mi vadilo, že nebylo napsáno mezi kým to probíhalo. Je to už dávno co jsem začala číst danou sérii. Někdy se mi vybavil celý úsek knihy nebo probíhající zápletka a to bylo fajn.

kumibo
07.06.2016

Úžasná knížka, povídka Otec je úplně dokonalá. Mohu jen vřele doporučit.

aktak1203
12.05.2016

Hurá přečteno. Musím říct, že mi dala kniha zabrat. Ságu o Bratrstvu mám ráda a povídka zde byla fajn, ale to dloooouhé povídání o ničem mě ubíjelo. Zkrátit knihu na 300 stran tak nemám připomínky.

Karin_Kim55
08.02.2016

Povídka Otec byla dokonalá! Jediného čeho lituji je, že jsem si ji nepřečetla už dřív! Zmítalo se ve mě tolik pocitů! Prostě nádhera!
Hodně věcí jsem přeskakovala. Například rozhovory. Ty jsem si četla jen jedním okem. Ale zase listy co vyplňovali sami bratři byli zajímavé. (Hlavně jeden) Nebo nějaké vystřižené scény nebo některé střípky života.

Karolína18
17.05.2015

Některé pasáže byly značně zdlouhavé, ale kniha stojí za přečtení, jak už kvůli novele Otec, která je mimochodem výtečným pokračováním Probuzeného milence, tak kvůli geniální poslední kapitole, kdy jsem se opravdu řádně nasmála. Wardová je naprosto úžasná autorka a doufám, že v této sérii vyjde ještě další řada úžasných příběhů. Vůbec by mi nevadilo, kdyby vyšel průvodce i k dalším knihám o Bratrstvu.

Vendulik
02.03.2015

Kniha Me moc nezbavila ale Těšín se jaká bude kniha o tom zatoulanem bratrovi. Muhder se myslím jmenoval.

jitka7
21.02.2015

Knihu doporučuji už jen kvůli novele Otec. Některé rozhovory s bratry jsou vtipné a některé jsou prostě nijaké.... ale novela Otec je úžasná!

maca5449
06.11.2014

Asi jsem čekala více. Hlášky bez kontextu zas tak vtipné nejsou, někeré rozhovory jsem ani nečetla, ale kvůli novele Otec si snad stojí za to knížku pořídit.

Lorrainee
25.06.2014

Nečekejte literární pecku, to opravdu ne, ale rozhovory s bratrstvem rozhodně stojí za to. Smála jsem se od prvního k poslednímu a skvěle doplňuje serii. Vůbec bych se nezlobila mít neco takového i od jiných autorů.

mazzone
11.06.2014

čakala som od toho viac, ale aspon to trochu objasnilo celú sériu, postavy - ich náturu / povahu, vývoj knihy, autorkine názory...

novela o Zsadistovi nemá chybu, fakt krásne...

Samira
19.02.2014

Skvělá knížka pro milovníky série, krásná novela otec, vtipné rozhovory i vystřižené scény a informace navíc.

Určitě doporučuji!

shey
10.02.2014

Novela Otec je naprosto úžasná a já jsem ráda,že vyšla! Zbytek knihy už bych ale nepotřebovala :)

NikinkaFantasy
01.01.2014

Byla to naprosto úžasná kniha. Když jsem se to chystala číst, tak jsem nad tím uvažovala, jako nad nějakým "učivem" k Bratrstvu. Kniha mě i překvapila. Rozhodně jsem se u ní nasmála méně, než u ostatních knih z Bratrstva a dozvěděla jsem se mnohem víc informací, o kterých se mi ani nezdálo. A plánuji se naučit abecedu staré řeči :-). Doporučuji.

PYTYCAT
14.10.2013

Pokud se líbí celá série Bratrstva, tak můžu jen doporučit na pročtení zákulisí vzniku knižní série a doplněných scén,které se autorce nevešly již do vydaných knih. Velice krásná je novela OTEC ohledně vztahu Zsadista ke své dceři - je to naprosto skvělý kousek.také se mi líbil nápad autorky ohledně osobního rozhovoru s bratry a jejich předvyplněný dotazník....Je tedy faktem,že budu trošku nevděčná, ptž jsem některé odstavce jen přelítla...z důvodu toho,že mě moc nebavilo popisování vzniku knihy a jak psát. Asi z důvodu toho, že spisovatelkou nebudu..ale určitě ten, kdo se o to zajímá bude třeba nadšen....:)

hela1007
13.09.2013

Moc se mi líbila data a novela Otec. Krásné

ala.mihalikova
17.05.2013

Bylo to neco uplne jineho, ale pekne si u toho clovek odpocinul. Je zajimavy dovedet se vsechny tyhle informace. Rozhodne to stoji za to si precist, pokud se vam libilo Bratrstvo.

Alex-ka
13.04.2013

Táto kniha nemala chybu. Skvelý doplnok k Bratstvu, ktorý rozosmeje každého čitateľa - hlavne rozhovory J. R. s nimi :) Môžem iba odporučiť :)

Turquoise
05.09.2012

Přesně tak. Na to jsem se těšila nejvíc. Knihu jsem si koupila k vánocům a mezitím jsem se na netu dočetla, že ty pasáže tam nejsou. Aby to bylo na pět hvězdiček, muselo by tam být i to zbývající. Český překlad těžce zklamal... nechápu proč to tam není.

Lenny33
12.07.2012

Skvělé. Pouze mě mrzí, že pár věcí v českém překladu není, - nechápu proč - zrovna ty nejvtipnější.

frukeška
08.04.2012

Hodně dobré :)
Novela otec je úžasná. Doporučuju :)

Nebraska
12.12.2011

Výborný doplněk k románům. Autorka u každé knihy popisuje její vznik a průběh psaní, zároveň se věnuje postavám, takže se dozvídáme další detaily. Navíc obsahuje novelu.
Nechápu ale, proč v české verzi chybí třeba Brothers on Board. Pokud si Baronet myslí, že bychom nepochopili, jak funguje diskuzní fórum, plete se. Překlad je typicky baronetovský a zase to o fous shazuje.

upíři erotika

Jessica Bird