Průvodce

Nejnovější svazek série Bratrstvo černé dýky by si neměl nechat ujít žádný z fanoušků proslulých caldwellských upírů! Autorka J. R. Wardová v něm nabízí pestrou všehochuť bonusů, jaké v žádném z jejích románů nenajdete. Kromě zbrusu nové novely Otec ze života Zsadista, Belly a jejich dcerky, naleznete v Průvodci také řadu scén, které spisovatelka musela z dosud vydaných románů s těžkým srdcem vynechat, aby dodržela rozsah a zachovala sevřenost děje – to ovšem neznamená, že jsou méně poutavé než ty, které se na stránkách knih nakonec ocitly. J. R. Wardová také vybrala z prvních šesti knih série nejlepší hlášky a svoje oblíbené pasáže, které předkládá čtenářům ve zhuštěné formě. S udatnými členy Bratrstva černé dýky se můžete blíže obeznámit v jejich „osobních spisech“, ale také v dotaznících, které vlastnoručně vyplnili, a prostřednictvím interview, která poskytli autorce osobně v prostorách svého tajného sídla. A konečně – J. R. Ward, autorka světových bestsellerů, nechá čtenáře nahlédnout do své kuchyně: nesobecky se s nimi podělí o návod, jak napsat knihu a jak ji dostat na trh – a prozradí také některé specifické detaily, které pomáhají při psaní jí osobně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93372/bratrstvo-cerne-dyky-pruvodce-93372.jpg 4.1285

Bratrstvo černé dýky

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

An Insider's Guide, 2008

Kniha Průvodce

anebar

Pokud knižní sérii Bratrstva černé dýky žerete jako já, a chcete mít sérii přečtenou celou, doporučovala bych vám to pouze prolétnout. Je to skvělé doplnění některých částí příběhu, ale nic, co by musel čtenář této série nutně přečíst.

karin4338
27.10.2020

veľmi príjemné počítaníčko :)

Saraken
08.10.2020

Pekne doplnenie

MonaLisa42
27.07.2020

Tento svazek je o ničem a vlastně o všem, název Průvodce mu fakt sedí. Přiznávám, že nic takového jsem ještě nikdy nečetla.
Udělala jsem chybu a tuto knihu si přečetla až po 15 dílu místo po 6. Tudíž vím, že rozhovory s postavami jsou občas rozporuplné s budoucností. Něco byla obrovská nuda a nechápu Co to mělo být? (např. 'Agenturní nabídka', 'Rady spisovatelkám' nebo 'Dějová linie') a hrozilo, že nedočtu knihu do konce.
Na druhou stranu se najde i několik kladů. Především jsem se o autorce dozvěděla mnoho informací a pochopila její myšlení. Dokonce s jejími názory častokrát souhlasím. Reálně si dokážu představit hrdiny, jak odpovídají na dotazníky, a jejich odpovědi k nim skvěle sedí. Povídka 'Otec' a Hlášky a vtípky byly super.
Nyní mám pocit, že bych sama mohla napsat knihu či příběh, ale pak si pomyslím kolik práce by mě to stálo... a řeknu si: ehm spíš NE. Děkuji!!!

PS: Toto je úžasné a chci si to zapamatovat:
Wrath je diktátorský a přímočarý
Rhage je veselý rošťák (superantikontramultiextraunikátní)
Zsadist je rezervovaný, podezíravý a chladný
Butch je úplná kočička ???
Vishouse je blbec - uzavřený, defenzivní blbec :-D
Phury je laskavý, ohleduplný, miloučký prevít

postrach
13.07.2020

Povidka dobra.kniha jako celek dobra.Hodne informaci v jedne knize...

Tereza.Fait
07.02.2020

Povidka je skvela! Dotazniky obcas sranda. Musim precist znovu a nepreskakovat, treba to vic chytne

LucijeT
22.12.2019

No... Příběh o Zsadistovi se mi líbil, celkem vzato se mi líbily i interview s bratry i ty popisky na závěr, ale bylo to dost nudné a v paměti mi utkvělo toto: Zsadist má jizvu přes celý obličej od té doby, co byl
mučen, když ho zradil vlastní bratr. Rhage je divoký, každou
chvíli se rozčílí a miluje ženy. Vishous je stratég skupiny, má
děsivě silnou mysl, ale straší ho temné vize, které se často
uskuteční. Phuryho děti a uta-shellan zahynuli rukou nepřátel
před padesáti lety a po zranění v bitvě má umělou nohu.

Čož je asi nějaký překladatelský renonc, nebo zkouška bdělosti.. Nicméně mě to motivovalo k tomu zbytek knihy přeskákat...

misak94
16.07.2018

Novela byla skvělá, rozhovory byly také výborné ale i tak to bylo docela náročné čtení. Nejtěžší byly části, kde autorka popisuje tvorbu jednotlivých dílů. Čím jsem zklamaná, je "rozhovor" s Vishousem....mám ho moc ráda a nevidím ho tak nepřístupného jak ho autorka popsala. Každopádně hlavně díky novele Otec určitě patří do sbírky každého milovníka série.