Přísaha krve

Přísaha krve

J. R. Ward se vrací s novým příběhem paranormální vášně ve světě Bratrstva černé dýky. Bratrstvo černé dýky dál trénuje ty nejlepší z nejlepších, aby se přidali do jeho řad ve smrtícím boji proti Vyhlazovací společnosti. Mezi novými rekruty se Axe projevuje jako chytrý a zuřivý bojovník – a taky samotář, izolovaný v důsledku osobní tragédie. Když jistá aristokratka potřebuje osobního strážce, Axe tu práci přijme, ačkoliv není připravený na živočišnou přitažlivost, která vzplane mezi ním a tou, kterou se zapřisáhne ochraňovat. Pro Elise, otřesenou vraždou, k níž došlo v její rodině, je Axeovo nebezpečné kouzlo lákavé – a možná ji má i rozptýlit v jejím žalu. Jak ale vztah mezi nimi sílí a fyzická přitažlivost přerůstá v něco mnohem zásadnějšího, zmocňují se Axe obavy, že jeho tajemství a týrané svědomí je od sebe odtrhnou. Rhage, Bratr s největším srdcem, ví o sebetrýzni všechno. Chce Axeovi pomoci naplno využít jeho potenciál. Když ale nečekaný příchozí ohrozí novou rodinu Rhage a Mary, ocitne se sám znovu ve víru boje proti osudu, který chce zničit to, co je mu nejvíc drahé. Axeova minulost vyjde najevo, osud se obrací proti Rhageovi a oba muži si musí sáhnout na dno – a modlit se, aby pro ně světlem na konci temnoty nebyl hněv, ale láska....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344245/prisaha-krve-mZe-344245.jpg 4.646

Odkaz černé dýky (2.)

Blood Vow (2016)

Literatura světová, Horory, Pro ženy
Vydáno:, Baronet

ardeas
15. listopadu

Páni, po tej jednotke som nečakala, že sa to vráti na úroveň prvých kníh, ale tu to sadlo.

Ditules

Ta scéna se snickerskou byla dokonalá! :D
Axe i Elisa skvěle zapadli do party. A celá linka Rhage a jeho nejbližších byla výborná. Nervy do samého konce!

xxiixxi

Axe a Elise super, ačkoliv jsem si říkala, jestli tam nebude větší role toho lidského profesora, aby to bylo zajímavější, ale taky dobře. Rhage, Mary a Bitty měli hodně prostoru, pro mě až moc, patří mezi moje méně oblíbené postavy. Rhage by občas zasloužil přes čumák, hlavně jak se zachoval, když byli žáci v nebezpečí (mezi nimi moje oblíbenkyně Novo :-D), jak nepřivolal posily, protože si myslel, že ty jsou potřeba u toho chudáka strýčka Bitty. No, ještě že to dopadlo dobře. Mimochodem strýček Bitty vypadá jako velký sympaťák.

hrubik

Člověk by řekl, že už to po tolika předchozích dílech bude nuda. Ale nebyla! Další skvělý díl, který byl pro mě - jakožto matku dvou dětí - velmi emotivní, neboť příběh Mary a Rhage a jejich rodičovství prostě nenechal moje oko suché :-) A Axe a Elise byli krásný pár, přišlo mi to i méně křečovité než v případě Paradise a Craega.

jolca-jolly0953

Další parádní díl. Jsem zvědavá, jestli i Lassiter dostane v některé z dalších knih vlastní prostor :-)

Lee7

Přečetla jsem knihu jedním dechem. Byla skvělá a pořád se mi líbí děj. Holywood a Lassiter no z nich prostě nemůžu a jak suprově se začlenil Ruhn. Těším se na další a asi je jedno zda Bratrstvo nebo Odkaz :) Mám se na co těšit a to je nejdůležitější.

Janičta

Jsem ráda že i spin-off série je dobrá :-)
Koukám, že nejsem jediná kdo je zvědavý na Saxtona a Ruhna :D Doufám, že nebudeme čekat věčnost...jako na Q&B :)
Autorka už by mohla trochu pozměnit průběh vztahů - sejdou se, milují se, v něčem se neshodnou - rozchod a následuje smíření.. po té spoustě knih už je to dost vyčpělé. Jde to přeci i jinak ne?

EvaSupovic

Má cenu ještě komentovat Wardovky??? Prostě dokonalá, opět tomu nebylo jinak :-D

Sunday

A ještě jedna poznámka: zdá se, že je zde náznak nové GAY LOVE STORY a sice mezi Saxtonem a novým obyvatelem sídla Ruhnem, což je strýček osiřelé Bitty. Což by byl moc zajímavý příběh - Saxton je vzdělaný aristokrat/právník (i když si na nic "nehraje") a Ruhn je negramotný, umělecky nadaný "civilista", ovšem inteligence má dostatek a je skromný. Počkáme si do Mikuláše na 15. díl Bratrstva - VYVOLENÁ. (To budou krásné Vánoce!!!)

Sunday

Tak mně jsou velmi sympatičtí i "mladí", nakonec - jsou tam proto, že "pravých" bratrů už je málo. A jestli si vzpomínáte na proroctví ve 4. díle - Butch - je tam řečeno: ... a přijde SEDMÝ Z JEDNADVACETI ... Sedmým je Butch, osmým se stal Qhuinn (má velká láska) a tak nás čeká ještě hodně nových bratrů. Autorka při jednom rozhovoru řekla, že bude o bratrech psát tak dlouho, dokud to budeme číst, takže až do své smrti.

MonicaMonique

Moc jsem se těšila na další příběh bratrů a opět jsem nebyla zklamaná. Tentokrát bylo v průběhu i trochu víc akce, což mi vůbec nevadí. A Lassiter? Prostě boží. Teď se zachovám jako nějaká -náctka

andrea4315

No, už to není ono, ještě že je půlka knihy stále o Bratrstvu.
V jedničce mi to přišlo na škodu, že není větší prostor věnován té nové generaci. Teď nebýt půlka kniha stále o nich, snad ani nedočtu. Konečně jsme se o některých členech nové generace dověděli trochu více, ale že by mi byli okamžitě sympatičtí jako bratři, tak to ani zdaleka.
A jak vidět i z komentářů pode mnou, nadšení není z Axeho, Novo s Peytonem... ale plyne z té části odehrávající se kolem bratrů; je o Ragheovi, Lassiterovi...

keiko33

Znovu skvela kniha, ako vsetky wardovky. Na jej knihach su najlepsie tie vtipne dialogy. Holywood a Lassiter su proste skveli, milujem tie dotahovacky medzi bratmi a celou partiou. Cim viac "ludi" v rezidencii, tym je to lepsie.

Lucie1990

Další skvělá kniha od této autorky. No Lassiter to na konci zabil :-)

Nissi

Opet skvele napsane. Wardovky proste miluju :-)

Sunday

J. R. Ward opět nezklamala, naopak, upírská série je čím dál lepší!!! Taky jsem nějaké slzy uronila u příběhu Rhage, Mary a malé Bitty - ale to je fajn, vyplavuje to toxiny z těla. Cítím se teď lehce a spokojeně, svět je v pořádku, viď Lassitere?