Zloděj

Poté, co se Bratrstvo spojilo s Bandou bastardů, je víc než kdy dřív odhodláno vymazat Vyhlazovací společnost z povrchu země. Jeho členové se vzpamatovávají z poslední bitvy se zbytky bezduchých a zjišťují, že boj proti nepřátelům ještě zdaleka neskončil. Throe, Xcorův bývalý zástupce, pomocí prastaré knihy svolává novou armádu, vytvořenou mocností ještě nebezpečnější a horší než Omega. A členy Bratrstva černé dýky teď čekají těžké zkoušky doma i na bojišti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397186/big_zlodej-FVv-397186.jpg 4.4205

Bratrstvo černé dýky 16.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

The Thief, 2018

Kniha Zloděj

Karoli282
26.04.2021

Další skvělý díl. Příběh Assaila se Solou mě nezaujal tak moc jako jiné, ale i přesto jsem si čtení užívala. Byla jsem ráda za Vishouse s Jane. Všem doporučuji a těším se na pokračování.

Szekynka
21.04.2021

Super díl, autorka graduje příběh a dostáváme se pomalu do finále :)

Vendulik
16.04.2021

Měla jsem tuhle sérii moc ráda ale s každou novou knihou, jsou příběhy nudnější a nudnější.
Viktorie - nudná postava a přitom ještě rozmazlená.
Navíc kniha měla být O Sole a jejím druhovi, tak nechápu, proč se knize řešila jen Jane.

Petraj365
02.02.2021

No začíná to být opravdu napínavé......nechci aby to skončilo ????????. Už dlouho mě nic takto nebavilo. Když jsem přečetla ze zvědavosti první díl, nenapadlo mě, že mě to tak pohltí.

petraLI
21.01.2021

Assail.... tak na něj jsem se těšila opravdu hodně. Musím říct, že kdyby z knihy byl vynechán Vishous, a bylo se věnováno trochu více Assailovi, vůbec bych se nezlobila. Pro mě byl tento pár jeden z těch zajímavějších. Přesto Wardovka opět nezklama.

MonaLisa42
18.12.2020

Pěkná a docela čtivá kniha.
Na čtení teď nemám moc času, a tak jsem ji četla delší dobu. Postav v této sérii je už doopravdy mnoho, ale stále se v nich orientuji a mám je ráda. Bylo zde dostatek záhad a napětí, trocha sexu a dost romantiky. Assail, Sola a její babička jsou prostě skvělí. Na jejich příběh jsem se těšila už hodně dlouho. Určitě ale ještě zdaleka neskončil, dost věcí zůstává nevyřešeno... jsem zvědavá jestli se jejich problém nakonec vyřeší. Také mi přišel docela krátký, velkou část tohoto dílu zabraly další dějové linie. Vishous mi nikdy k srdci nepřirostl a jeho chování odsuzuji, ale i tak byl jeho příběh poutavý. Naopak Vitoria příliš zajímavá nebyla a ani bych o ní číst nemusela.
Kniha je však nakonec skvělá a velice pěkně napsaná. Už se nemůžu dočkat jejího pokračování. Děkuji!!!

Anerik
10.12.2020

Knihu jsem teprve začala číst a jsem trochu zmatená. Je tam zmínka o Saxtonovi a jeho druhovi Ruhnovi. Čtu díly postupně jak jdou za sebou a Saxton byl sám. Tak nevím, co mi uteklo.

cukrovka
25.10.2020

Stále skvělé čtení. Vždy něco nového, ale také zakomponování postav z předešlých dílů. Správný poměr akce, romantiky a erotiky.