Mezi elfy proti své vůli

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Felicity Morganová je ta nejobyčejnější holka z celého Londýna. Je jí sedmnáct, ještě nosí rovnátka a móda je pro ni cizí slovo. Je pořád nevyspalá, protože vypomáhá mámě v jejich hospodě. Když se ve škole objeví nový kluk, krasavec, ze kterého jsou všechny holky naprosto paf, je jí to nějak jedno. Jenže on je jí pořád v patách, jako by byla jediná holka na celém světe. Někdy se na ni podívá tak, jakoby uměl číst její myšlenky. Krásně voní senem a rašelinou, a navíc je vtipný a chytrý. Když jí jednoho dne řekne, že právě ona je podle věštby předurčená, aby zachránila říši elfů, pomyslí si, že se asi zbláznil. Zblázní se i ona a vydá se s ním na cestu za tajným posláním?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/308313/mezi-elfy-proti-sve-vuli-xL9-308313.jpg 4.2320
Série

Panův tajemný odkaz 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno · Fragment (ČR)
Orig. název

Das geheime Vermächtnis des Pan · 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (86)

Kniha Mezi elfy proti své vůli

Přidat komentář
Medasek
13. srpna

Konečně kniha, kde hlavní hrdinka není vychrtlá modelka, ale normální holka.

WendyWriter
08. srpna

četla jsem sice jenom první díl knížky a docela mě i bavil.
Byl zde ale předvídatelný děj a spoustu věcí mi nedávalo smysl.Byla to tak trochu patlanina,ale byla celkem zábavná.
V nějakých situacích bych se určitě zachovala jinak než hlavní hrdinka,která byla někdy trochu nechápavá ale celkem milá a hodná.Nedokážu říct jestli mi byla sympatická.

ShadowBunny
07. srpna

Já si nemůžu pomoct - mě ta knížka prostě bavila! Přečetla jsem docela dost knížek na podobné bázi, takže mě to nijak moc neuchvátilo. Zato to byla tak hrozně povedená matlanina. Četla jsem všechny díly, tak tady nechci moc spoilerovat ale autorka stále něco přidávala (elfy, draci, magický svět, cestování do minulosti, vyvolená, domluvené zásnuby) a mě to kupodivu stále bavilo, i když to možná nedávalo smysl.
Za mě oddechovka u které jsem moc nemusela přemýšlet jelikož děj byl docela předvídatelný :D

Přitlinka
23. července

Knížka se mi v celku líbila. Má pěkné téma a příběh je poutavý. Děj je bohužel naprosto předvídatelný. Hlavní postava je popsaná jako tlustá, na knížce je vykreslená hubená :). Stále si pořádně neumím Felicity představit. Dokonce je v knížce plno pravopisných chyb a překlepů, což by se asi nemělo stávat. Některé pasáže si protiřečily. Možná chyba překladu. Je pro méně náročné čtenáře, protože příběh není tak propracovaný, jak by si zasloužil. Pěkné oddechové čtení. Dobrý dojem kazí jen ty chyby a nepřesnosti.

4129
16. července

Od této knihy jsem měla velká očekávání. Bohužel se ani jedno nenaplnilo. Knížka alespoň z mého pohledu byla zdlouhavá a nudná. Sérii jsem sice dočetla, ale to jen kvůli tomu, že knížku nenechám jen tak ležet. Felicity mi nebyla ani moc sympatická a zápletky mi připadaly prosté. Příběh mě nevtáhl a neumožnil mi vžít se do děje. A konec? Ten nekomentuji. Příběh prostě nebyl můj šálek kávy. U obálky jeho krása končí.

Garous110
13. července

Kniha je ze začátku hodně zdlouhavá

zuzca.h
21. června

Jednoduché, svižné a čtivé. Děj občas celkem předvídatelný, ale to jsem očekávala a proto jsem si knížku půjčila. Trochu mi to připomíná serii Drahokamy, ale u tédle jsem se víc nasmála. Shrnutí, jednuduchá YA, která se k létu kdy se Vám nad knihou nechce moc přemýšlet rozhodně hodí.

Shinju
14. června

Krásný, čtivý a odpočinkový první díl fantasy série. Tu a tam občas chyba v překladu. A hurá na další díl. Doporučuji všem, kterým se líbí young adult knížky.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Štítky

elfové přátelství pátrání v minulosti

Autor a jeho další knihy

Sandra Regnier
německá, 1974

Kniha Mezi elfy proti své vůli je v

Právě čtených10x
Přečtených446x
Čtenářské výzvě40x
Doporučených56x
Knihotéce126x
Chystám se číst263x
Chci si koupit75x
dalších seznamech9x