Mezi elfy proti své vůli

Felicity Morganová je ta nejobyčejnější holka z celého Londýna. Je jí sedmnáct, ještě nosí rovnátka a móda je pro ni cizí slovo. Je pořád nevyspalá, protože vypomáhá mámě v jejich hospodě. Když se ve škole objeví nový kluk, krasavec, ze kterého jsou všechny holky naprosto paf, je jí to nějak jedno. Jenže on je jí pořád v patách, jako by byla jediná holka na celém světe. Někdy se na ni podívá tak, jakoby uměl číst její myšlenky. Krásně voní senem a rašelinou, a navíc je vtipný a chytrý. Když jí jednoho dne řekne, že právě ona je podle věštby předurčená, aby zachránila říši elfů, pomyslí si, že se asi zbláznil. Zblázní se i ona a vydá se s ním na cestu za tajným posláním?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308313/mezi-elfy-proti-sve-vuli-xL9-308313.jpg 4.1365

Panův tajemný odkaz 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)

Das geheime Vermächtnis des Pan, 2013

Kniha Mezi elfy proti své vůli

Gi-Gi
předevčírem

spousta profláklých věcí, opisovalo se, kde se dalo :-) nicméně v tuto chvíli mi to fakt nevadilo a přečetla jsem to jedním dechem, asi fakt potřebuju volno

vodopad152

Kniha měla dobrý humor. Moc se mi líbilo, jak to tam dopadlo s láskou, ale těšila jsem se na více fantasy. Velkou část knihy trávili v lidském světě, což mě moc nebavilo. Další díl asi vynechám

Julia284

Skvěle napsané. Tento první díl byl za mě z celé série nejlepší.

kate9326

Suprová fantasy

Kopretina1

Kniha jse mi hodně líbila, už se těším až si přečtu další díl.

CarolineAn

Dobrá kniha. Knihy (i filmy) které se zabývají cestováním v čase jsou mé nejoblíbenější, možná i proto se to dobře četlo.:)

Ailee

Ač se to četlo celkem dobře a trn nápad je zajímavý, nemohu dát vic než tři hvězdy. První polovina bylo samo klišé, které asi mělo oživit děj, ale spíš to mělo opačný efekt. Nakonec se v podstatě první polovině nic nestalo. Hrdinka je bez sebevědomí s občasnými záblesky jakési osobnosti. Dějí se kolem ní divné věci, ale je jí to úplně fuk. Některé vedlejší postavy se chovají jako id..ti asi jen proto, aby to bylo zajímavější, ale akorát to leze na nervy a odvádí to děj od toho podstatného. Opakovaně se stalo, že se hrdinka něco dozvěděla, ale šokovalo ji to, až když jí to řekli podruhé.
Příjemné početní, ale asi jrn jednou a stačí. Uvidíme, co přinesou další díly po tomto dloooouhém prologu.

Alyssa19

Tato kniha je úžasná.
Hezky se četla.
A celkově na mě udělala úžasný dojem.

Doporučuji.

Hrdina věků
Hrdina věků
Kněžka
Kněžka

elfové přátelství pátrání v minulosti

Sandra Regnier
německá, 1974

Kniha Mezi elfy proti své vůli je v

Právě čtených10x
dalších seznamech8x