Hříšník

Syn drží před Bratrstvem černé dýky v tajnosti svou vedlejší profesi žoldáka. Když přijme další zakázku, nejenže se jeho kroky zkříží s novým nepřítelem upíří rasy, ale také s míšenkou, které hrozí smrt během přeměny. Jo Earlyová nemá zdání, jaká je její skutečná přirozenost, a když se ze tmy vynoří záhadný muž, je na vážkách mezi vzájemnou erotickou přitažlivostí a pocitem, že se děje něco moc špatného. Osud vybral Butche O’Neala do role Dhestroyera, toho, kdo naplní proroctví, jež předvídá konec Omegy. Jak válka s Vyhlazovací společností vrcholí, Butch nalézá nečekaného spojence v Synovi. Ale může k němu mít důvěru – nebo představuje válečník se špatnou minulostí smrtelně nebezpečnou komplikaci? Čas dochází, Jo se ocitá v boji a musí nastoupit po boku Syna a Bratrstva proti opravdovému zlu. Nakonec zvítězí pravá láska… nebo se proroctví od začátku mýlilo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460527/big_hrisnik-oj1-460527.jpg 4.398

Bratrstvo černé dýky 18.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Sinner, 2020

Kniha Hříšník

Nel-ly

Lepsi, nez co z J R Ward vylezalo posledni dobou. Zase jednou je tam nejaky dej a posun toho velkeho boje - nebo snad konec? A cloveku ani nevadi, ze zas musi vlezt do hlavy Butche, ktery me vicemene stve a nebavi od pocatku.
Neni to, co byvalo, ale je to lepsi nez par predchozich knih. I kdyz zas ne o moc, ta romance tady je nudna a prvoplanova. Po dlouhe dobe jsme zvedava, co bude, protoze mi uz davno prislo, ze tenhle svet autorka vycerpala a mela skoncit Kralem.

Az teda na ceske vydani, coz je dost katastrofa. Za skoro 500 kc prodavat neco, kde jsou chyby v podmetu/prisudku, obcas preklad nedava smysl a jindy je kostrbaty jako z google prekladace. To by se mel Baronet fakt stydet

PetraBery
28.11.2021

Už osmnácté setkání s válečníky z rodu upírů. Příběh Syna a Jo se nese na stejné vlně jako předchozí díly série, opět nechybí láska, přátelství, boje, vyobrazení dobra a zla. Poslední díly mi nepřijdou tak skvělé jako první, ale pořád se to nechá přečíst. Kdybych mohla, dám 3,5 hvězdy.

Lee7
03.09.2021

Ach, co říct k Wardové.. konec jedné velké kapitoly rodiny Bratrstva..? Ward ví, co píše a jak píše.. Kdo ji má rád, jemu se bude líbit.
Nejradši mám nové příběhy dalších postav, ke kterým se postupně dostáváme. A přitom i to, že zůstává u ostatních a trochu odkryje život rodiny Bratrstva, i když nemůže všechny. Bez Butche, Vishouse a Lassistera bych si humor knihy těžko mohla vychutnat. A to nepočítaje Blonďáka ;)
Když se přidá ostatní do mlýnku, mám o akci, napětí, humor a děj postaráno. Těším se na další díl pokračování i nové odnože jako vězeňský tábor a snad u nás vyjdou i vlci. :) ale pravdou je, že někdy mi chybí to správné napětí..

havrmoni
23.08.2021

(+ SPOILER) Začnu od zadu, Devinu jsem nesnášela už v Padlých a to celou sérii. Tady jsem jí uvítala, páč Jo už mě nebavila. Jak moc jsem se na ní a na Syna těšila, tak mě Jo zklamala. Jako by autorka věděla co nemám rada a prodlužovala mou agonii při čtení o vševědoucí ženské co do všeho strká nos a čekala na prozrazení toho kdo je, skoro třičtvrtě knihy. Jinak ale opět dobré čtení.

nai.ivka
16.08.2021

Asi toho bylo moc najednou, rozdělit na dvě knihy by to nešlo. Píšu 4*, ale myslím si 3,5. V tuhle chvíli si nejsem jistá, že by se mi chtělo číst další knihu série. Neměla jsem se asi tolik těšit.

Duchoslp
15.08.2021

Přečetla jsem všechny díly a ani tenhle nevybočuje z řady. Upíři a jejich závěrečný souboj s Omegou. Oddechové čtení pro letní měsíce

levap
07.08.2021

Jako vždy další super počteníčko z této série a jsem moc zvědavá čím nás autorka překvapí příště

Adris
29.07.2021

Bratrstvo má už dýl sestupnou tendenci. Opakují se vzorce stále dokola, a nyní dokonce nebylo ani cítit tu jiskru, která mezi dvěma milenci v knihách bývala. Je fakt, že zde toho bylo na autorku hodně - závěr války s nepřítelem, pohledy Butche, pohledy Jo a Syna a bezduchého. Bohužel se upozadilo to, proč tyto knihy čtu - milostná zápletka. Něco tam bylo, ale nemůžu si pomoct, přišlo mi to odbyté. A zrovna na rozuzlení s Jo jsem se těšila asi tři roky, od doby, co o ní byla první zmínka. Autorka by už měla přestat nabírat nové postavy, nestíhá rozvíjet ty předešlé a obecně celý příběh (hlavně co se týče zla). Ale ještě tam má Lassitera, Devinu a asi 3 nesezdané Bastardy, že? A kdo ví, koho si ještě dovymyslí. No, asi nekončíme.