Milenka pout zbavená

Milenka pout zbavená

Vishousovo dvojče, sestra Payne, je ukuta ze stejného bojového ducha jako on. Po nekonečné době věznění z vůle všemocné Stvořitelky se jí podaří osvobodit, jen aby vzápětí utrpěla hrozné zranění. Její záchranu svěřuje Bratrstvo do rukou lidského chirurga, Manuela Menella, jediné možné spásy. Ten nikdy nevěřil na bytosti zjevující se v temných nocích a tím spíše se nechává svádět touto silnou ženou. Jejich světy, lidský a upíří, se však nutně dostávají do konfliktu, když je Payne předložen prastarý účet a jak její láska, tak život, se ocitají v nebezpečí. 1. vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87582/milenka-pout-zbavena-87582.jpg 4.4414

Bratrstvo černé dýky (9.)

Lover Unleashed (2009)

Literatura světová, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Baronet

Evka3814

No tak tento díl mě příjemně překvapil.Postava Payn mi sedla,také se mi líbil vývoj mezi ní a Mannym. Docela jsem byla překvapená že se autorka nebála psát o dvou mužích jakožto milencích,beru to jako oživení a určitě je to odvaha,jelikož to bohužel ne všichni zkousnou:) jsem zvědavá na další vývoj.

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Lenny33

Nato že předchozí díl jsem četla před 6 lety, jsem se do této série velmi rychle začetla a opět si jí zamilovala. Hltala jsem každé slovo, autorka dokáže napsat velmi poutavou knihu i o postavám, které nepatří mezi mé nejoblíbenější. Ovšem nadchly mě kapitoly s V. a Butchem, kteří jsou naopak moji oblíbenci. Nutno dodat, že se jedná o (neuvěřitelný) 9. díly erotické fantasy série, která stále neztrácí dech. Spíše naopak...

gabice4

No... Tento díl se mi až tak moc nelíbil. Asi je to kvůli tomu, že se hlavní postavy v předchozích dílech moc nevyskytovali

misak94

Musím se přiznat, že do téhle knížky jsem šla s velkou nevolí a sebezapřením. Payne mi nebyla vůbec sympatická. Avšak knížka je dalším úchvatným kouskem v autorčině repertoáru :) Naprosto se k sobě ti dva hodí a vedlejší dějová linie byla rovněž skvělá :) nemůžu se dočkat až budu mít další díl v ruce :)

Kakatja
01.11.2017

Další skvělý příběh. Payne a Manny mě moc baví. Že kniha je z poloviny věnována Vishousovi mi nevadí, V mě baví. No a dvojka V & B nemám co dodat, skvostné, navíc jim velmi zdárně sekunduje Manny a v humoru jim nezůstává nic dlužen. Autorka to má pěkně vymyšlené, jak do sebe věci zapadají a na druhé straně se zase rozkrývají nové skutečnosti. Docela mě zaujal Throe, no uvidíme zda se dočká vlastní knihy.

Mellisek
26.08.2017

Nebudu lhát, předchozí díl jsem dočetla na jeden zátah a přečtu si natěšená anotaci O KOM je další díl a ona PAYNE.. sakra na pár měsíců jsem to odložila. Opravdu mi její postava vadila a tady tomu nebylo jinak, ale díky bohu za ten díl aspoň trochu jsem jí přišla na chuť.. A tak jsem se mohla posunout dále. ANO řeší se hodně vztah V. ale jsem za to jedině ráda, jelikož moc se o tom když P. ležela na lůžku napsat nemohlo. Ale co mi trochu vadí je to, že aha další "civilista" a AHA on má taky jakousi "magic" krev? To snad ne...
Zvláštní okolnosti. Dva jsem brala,ale do třetice? To je trochu zvláštní no jelikož nás čeká hodně dílů jsem zvědavá kdo koho ještě potká.

kacaaba
21.07.2017

Přijde mi to spíš jako druhý díl o Vishousovi, kde se objeví jeho sestra, která se zamiluje, ale kniha se mi líbila. Další pokračování bratrstva... už se nemohu dočkat, jak dopadne Quinn :)

ardeas
29.06.2017

Jedna z tých slabších kníh, podľa anotácie o Payne, ale skôr o nej a zároveň aj pokračovanie Vishousa a jeho vzťahu s Jane.
Popritom dostávate echo, kam to ďalej to v nasledujúcich knihách, ale dosť poskromne oproti tomu ako to bolo v predošlých knihách, pretože mám pocit, že tá klasická prepletenosť rôznych postranných dejových línií v tejto knihe nie je a popravde, dosť mi chýba. Dúfam, že v ďalších dieloch sa to opäť pekne rozvetví.

Etule
08.05.2017

V prvé řadě musím říct, že bych moc ráda dokázala vlézt do knihy. Páč bych pořádně propleskla Qhuinna ať si je velkej jako vrata nebo ne. A Blaye, to jen tak pro jistotu. A Saxtona bych moc ráda vykopla oknem. Tak!
A teď k příběhu Mannyho a Payne. Musím říct, že pro mě to byl trošku slabší díl. Možná to zavinil ten konec, ale nebudu spoilerovat. Přesto se kniha četla skvěle a bylo fajn si přečíst o tom, jak jsou na tom ostatní postavy. A že nic nekončí: Žili šťastné až do smrti. :)
Musím říct, že dalšího dílu se obávám, ale tak nechám se překvapit.

cukrovka
06.04.2017

Série si udržuje stále velmi dobrou kvalitu. Knížka se opět velmi dobře četla. Kromě hlavního dějového páru Payne a Manuela se zde více rozebírá vztah Vishouse a Jane a také vztah Quinna a Blaye. Prostě super.

ketvin
04.04.2017

Pro mě třetí nejlepší kniha ze serie. Payne je tu pro mě spíše "jedna z linií", nepřijde mi to jako u ostatních knih, že někdo stojí vprostřed a ostatní se motají kolem - v této knize je prostě několik postav vedle sebe, které jdou dopředu (V, Butch, Qhuin, Blay........) a to je naprosto skvělé. Ke konci jsem si pořád říkala, že snad už přijde na řadu kniha o Qhuinovi (moje nejoblíbenější postava), ale ... :) Prostě další úžasný díl.

Adriana21
22.03.2017

Konečně taky nějaká kniha o tom, že i žena může být skvělá bojovnice. Payne skvělá, silná žena... Zase čtivá kniha, asi jako vždy.

Malinali
22.03.2017

Jako vždycky - SUPER.. prostě tyhle knihy se povedly!

Fizulka71
01.08.2016

Po Janině smrti jsem se o Manyho opravdu bála a čekala jsem, že se asi zblázní, notabene po tom, jak mu hoši z bratrstva mazali paměť. Příběh jeho a Payne byl zajímavý, ale extra mě neoslovil, za mě zatím nejslabší díl.

Karin_Kim55
05.02.2016

Tohle bylo.. neskutečné! Původně jsem si myslela, že moje nejoblíbenější knížka bude s Rhageam, pak s Rehvem a ted tahle! *0* Bylo to tak.. nádherné! Prostě Woow!! Nejdříve mi byla Payne nesympatická, ale poté jsem si jí zamilovala! x3 Nebo jsem ještě u šesté a sedmé knížky nechápala, jak se ti dva sakra potkají! A pak se stala ta nehoda! Q.Q
Nemůžu dát jinak, než opět 5*! I když tahle by si zasloužila min. 8*!!

marcela6183
18.08.2015

Turbulentní a tourbulentní sága. Pro mne nejslabší díl. Podle mne roztažená vata za dvě hvězdičky. Napíchala bych z toho tři kapitoly do Phuryho momentky a mohla z těch dvou příběhů být docela slušně uplácnutá trojka. Takhle je to za dvě.
Mannyho i Payne mám ráda, kvality jsou ale podle mne jinde.
Takže vlastně pozitivem bylo jen bratrstvo kočičí pracky a přijemné osvěžení Xcorem.

jitka7
10.04.2015

Byl to dobrý díl, ale nevím, sem tam mi to přišlo jako že se nic neděje. Navíc jsem čekala větší drsňačku

hrubik
13.03.2015

Nebyl to špatný díl, ale tak nějak mě už nenadchl, jako ty předchozí. Ačkoli Manello byl sympaťák a na jeho příběh s Payne jsem se těšila, knížka mě nedokázala strhnout a ke čtení jsem se místy musela nutit. Váhala jsem s hodnocením, dávám nakonec 3 hvězdy, i když za mě spíš 3,5.

Karolína18
15.12.2014

Zase něco nového. Autorka mě stále překvapuje svými nápady a zápletkami. Neříkám, že nejsou dlouho před odhalením již patrné, ale klobouk dolů za pestré příběhy. Je to první díl, kde nebyly pasáže o bezduchých a snad proto se mi tento díl zase o trochu více líbil. Moc se těším na pokračování a to nejen proto, že hořím zvědavostí, jak to nakonec dopadne s Qhuinnem a Blaylockem.

snilek.holka
28.10.2014

Tahle série mi jednak příjde nekonečná a jednak jak na horské dráze. Chvílku moc dobré pak zase horší, naštěstí tenhle díl patří k těm lepším dílum a byla jsem opět ráda za společnost chlapů z bratrstva. Navíc na Payne jsem se hrozně těšila, protože na mě působí příjemným dojmem.

Vendulik
22.10.2014

Tak tady toto jsem fakt nečekala. Moc pěkná knížka a nádherný příběh. Těším se na další.

vaili
22.04.2014

Jo povedený díl, protože zde nebyli vsuvky o bezduchých, ale o dalších upírech, což rozhodně nabralo na zajímavosti a prolínání se sérií padlí andělé mě taky baví :)

Samira
24.02.2014

Payne mi byla sympatická od začátku, takže jsem se na její příběh těšila, k Mannymu se určitě hodí. Líbilo se mi, že tam bylo ještě hodně o Jane a Vishousovi, to mě potěšilo, protože je mám ráda. Nepatří mezi mé top díly, ale i tak skvělý.

janno69
29.12.2013

jako vždy u Bratrstva....prostě super čtení

Catie_
29.12.2013

Chvíli to mělo klesající tendenci, ale už je autorka zase v plné formě....A doufám, že se to začne rozmotávat než více a více zamotávat.

DajaF
27.09.2013

Jen jediná poznámka: chci vic Blaye a Quinna!!!!!

xxiixxi
27.08.2013

Tak nebylo to úplně ono, první díly byly podle mě lepší, nebo spíš neokoukané? Očekávaná zápletka, obvyklý konec, ale stejně si myslím, že autorka tyhle romány umí, jen já si asi dám chvíli pauzu.

Marcia
23.05.2013

Příběh o ztraceném Visthousově dvojčeti Payne. No zase jsem čekala něco jiného, na to jak ji nastínily. No navíc nám to zamotává i jiná banda upírů z Evropy, mám pocit že je nahradily místo bezzduchých. A vrací se nám do hry Visthousem nenáviděný Manella :-) . Samozřejmě nechybí napětí a nějaké věci nám zase do sebe zapadají.

ala.mihalikova
11.05.2013

Opet to stalo za to, bylo tam tolik prolinajicich pribehu, akce a dobrodruzstvi. No opet se to cetlo samo, nadhera.