Milenka pout zbavená

Milenka pout zbavená https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87582/bmid_milenka-pout-zbavena-1Bc-87582.jpg 4 673 50

Bratrstvo černé dýky série

Vishousovo dvojče, sestra Payne, je ukuta ze stejného bojového ducha jako on. Po nekonečné době věznění z vůle všemocné Stvořitelky se jí podaří osvobodit, jen aby vzápětí utrpěla hrozné zranění. Její záchranu svěřuje Bratrstvo do rukou lidského chirurga, Manuela Menella, jediné možné spásy. Ten nikdy nevěřil na bytosti zjevující se v temných nocích a tím spíše se nechává svádět touto silnou ženou. Jejich světy, lidský a upíří, se však nutně dostávají do konfliktu, když je Payne předložen prastarý účet a jak její láska, tak život, se ocitají v nebezpečí. 1. vydání.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Lover Unleashed , 2011

miruska1
miruska1
29.10.2023 5 z 5

Dala jsem si pauzu od této série a teď zase čtu........ Až na pár míst, které byly pro mě nudné, se mi to moc líbilo. Zatím jeden z těch lepších příběhu. Jsem zvědavá na další díl.....

LilluLong
LilluLong
04.04.2022 5 z 5

Táto časť sa mi asi zatiaľ najviac páčila,za mňa 5*

moma08
moma08
24.01.2022 4 z 5

Bylo to fajn čtení, ale části, kde byli Manuel a Payn jsem dost přeskakovala, tyhle dvě postavy mě moc nevzali, ale zbytek super.

petraj30
petraj30
31.08.2021 5 z 5

Další krásný díl. Hlavní dvojice mi byla hodně sympatická a jejich příběh se mi moc líbil, ale oproti ostatním byl jen romantický. Myslím si ale, že to ještě nebylo pořádně ukončené, zvlášť co se týče Manyho. Více se dozvíme zřejmě v dalších dílech.
Nejvíce vyčníval příběh Vishouse. Tam bylo od všeho trochu, ale popravdě každý z párů je zajímavý a já se moc těším na další párování a další příběhy z Bratrstva.

Karoli282
Karoli282
13.04.2021 5 z 5

Další skvělý díl. Musím se přiznat, že jsem se na této sérii stala závislou a pořád mě to stejně baví, Stále se objevují nové zápletky a já si čtení těchto knih opravdu užívám. Payne s doktorem mi byli sympatičtí, jejich vztah mě bavil. Všem doporučuji.

Petraj365
Petraj365
07.12.2020 5 z 5

Myslím, že jsem závislá. Nic jiného nedělám než, že čtu. Tento díl byl opět super a jdu hned na další

Saraken
Saraken
08.10.2020 5 z 5

Opat som celu knihu zhltla ;)

johana3160
johana3160
29.09.2020 4 z 5

(SPOILER) Inu autorka chytila minulou knihou druhy dech (aspon pro me) a tato kniha jen kousek zaostava. Dej je vice mene rovnomerne rozdelen mezi Payne a jeji dvojce, ktere s ni uzce souvisi a jen sem tam odbiha jinam, ale ne neprijemne. Co mi na tomhle dile vadilo vic, bylo ze zacina pribarvovat veci, ktere v minulych dilech jasne popsala. Vishous do sveho apartmanu nikdy nebral muze, krom jedne “zalezitosti” v tabore otce s nimi ani nespal,aspon myslim, a Qhuinn nespal s muzi aspon doposud. Casova linie taky lehce kulha...
Jinak je kniha prekvapive ctiva a pribeh tentokrat i pekne prekvapivy. Autorka zase pekne zaonacila jak muzou zustat spolu :)

Szekynka
Szekynka
23.09.2020 5 z 5

Jako každý díl ani tenhle nezklamal. Pro mě je BČD docela závislost a všechny díly hltám. Příběh Payne a Manuella byla jako vždycky parádně propracovaný. Jediné co mi do teď leží v hlavě je proč byla Mannyho krev tak silná a kdo byl jeho táta, ale myslím, že v dalších dílech se to dozvím.

MonaLisa42
MonaLisa42
14.07.2020 4 z 5

Další velice pěkná, čtivá a dojemná kniha.
Jsem nadšená, že se naše bratrstvo stále rozrůstá a postavy se dále vyvíjejí. Payne a Manuel jsou skvělí. Čekala jsem, že se dozvím více o Nijaké, ale ta se tu ani neobjevila. Na Vishouse jsem v průběhu čtení byla dost naštvaná, ale nakonec jsem ráda, že se i mezi vztahy starších párů vyskytují problémy, které si musí mezi sebou vyřešit. Velice kladně hodnotím, že se do děje nemíchala Vyhlazovací společnost. Poprvé se zde objevil Xcor a jeho parta, o kterých doufám, že v dalších příbězích budou hrát důležitou roli, protože mě skutečně zaujali. Dotektivové Chosé a Veck byli zajímavým zpestřením. Jediné, co můžu vytknout je, že jsem se při čtení občas nudila.
Tento díl nepatří mezi nejlepší ani nehorší...takový zlatý střed. Celá série je však skvělá a už se těším na další díl. Děkuji!!!

Tereza.Fait
Tereza.Fait
07.02.2020 4 z 5

Dalsi vydarena kniha. Manny je borec a Payne bych asi nechtela urazit. Cim vic o Bratrstvu ctu, tim vic to miluju.

Renatapek
Renatapek
04.11.2019 5 z 5

V devátém dílu serie Bratrstvo černé dýky nás autorka překvapí nástupem nové, hlavní postavy Vishousovy sestry a dokonce dvojčete Payne. Málo kdo věděl o její existenci, včetně jejího bratra. S Payne se do děje vrací i lidský doktor, chirurga Manuel Menell (hrozné jméno :)) On sám vyvolává v upíreh mnoho emocí. Stává se, s hrdinkou tohoto dílu, Payne, hlavním aktérem velmi čtivého příběhu. Zase se v něm mihnou i postavy, které už známe.

LucijeT
LucijeT
01.11.2019 5 z 5

Tento díl se mi opravdu moc líbil, hltám tyto příběhy s nadšením. Upřímně doufám, že v nějakém z dalších dílů bude víc o Revhengovi, jeho příběh mě opravdu oslovil :) a Vishous? Teď mám o něm mnohem lepší mínění než po přečtení dílu o něm :)

TomuVer
TomuVer
05.10.2019 5 z 5

Manny je iný šéf. Verím,že autorka o tejto dvojici povie niečo viac aj v budúcnosti.

denniys
denniys
26.12.2018 4 z 5

už mě nenapadá, co napsat, abych se neopakovala..autorka ani u 9. dílu neubrala nebo nepřidala na úrovni..prostě pořád ty stejné lovestory z prostředí Bratrstva založené na stejném principu..

Evka3814
Evka3814
12.03.2018 5 z 5

No tak tento díl mě příjemně překvapil.Postava Payn mi sedla,také se mi líbil vývoj mezi ní a Mannym. Docela jsem byla překvapená že se autorka nebála psát o dvou mužích jakožto milencích,beru to jako oživení a určitě je to odvaha,jelikož to bohužel ne všichni zkousnou:) jsem zvědavá na další vývoj.

veveronka
veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Lenny33
Lenny33
02.03.2018 5 z 5

Nato že předchozí díl jsem četla před 6 lety, jsem se do této série velmi rychle začetla a opět si jí zamilovala. Hltala jsem každé slovo, autorka dokáže napsat velmi poutavou knihu i o postavám, které nepatří mezi mé nejoblíbenější. Ovšem nadchly mě kapitoly s V. a Butchem, kteří jsou naopak moji oblíbenci. Nutno dodat, že se jedná o (neuvěřitelný) 9. díly erotické fantasy série, která stále neztrácí dech. Spíše naopak...

gabice4
gabice4
11.01.2018 4 z 5

No... Tento díl se mi až tak moc nelíbil. Asi je to kvůli tomu, že se hlavní postavy v předchozích dílech moc nevyskytovali

misak94
misak94
04.01.2018 5 z 5

Musím se přiznat, že do téhle knížky jsem šla s velkou nevolí a sebezapřením. Payne mi nebyla vůbec sympatická. Avšak knížka je dalším úchvatným kouskem v autorčině repertoáru :) Naprosto se k sobě ti dva hodí a vedlejší dějová linie byla rovněž skvělá :) nemůžu se dočkat až budu mít další díl v ruce :)

upíři erotika

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenka pout zbavená je v

Přečtených1 097x