Když jsme se skrývali přehled

Když jsme se skrývali
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460525/bmid_kdyz-jsme-se-skryvali-4n4-460525.jpg 4 383 383

The Ivy Years série

< 2. díl >

Ona skrývá něco velkého. On skrývá někoho malého. Bridger Macaulley býval hráčem na ledě i mimo něj. Teď, když se jeho spoluhráči ženou za dalším hokejovým vítězstvím, dělá Bridgerovi největší starosti, že děkan zjistí, že ve svém pokoji na koleji skrývá svou osmiletou sestru. Vzhledem k plnému rozvrhu a obrovskému tajemství je jen otázkou času, kdy se všechno provalí. Scarlet Crowleyová je jediná prvačka na Harknesské univerzitě, která se musela proplížit kolem televizních štábů stanujících na předzahrádce jejího domu, jenom aby mohla odjet z města. Její jméno je stejně nové jako ten naleštěný studentský průkaz, na němž je vyraženo. Studium na vysoké škole zvládne, jen pokud zatají svou pravou totožnost, přestože kvůli tomu musí lhát zelenookému klukovi, do kterého se zamilovala. Bridgera a Scarlet pojí přátelství založené na tom, že oba vědí, jak důležité je občas něco zatajit. Když se však na obzoru objeví nebezpečná hrozba, sami ji nepokoří. A pokud si nebudou věřit, jejich rodiny, které je tolik zklamaly, jim vezmou vše, co si chtěli udržet…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Year We Hid Away , 2014

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Když jsme se skrývali. Přihlašte se a napište ho.

Artep071
15.07.2024 4 z 5

Četlo se to lehce a oceňuji, že zápletka v tomto příběhu byla jiná než obvykle srdíčkové záležitosti.

monika0181
03.07.2024 5 z 5

Čtu opakovaně a příběh Bridgera mě zasáhl stejně jako při prvním čtení.
Ač je kniha psána oddechovým tonem, rozhodně téma, kdy se staráte o malou sestru a studujete není až tak poklidné a nezábavné.
Za mě je tento díl lepší než první. Víc mě zasáhl, vtáhl do příběhu. Nepřijde mi tak jednoduchý, je víc propracovaný. Sice něco bylo jak šito horkou jehlou, ale nebránilo mi to knihu si užít.

Dasa1313
30.04.2024 3 z 5

The Ivy Years jsem začala číst kvůli Sarině Bowen, jelikož série WAGs a Him, které autorka napsala spolu s Elle Kennedy patří k mým nejoblíbenějším oddechovkám, ale zjišťuji, že mi asi nejvíce vyhovuje, když autorky spolupracují a píší příběhy spolu.
Když jsme se skrývali je druhý díl ze série, je to opět příjemná oddechová kniha (až na jednu nepříjemnou dějovou linku, ale ta čtenáře moc neovlivní), ale není to takový ten příběh, kdy nemůžete knihu odložit a těšíte se, až ji budete zase znovu číst.
Příjemný relax, ale autorka to umí líp:).

všechny komentáře

Související novinky (2)

10 právě čtených knih podle uživatelů (červenec)

15.07.2021

Knižní novinky (26. týden)

27.06.2021

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Když jsme se skrývali v seznamech

ve Čtenářské výzvě20x

Štítky knihy