Když jsme se poznali

Sportu, který miluje, se nebude moct věnovat. Chlapec, do něhož se zamilovala, si našel jinou. Co teď? Corey Callahanová předpokládala, že na Harknesskou univerzitu nastoupí jako členka univerzitního hokejového týmu. Po vážné nehodě jí však nezbývá než se pustit do studia v invalidním vozíku. Naproti přes chodbu v bezbariérové koleji bydlí Adam Hartley, další, kdo se měl původně stát univerzitní hokejovou hvězdou, avšak nyní tento až příliš pohledný kluk čeká, až se mu zahojí zlomená noha. Corey na něj nemá. Adam je navíc zadaný. Mezi Corey a Adamem vznikne na chodbách McHerrinovy koleje přátelství, které ani jeden z nich nečekal. Nad tequilou, pečlivě vybalancovanými jídelními tácy a videohrami se společně snaží smířit se zklamáním, jemuž nikdo jiný nerozumí. Jsou jen přátelé, až jedné noci… nejsou jen přátelé. A Corey si uvědomí, že se zamilovala. Těžce. Bude však Adam ochotný rozejít se s dokonalou přítelkyní, aby mohl milovat někoho tak rozbitého jako Corey? Pokud ne, Corey ví, že si bude muset vybudovat na Harknesské univerzitě jiný život, který se nebude točit kolem sportu, ani kolem hnědookého kluka, jenž se možná příliš bojí ji milovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460526/big_kdyz-jsme-se-poznali-WTm-460526.jpg 4.3286

The Ivy Years 1.

Literatura světová, Erotika, Dívčí romány

Vydáno: , Baronet

The Year We Fell Down, 2014

Kniha Když jsme se poznali

Renka931

Za mě pohodová pěkná kniha. Námět jiný než jsme zvyklé, takže ta mě palec nahoru! :)

jsemknihomolka

Postavy my byli velmi sympatické , nápad byl zase uplně jiný než co jsem kdy četla a konec byl velmi hezký a zajímavý .
Kniha nebyla vubec špatná , ovšem , četla jsem už lepší.
„Nic dokonalého neexistuje Callahanová. Cokoli může být jen zatraceně dobré.“

itlady

Kniha na dvě letní odpoledne, klasická romanťárna, kdy od půlky brečíte jak želva, ale happyend se samozřejmě dostaví. Navíc kniha oživuje vlastní vzpomínky ze studií na VŠ.

nikca3976

(+ SPOILER) Skvělá kniha.. krásný i trochu smutný příběh...Sarina má úžasné příběhy z hokejového prostředí, ať už solo a nebo ve spolupráci s Elle Kennedy ️ Bála jsem se toho, protože když jsem viděla, že hlavní hrdinka je invalida,myslela jsem, že se to v jednu chvíli pokazí,stane se nějaký nereálný zázrak a bude z toho blbost...díky bohu za ty dary a nic takového se nestalo...žádné takové "tvoje láska mě vyléčila,už můžu skákat 3 metry do vzduchu" i když bych to Corey vážně přála...byla to skvělá holka...i ve svém stavu optimistická a sarkastická,přesně tak,jak to mám ráda...žádná fňukna narozdíl od Adamové přítelkyně...ta mě tam slušně řečeno štvala,div jsem si oči nevykroutila..Adam byl strašný sympaťák,nechápala jsem kde nabral tak de*ilní holku barbie jako fuj nesnáším ji (na to,že tam skoro vůbec nebyla jsem se rozvášnila trochu) ...Adam a Corey 4ever prostě!!!! Ti dva spolu prostě jsem si tu knížku nehorázně zamilovala

Market = )

Tak tohle bylo super. Jsem ráda, že u nás holky (ještě s Elle Kennedy) frčej :-D. Těším se na další díly.

Majka1979

Knihu som prvýkrát vzdala, potom som sa rozhodla čítať ju ešte raz. A veruže som neľutovala. Kniha má milo prekvapila.
Corey, ktorá bola predtým hokejistka, sa zraní a končí na invalidnom vozíku. Jej život sa od základov zmení. Jej túžba ísť na univerzitu je natoľko silná, že ani vozík ju neodradí.
Našťastie na škole sú čiastočne vybavení aj pre invalidov a tak dostane bezbariérový byt spolu s Danou. Dievčina je tiež skvelá a stanú sa z nich skvelé kamarátky.
Cez chodbu, vo vedľajšom bezbariérovom byte býva Adam. Zblížia sa a trávia spolu kopec času. Sú však len priatelia, kamaráti. Adam má priateľku. Corey sa doňho aj napriek tomu zamiluje.
A čo Adam? Bude s niekým, kto ho má len ako chlapca na škole a mimo toho ho podvádza? Alebo nakoniec sa rozhodne dať šancu Corey, s ktorou sa cíti byť normálnym?
Určite knihu môžem odporučiť a už teraz sa púšťam rovno do druhej časti :)

LilianaFalcon

Samotná Sarina Bowen mi nějak nesedí. Tahle knížka mi přišla jako promarněný potenciál. Sice to bylo svým způsobem roztomilé, ale celý příběh působil křečovitě. Jako by se autorka za každou cenu snažila napsat bestseller, ale nějak pořádně nevěděla jak.

alzbeta2843

Milujem knihy takéhoto žánru no najviac milujem, ak sa v knihe rieši nejaký vážný problém. V tom prípade má kniha pre mňa pridanú hodnotu.

Ako povedal Hartley: “Každý má svoje problémy, len niekoho problémy sú viac vidieť.”

Za mňa najlepšia časť boli spomienky Corey pred nehodou.