Když jsme se skrývali

Ona skrývá něco velkého. On skrývá někoho malého. Bridger Macaulley býval hráčem na ledě i mimo něj. Teď, když se jeho spoluhráči ženou za dalším hokejovým vítězstvím, dělá Bridgerovi největší starosti, že děkan zjistí, že ve svém pokoji na koleji skrývá svou osmiletou sestru. Vzhledem k plnému rozvrhu a obrovskému tajemství je jen otázkou času, kdy se všechno provalí. Scarlet Crowleyová je jediná prvačka na Harknesské univerzitě, která se musela proplížit kolem televizních štábů stanujících na předzahrádce jejího domu, jenom aby mohla odjet z města. Její jméno je stejně nové jako ten naleštěný studentský průkaz, na němž je vyraženo. Studium na vysoké škole zvládne, jen pokud zatají svou pravou totožnost, přestože kvůli tomu musí lhát zelenookému klukovi, do kterého se zamilovala. Bridgera a Scarlet pojí přátelství založené na tom, že oba vědí, jak důležité je občas něco zatajit. Když se však na obzoru objeví nebezpečná hrozba, sami ji nepokoří. A pokud si nebudou věřit, jejich rodiny, které je tolik zklamaly, jim vezmou vše, co si chtěli udržet…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460525/big_kdyz-jsme-se-skryvali-4n4-460525.jpg 4.4164

The Ivy Years 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

The Year We Hid Away, 2014

Kniha Když jsme se skrývali

hana1039

Kromě těch negativních, strašných událostí, mi to připomíná krásnou pohádku pro dospělé.. Ne, není to kritika, moc se mi příběh líbil, jen si nejsem jistá, jestli se takhle i v reálu chovají děkani a další, kteří mu byli napomocní,kéž by... Opravdoví přátelé určitě a ten kdo je má na své straně, je skutečně,, bohatý,,...

NikolaSkop

Ach boze, moc hezky pribeh!! Cela serie me uchvatila!! Moc se tesim na dalsi pokracovani.. :))

astra3

Moc pěkné, i slzička ukápla. Velmi povedená série.

Laf

Další díl této série se povedl. Děj mne hned vtáhl a kniha se četla pomalu sama.
Hlavní postavy to zde nemají lehké. Musí řešit spoustu překážet, které se jim staví do cesty, a proto bylo těžké dát knihu z ruky, jen abych věděla, jak to všechno pro ně dopadne.
Líbilo se mi, že se v této knize objevují postavy i z té předchozí, a že pořád vím, co se s nimi děje a jak se vyvíjí jejich příběh na pozadí tohoto.

Pokud hledáte zajímavou knihu k přečtení, vřele všem doporučuji, stojí to za to :)

Ketfl

Opět moc hezký příběh, tentokrát o rodinných dramatech. Hlavní hrdinové příběhu, Bridger a Scarlet, mi byli oba moc sympatičtí, jen to měli chudáci opravdu dost těžké s rodiči. Nezávidím, byla to opravdu příšerná hrůza a jsem ráda, že já jsem nic takového nikdy nemusela prožívat. Nakonec oba měli velké štěstí a také kupu přátel, kteří jim se vším pomohli, takže to bylo opravdu moc hezké. Knihu jsem si moc užila a těším se na další díl.

dikyna

Super čtení.

knihomolkaL

Tahle série se vážně povedla. První díl byl výborný a totéž musím napsat o tomto druhém.
Bridger byl naprosto úžasný, co zvládl a jak báječně se o svou sestru staral, hodně často jsem si dojetím poplakala. Scarlet se k němu báječně hodila. Oba s těžkým osudem a absolutně dysfunkční rodinou. Ještě, že měli tolik báječných přátel a lidí, kteří jim chtěli pomoci.

Jita160

Když nefunguje rodina je to vážně průser,ale výhrou je mít kolem sebe dobré přátele a lásku.
Oproti sérii After jsem si oba hrdiny velmi oblíbila.
Bridger je úžasný kluk,sportovec,student,přítel a hlavně milující bratr a náhradní rodič.
Scarleta odvážná milující duše...
Příběh byl velmi dojemný a moc se mě líbil.
Rozhodně doporučuji.