Risk

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413421/risk-865-413421.png 4.814

Briar U 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno · Baronet

The Risk · 2019

Kniha Risk

mimisko
dnes

Na pokračování série jsem se těšila a moc se mi líbil i tenhle díl. Autorku mám ráda (teda kromě série Royal) a její styl psaní mne baví. Brenna je proste roštenka a vi o tom, a to se mi prostě líbí. A její ostrý jazyk dokáže srovnat do latě nejen Jakea. No a Jake je prostě charakter. S Brennou si to slovně hezky umí rozdat ale taky dokáže dát najevo že se mu ta holka líbí a nechodí dlouho kolem horké kaše. Hodně mne bavila vedlejší postava Holise už v Lovu jsem si ho užívala a tady ještě víc hlavně když nabehla na scénu Rupi. Sečteno, podtrženo už se těším na trojku s Hunterem a doufám, že to k nám dorazí co nejdříve, protože se už nemohu dočkat.

malazluta
dnes

Elle Kennedy opět nezklamala a napsala příběh, který se čte sám. Hlavní i vedlejší postavy jsou super a čtenář si užívá už jenom vzájemné dialogy. Těším se na další knížku této autorky, její knihy si opravdu vychutnávám.

Terez9119
včera

Začátek je vážně super. Výměny hlavních postav baví, je to přiměřeně vtipný a rajcovní. Ale pak se to začne táhnout. Jste v půlce a nic se neděje. Máte nějaké náznaky, ale trvá to strááášně dlouho, než se to rozjede. Což se naštěstí nakonec stane a výsledek je perfektní. Brenna je úžasná. Tvrdohlavá, sebevědomá, tvrdě si jde za svým. A Jake je k pomilování. Jemu nemůže odolat žádná. Tahle dvojka mi sedla mnohem víc než hlavní hrdinové Lovu. Takže za mě lepší než jednička, určitě se k ní ještě někdy vrátím.

Renča-LP
předevčírem

Četla jsem již v originále, ráda si ji přečtu i v češtině :) .

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Elle Kennedy
americká, 1982