Risk

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413421/risk-865-413421.png 4.5534
Série

Briar U 2.

Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Dívčí romány
Vydáno, Baronet
Orig. název

The Risk, 2019

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (105)

Kniha Risk

Přidat komentář
meda2007
29. listopadu

Tento dil me bavil vic nez prvni. Skvele a vtipne napsana oddechovka. Od zacatku bylo jasne vedet kdo s kym skonci, ale i tak jsem si pribeh uzivala a Brennu s Jakem jsem si oblibila.

cerna7151
11. listopadu

Všechny knihy jsou velmi čtivě napsané a ani tato nebyla výjimkou.


JanuldaN
11. října

Elle Kennedy se zařadila mezi mé oblíbené autorky romantických knih. Po sérii Off Campus jsem se pustila i do Briar U... První díl mě moc nenadchnul, ale tenhle se mi líbil. Za mě stejně dobrý jako Návrh nebo Skóre, možná i lepší. Čtivý, vtipný román se sympatickými hrdiny.

Siegrid
30. září

Oproti předchozí knize Hra je tato kniha opět vtipná, čtivá, se správným vzrušením, prostě Elle Kennedy

havrmoni
11. září

Tak mě se tenhle líbil víc než předchozí. Bylo to vtipné a opět čtivé. Weston je zajímavá postava, alespoň pro mě.

pipa36
13. srpna

Bylo to dobré, ale oproti předchozím dílům se mi tenhle zdál slabší. Možná je to tím, že jsem ho nestihla přečíst na dovolené a za běžného provozu to vnímám jinak... Nevím. Každopádně mám pocit, že chemie mezi hlavními postavami fungovala cca do půlky knihy, potom už to bylo tak nějak... jiné? I tak se ale jedná o příjemné čtení, u kterého se velmi dobře bavíte.

Adyy
23. července

Páni, musím říct, že mě většinou tento žánr moc nebaví, samá "slaďárna", od začátku je jasné, kdo s kým skončí a řeší se jen a pouze problémy s klukem...
ALE, přece jenom je to super čtení.
Brennu jsem si oblíbila už v Lovu a na tento díl jsem se opravdu těšila. Její povaha je originální, nenechá se ničím zastrašit a je svá - právě to se mi na celém příběhu nejvíce líbilo.
Jake na mě ze začátku působil jakože mu je všechno jedno, proto se mi líbilo, jak ho Brenna postupem času změnila a namyšlený sportovec se změnil ve fajn kluka.
U knihy jsem se skoro pořád smála a četlo se to vážně pěkně. Doporučuji!

Pája699
22. července

Příběhy z hokejového prostředí miluju a tehle příběh neměl chybu! Svérázná Brenna se s ničím a s nikým nepáře a co na srdci to také na jazyku. Utírám slzy od samého smíchu, to tato autorka umí skvěle. Další perfektní příběh z pera autorky.

1

Doporučujeme

Pojízdný krámek snů
Pojízdný krámek snů
Lov
Lov
Hra
Hra
Plamen v nás
Plamen v nás