Království popela přehled

Království popela
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412489/bmid_kralovstvi-popela-9Kk-412489.jpeg 5 1655 1655

Aelin riskovala vše, aby zachránila svůj lid a lidi, které miluje. Zaplatila za to strašnou cenu a teď je uvězněna v kovové rakvi a mučena. Pouze vědomí, že na ní závisí osud všech, jí brání v tom, aby podlehla. Aedion a Lysandra zůstávají poslední, kteří brání Terrasen před naprostým zničením. Chaol, Manon a Dorian jsou roztroušeni po celém kontinentu a musí sami volit cestu k naději na spásu. Až se všechny cesty spojí, čeká je velká bitva.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Kingdom of Ashes , 2018

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Království popela. Přihlašte se a napište ho.

Peťulka3
18.06.2024 5 z 5

Pro mě naprostá bomba. Dokonale mě celá série vtáhla do děje. Tohle si dokážu představit jako seriál.

Roux
13.06.2024 4 z 5

Musím říct, že tento díl, od kterého jsem si slibovala mnoho, mě moc neoslovil.
Líbil se mi začátek, ale pak mě díl začal nudit. Vlastně nevím jestli chci dát tři nebo čtyři hvězdičky. Zřejmě jsem sentimentální, když dávám nakonec ty čtyři.
Nemám k tomu ani co říct.

V tomto díle mi přišel nejzajímavější Dorian.

Pawel973
11.06.2024 4 z 5

Mám velice smíšené pocity. Pamatuji si, jak jsem byl v mých 15-16 při čtení této série u vytržení. Dnes, kdy již studuji na vysoké škole, jsem se rozhodl dát opět Maas šanci. Nicméně mi přijde, že jsem četl úplně jinou knihu, než kterou si pamatuji. Jakoby jste potkali kamaráda ze základky a zjistili, že má pořád ty stejné vtipy, a ikdyž jste se v dětství mohli pomalu udusit smíchy, dnes vám již nikterak vtipné nepřijdou. Ano, je to knížka a nemůže se dál na rozdíl od nás vyvíjet. Přesto mě zaráží, že jsem dřív neviděl a neiritovalo mě, jak celý příběh je velice černobílý, jak postavy se chovají velice hloupě a víceméně občas až iracionálně. Jak má autorka potřebu každého s každým spárovat. Co jsem do teď považoval za geniální sérii, mi nyní přijde jako románek pro 16leté holky. Nechci to psát, ale směřuji k tomu, je mi líto, že jsem si ji opět přečetl, a že pro mě nezůstala jen pěknou vzpomínkou na fiktivní svět, který jsem si před několika lety vysnil.

všechny komentáře

Související novinky (2)

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

16.09.2019

10 právě čtených knih podle uživatelů (srpen)

15.08.2019

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Ocenění knihy (3)

2019 - HumbookAwards (Nejlepší fantasy nebo sci-fi kniha roku)
2019 - HumbookAwards (Young adult kniha roku)
2018 - Goodreads Choice Awards (Young Adult Fantasy)

Kniha Království popela v seznamech

v Přečtených2 347x