Prohnilé město

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek, za který měli přislíbenou tučnou odměnu. Jenže místo toho, aby se o ni rozdělili, čekala na ně zrada. Proto musí napnout všechny své síly, aby získali to, co jim patří. V temných ulicích zkorumpovaného Ketterdamu se mezitím schyluje k válce. Nebezpečná smrtící droga jurda parem se tu stává předmětem boje o moc. Obstojí Kazova prohnanost proti nepřátelům a zůstanou mu jeho lidé vůbec věrni?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/367759/prohnile-mesto-q0O-367759.jpg 4.7717
Série

Šest vran / Vrania šestka 2.

Žánr
Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)
Orig. název

Crooked Kingdom, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (185)

Kniha Prohnilé město

Přidat komentář
Calla2002
07. listopadu

Miluju miluju miluju! Co víc říct? Ani k jednomu z dílů nemám námitky, miluju to! Kaz a Inej? O můj bože, orgsm! Stejně jako ostatní páry. Naprosto to zbožňuju. Jediné co tam mohlo být na víc, třeba i chvilička, je to, jak Inej představila Kaze své rodině. To bych chtěla vědět, jak by to vypadalo. Nejspíš by to dopadlo tak, že bych se potrhala smíchy. každopádně se autorka vyšvihla a já můžu jenom doporučit!

Monah
25. října

Jakože O můj bože, příběh byl sice dlouhý ale zato tak dokonale propracovaný do detailů. Občas jsem si říkala jako že s tím Kaz nepočítal a pak o dvě kapitoly dál jsem si zase řekla že to bylo přece jasný že to vyřeší. Byli tam momenty s kterými jsem nepočítala, třeba to s Radou pro příliv, to bylo wau. Byli tam i části kde jsem si sice říkala co se stane a ono se to stalo ale ty byli jen pomálu. Určitě se k Šesti vranám ještě vrátím.

Tridenti
22. října

Na tuhle knížku jsem se moc těšila a musím říct, že naprosto naplnila má očekávání. Leigh má ten svůj Grishaverse očividně dobře promyšlený, národy a jejich zvyky, historii, náboženství a samozřejmě mapy! Postavy dávají smysl a i přesto, že každá je jiná a svým způsobem zkažená, všechny jsem si zamilovala. Podvody, lsti, nečekaná odhalení, plány vymyšlené do posledního detailu... to miluju!

marie5910
18. října

Dokonalá knížka

Korejš
13. října

Vraní šestka nasadila laťku vysoko. Prohnilé město ji přesto pokořilo. Už mě nebaví psát pořád dokola jak to bylo skvělý a promyšlený a neskutečný a jak je Brekker jeden z nej zápornejch hrdinů, který jsem kdy mezi řádky potkal ale nedá mi to...takže... Příběh skvělej, promyšlenej neskutečně, plnej překvapení a akce...Brekker je jeden z nejlepších zápornejch hrdinů který jsem měl čest mezi řádky potkat! Nezbývá mi, než doporučit všem fanouškům fantasy, zajímavýho a akčního čtení, a samozřejmě všem fanouškům toho prohnanýho zmetka Kaze Brekkera.
No nic...žádný slzy, žádnej funus.
Děkuji Vám, paní Bardugo, za hezký čtenářský zážitek, ve skrytu duše doufám, že sesmolíte ještě něco, protože Vám psaní sakra jde.

Nuray
09. října

Kéž by takových knih existovalo vícero :-) jsem nadšená. A mrzí mě, že je konec. Krásně propracovaný příběh, profesionální. Nenudila jsem se ani sekundu.

I když co se týče Mathiase - dost velké klišé. Vždycky všechno přežijou a pak je v lepším případě zabije malé dítě.
Ale těším se na další díl, který by zřejmě měl být!

PS: kdyby měl někdo typ na podobně zpracované příběhy, budu ráda za zprávu :-))

ManitraM
04. října

Zajímavé čtení na dlouhé večery ????

Medasek
03. října

Kniha mi přišla o trochu slabší než Šest vran. Jinak byla stejně úžasná. Mělo to napínavý děj. Konec mi připadal docela otevřený. Autorka by mohla vydat ještě nějakou novelu, ve které by rozvedla pozdější osud postav. Hlavně Inej a Kaze. Pozor SPOILER!!! Mathiasova smrt? Jako co to mělo znamenat? Mohla ji napsat aspoň trochu víc epicky. Vůbec jsem nepochopila, proč musel umřít.
Ale jinak úžasná kniha, kterou doporučuji přečíst.

1 ...

Štítky

napětí intriky tajemství

Autor a jeho další knihy

Leigh Bardugo
izraelská, 1985

všech 8 knih autora

Podobné knihy

Kniha Prohnilé město je v

Právě čtených35x
Přečtených902x
Čtenářské výzvě149x
Doporučených131x
Knihotéce374x
Chystám se číst355x
Chci si koupit140x
dalších seznamech6x