Prohnilé město

Kazu Brekkerovi a jeho lidem se podařil nevídaný kousek, za který měli přislíbenou tučnou odměnu. Jenže místo toho, aby se o ni rozdělili, čekala na ně zrada. Proto musí napnout všechny své síly, aby získali to, co jim patří. V temných ulicích zkorumpovaného Ketterdamu se mezitím schyluje k válce. Nebezpečná smrtící droga jurda parem se tu stává předmětem boje o moc. Obstojí Kazova prohnanost proti nepřátelům a zůstanou mu jeho lidé vůbec věrni?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/367759/prohnile-mesto-q0O-367759.jpg 4.7717

Šest vran / Vrania šestka 2.

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Crooked Kingdom, 2016

Kniha Prohnilé město

Calla2002
07. listopadu

Miluju miluju miluju! Co víc říct? Ani k jednomu z dílů nemám námitky, miluju to! Kaz a Inej? O můj bože, orgsm! Stejně jako ostatní páry. Naprosto to zbožňuju. Jediné co tam mohlo být na víc, třeba i chvilička, je to, jak Inej představila Kaze své rodině. To bych chtěla vědět, jak by to vypadalo. Nejspíš by to dopadlo tak, že bych se potrhala smíchy. každopádně se autorka vyšvihla a já můžu jenom doporučit!

Monah

Jakože O můj bože, příběh byl sice dlouhý ale zato tak dokonale propracovaný do detailů. Občas jsem si říkala jako že s tím Kaz nepočítal a pak o dvě kapitoly dál jsem si zase řekla že to bylo přece jasný že to vyřeší. Byli tam momenty s kterými jsem nepočítala, třeba to s Radou pro příliv, to bylo wau. Byli tam i části kde jsem si sice říkala co se stane a ono se to stalo ale ty byli jen pomálu. Určitě se k Šesti vranám ještě vrátím.

Tridenti

Na tuhle knížku jsem se moc těšila a musím říct, že naprosto naplnila má očekávání. Leigh má ten svůj Grishaverse očividně dobře promyšlený, národy a jejich zvyky, historii, náboženství a samozřejmě mapy! Postavy dávají smysl a i přesto, že každá je jiná a svým způsobem zkažená, všechny jsem si zamilovala. Podvody, lsti, nečekaná odhalení, plány vymyšlené do posledního detailu... to miluju!

marie5910

Dokonalá knížka

Korejš

Vraní šestka nasadila laťku vysoko. Prohnilé město ji přesto pokořilo. Už mě nebaví psát pořád dokola jak to bylo skvělý a promyšlený a neskutečný a jak je Brekker jeden z nej zápornejch hrdinů, který jsem kdy mezi řádky potkal ale nedá mi to...takže... Příběh skvělej, promyšlenej neskutečně, plnej překvapení a akce...Brekker je jeden z nejlepších zápornejch hrdinů který jsem měl čest mezi řádky potkat! Nezbývá mi, než doporučit všem fanouškům fantasy, zajímavýho a akčního čtení, a samozřejmě všem fanouškům toho prohnanýho zmetka Kaze Brekkera.
No nic...žádný slzy, žádnej funus.
Děkuji Vám, paní Bardugo, za hezký čtenářský zážitek, ve skrytu duše doufám, že sesmolíte ještě něco, protože Vám psaní sakra jde.

Nuray

Kéž by takových knih existovalo vícero :-) jsem nadšená. A mrzí mě, že je konec. Krásně propracovaný příběh, profesionální. Nenudila jsem se ani sekundu.

I když co se týče Mathiase - dost velké klišé. Vždycky všechno přežijou a pak je v lepším případě zabije malé dítě.
Ale těším se na další díl, který by zřejmě měl být!

PS: kdyby měl někdo typ na podobně zpracované příběhy, budu ráda za zprávu :-))

ManitraM

Zajímavé čtení na dlouhé večery ????

Medasek

Kniha mi přišla o trochu slabší než Šest vran. Jinak byla stejně úžasná. Mělo to napínavý děj. Konec mi připadal docela otevřený. Autorka by mohla vydat ještě nějakou novelu, ve které by rozvedla pozdější osud postav. Hlavně Inej a Kaze. Pozor SPOILER!!! Mathiasova smrt? Jako co to mělo znamenat? Mohla ji napsat aspoň trochu víc epicky. Vůbec jsem nepochopila, proč musel umřít.
Ale jinak úžasná kniha, kterou doporučuji přečíst.

napětí intriky tajemství

Leigh Bardugo