koupit knihy

Leigh Bardugo

americká, 1975

Nahrávám...

Nová kniha

Devátý spolek

Devátý spolek - Leigh Bardugo

Alex Sternová není zrovna typickou adeptkou pro studium na Yale. Právě naopak – bezcílně se potácí světem drog, ubíjejících zaměstnání a špatných rozhodnutí. Přesto dosta... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 9 knih

Komentáře (5)

Přidat komentář
LadyTee
31. března

Četla jsem všechny knihy a jsem naprosto okouzlená. Teď jen čekám na pokračování Zjizveného krále (King of scars), který se jmenuje Rule of wolfs. Nedaří se mi však nikde najít, kdy má být tento svazek vydám, pokud někdo víte, prosím, jste moje záchrana.

Jinak se mi líbí samotný styl psaní autorky a jsem naprosto spokojená s jejími nápady jak pro zápletky knih, tak pro to jakým způsobem se vyjadřuje. Doufám že bude ve své tvorbě i nadále pokračovat.

NightLight
28. února

zatím jsem od ní četla jen Grišu (1) šest vran, prohnilé město, zjizveného krále a trnitou řeč, ale všechny jsem si zamilovala. jediné co mě zklamalo, bylo že griša je psána jiným stylem než ostatní knihy, které jsem četla před ní (a taky se špatně hledaji některé české překlady, některé její knihy asi ani překlad nemají.)

Knihomolka_M
28.12.2020

Actually, zatím jsem četla jen Šest vran, ale naprosto jsem si zamilovala její styl psaní. Už se nemůžu dočkat, až se vrhnu na další.

lokonla
22.10.2020

L. Bardugo je jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Má skvěle napsané originální postavy, dobré zápletky a ten svět je prostě pecka. A navíc, kdo by nechtěl doma knížky s takovými krásnými obálkami. ♥

Cleo De Nile
03.04.2020

Grishaverse je láska ♥