Příběhy nerozumný poradkyně

Nikki je už zase v průšvihu. Její zlomyslná rivalka MacKenzie totiž vyhrožuje, že ve školních novinách vyzradí tajemství, které by mohlo totálně zničit život nejen jí a jejím nejlepším kámoškám, ale dokonce i Brandonovi! Ale Nikki to tak rozhodně nenechá. Aby mohla na MacKenzie dohlídnout, vrhne se na novinařinu i ona a shodou bláznivých okolností skončí jako poradkyně skrytá pod přezdívkou Slečna Všeználková. Jenže její poradna slaví nečekané úspěchy a ona je najednou úplně zavalená prací. Zvládne v jednom kuse odepisovat na stovky dotazů a současně uchránit svou partu před MacKenziinými špinavými triky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/197235/denik-mimonky-pribehy-nerozumny-por-9Ez-197235.jpg 4.3117

Deník mimoňky / Nikkine denníky (5.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Mladá fronta

Tales from a Not-So-Smart Miss Know-It-All (2012)

Kniha Příběhy nerozumný poradkyně

katka-kacav3318

Tato knížka mě inspirovala v psaní poradny do našeho školního časopisu

maja11231

Kniha dobrá ale pro první stupeň

Eliška12
16.11.2018

Deníky jsou super a tyto patří mezi ty lepší . Jsem ráda , že jsem si je přečetla rozhodně v tom budu pokračovat . Mám je moc ráda , protože nejsou vůbec přehnané a vypráví opravdu o životě . Doporučila bych je všem holkám , protože podle mně se hodí pro všechny věkové kategorie . Tenhle se mi líbil ještě víc , protože vyprávěl o práci v novinách .

tanuki
11.06.2018

Kdyby si dcera byla schopná psát své čtenářské deníky sama, tak se k tomuto druhu literatury zřejmě nikdy nedostanu, což by mohla být trochu škoda, protože není zase tak špatné vědět, jaký druh knih zajímá předpubertální dívky, a zároveň s mírným překvapením zjistit, že to není vůbec špatné čtení. Kniha vyzdvihuje kamarádství (samozřejmě mezi outsidery) a potřebu vzájemné pomoci. Pokud máte kamarádky, které nezajímá, jaké hadříky nosíte, čím vším se patláte a za jakou hvězdu se vydáváte, tak máte vyhráno a poradíte si s čímkoliv. Líbila se mi použitá holčičí mluva. Člověk aspoň nasaje současné moderní výrazivo a lépe se zorientuje ve světě, do kterého nahlíží jen zpovzdálí. Rubrika Slečny Všeználkové ve školním zpravodaji dala vzpomenout na dotazy a odpovědi v nejmenovaném hudebním časopise, který jsme těsně po revoluci milovali. Říkám tedy bravo. :-)

Netopyr07
13.04.2018

Zkusila jsem přečíst jeden díl a musím říct, že stačilo :-) Pokud naši teenegers čtou tyto deníky, potěš nás... Už chápu, kde bere dnešní mládež výrazy, které používá. Chápu, že se jedná o knihu pro mladé slečny, nicméně... Deník malého poseroutky je proti tomuto úchvatný a člověk si rád přečte všechny díly.

SknihouVrukách
26.02.2018

Veľmi milá kniha, rozhodne lepšie ako Denník odvážneho bojka (denník poseroutky). Kniha sa číta rýchlo a ľahko, keďže je písaná ako denník a ešte obsahuje ilustrácie. Jediné mínus je to, že podľa mňa je kniha písaná podľa rovnakého vzorca a situácie sú len odmenené.

knížky-64
19.08.2017

Už jsem psala u jiného dílu: mám ráda tyto deníkové typy knížek, takže jsem byla nadšená. Nejvíce se mi líbí dopisy, jak jsou jinak psané, orámované a zábavné. Doporučuji :-)

Annna333
25.07.2017

Je to super když si i KCO lidi dokážou říct o pomoc stejně hezky jako neoblíbení lidé.