Sestry

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Květen 1993. Začínající policista Martin Servaz se účastní neúspěšného vyšetřování dvojnásobné vraždy sester oblečených v šatech k prvnímu svatému přijímání. Místo činu nápadně připomíná scénu z knihy Erika Langa, známého autora thrillerů, kterého se však nepodaří usvědčit. O pětadvacet let později je Servaz povolán k vyšetřování záhadného úmrtí v domě stejného spisovatele. Podaří se najít souvislost mezi oběma případy a dopadnout vraha?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398124/sestry-FEj-398124.jpg 4.3874
Série

Martin Servaz 5.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, XYZ (ČR)
Orig. název

Soeurs, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (262)

Kniha Sestry

Přidat komentář
Mirek240
23. února

Pro me velmi pozitivni zmena v porovnani s predchozimi dily. Velmi dobra zapletka, kombinace stareho a noveho sveta, skoro zadna zminka o Julianovi... tempo ubihalo rychle, precteno behem 5 veceru...

Liss93
22. února

Kolegyně, které mi Miniera doporučily měly s tímto dílem největší potíže kvůli více časovým liniím. U mě to bylo naopak, více linek a jejich vývoj v čase mi přišel osvěžující a bavil mě. Zajímavý námět, pouze zápletka mi přišla přitažená za vlasy s tím, že nebyla úplně originální, což mě zklamalo. Ale určitě to nebyl podprůměrný díl.


oleg
22. února

Opět pěkné čtení,sice bych ubrala někdy až moc podrobného popisování,ale jinak napínavé....

janina66
16. února

Opět skvělé! Krásně propracovaný příběh ze začátku kariéry Martina, až po současnost. Jsem zvědavá, zda bude pokračování. Musím, ale říci, že 1.-3.díl se mi líbil daleko více. Stále jsem čekala, až se Gustav probudí v nemocnici na konci knihy, že řekne Martinovi konečně tati. Ale zůstalo jen u mého přání. Snad příště.

el-zbych
13. února

Opet skvela...

vera4669
05. února

"Dobrá, řekl si, mám vyčištěné dásně a hrudní koš se mi začíná hojit. Je čas znovu se pustit do boje ..."
Typický nesmrtelný Servaz a proto ho milujeme. Minulý díl byl slabší, ale tento byl zase pecka, kniha mě bavila od první strany a nepustila až do konce, musím honem koupit Údolí :-)

markinho962
04. února

Nejslabší díl série

sioux
01. února

Minier je pro mě záhada, něco se mi hodně líbí a něco skoro vůbec. Sestry jsem nedočetl, tak nějak jsem byl zklamaný i z toho, že jsem doufal, že to bude nějaký temný thriller, kde se vyskytují řádové sestry... ale byla to obyčejné vyšetřování, které mě ze začátku vcelku bavilo, ale v závěru to úplně ztratilo šmrnc a sílu a poslední kapitoly už jsem nedočetl.

1 ...