Sestry

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Květen 1993. Začínající policista Martin Servaz se účastní neúspěšného vyšetřování dvojnásobné vraždy sester oblečených v šatech k prvnímu svatému přijímání. Místo činu nápadně připomíná scénu z knihy Erika Langa, známého autora thrillerů, kterého se však nepodaří usvědčit. O pětadvacet let později je Servaz povolán k vyšetřování záhadného úmrtí v domě stejného spisovatele. Podaří se najít souvislost mezi oběma případy a dopadnout vraha?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/398124/sestry-FEj-398124.jpg 4.820
Série:

Martin Servaz (5.)

Orig. název:

Soeurs (2018)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, XYZ (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Sestry

Přidat komentář
petrarka72
včera

Napínavé až do konce. Přečteno během dvou dnů - a i když si za pár dní nebudu pamatovat podrobnosti a leccos bylo přitažené za vlasy, vlastně mě to vcelku bavilo. P. S. Ten hadí přebal je boží.

Veronika2017
včera

Konečně jsem se dočkala, můj nejoblíbenější autor. Kniha podle očekávání výborná, propracovaná. Moc se mi líbila cesta do minulosti - k Martinovu prvnímu případu. Už se opět těším na další pokračování,sice si počkám, ale věřím, že se dočkám!!!

mirka2558
předevčírem

Prečítaná za 2 dni!! Úžasná, dokonalá, zaujímavá a bravúrne napísaná. Určite ma p. Minier nesklamal a oplatí sa čítať. Teším sa na ďalšiu!

mata57
17. února

Přečteno na jeden zátah. Doporučit je slabé slovo.

Matita310
16. února

Bernard Minier prostě nikdy nezklame! Další skvělá kniha. Tato kniha je pojatá malinko jinak, jelikož se zde prolínají Servazovo začátky u policie - jeho vůbec první případ. A navazuje nový případ, který se propojí s jeho začátky. Za mě super čtení.

encyklopedie
14. února

.......ráno jsem donesl Miniera - Sestry.... chybí mi posledních pár stran ....a už mohu napsat, že se budou přepisovat dějiny mých nejlepších knih přečtených za měsíc a půl roku 2019.....
Minier a Martin jsou zpět v plné síle a plném lesku ...oba mají mých 321%
......Dočteno!!!