Bernard Minier

francouzská, 1960, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Sestry

Sestry - Bernard Minier

Květen 1993. Začínající policista Martin Servaz se účastní neúspěšného vyšetřování dvojnásobné vraždy sester oblečených v šatech k prvnímu svatému přijímání. Místo činu n... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy

Komentáře k autorovi (26)

Bernard Minier

Přidat komentář
ddkk
13. května

Aktuální informace od nakladatelství:

"...novinku B. Miniera (pozn.: M, le bord de l'abîme) plánujeme na zimu 2020, konkrétní datum vydání ještě neznáme".

ddkk
21. února

21.března vychází další Minierův román - M, le bord de l'abîme (doslova: M, okraj propasti) se zatím jediným upřesněním: " Vítejte v Hong-Kongu! U M. Na okraji propasti."
A jen pro zajímavost - v originále má kniha 576 stran. Sestry jich mají 480...Máme se zase na co těšit :-)

Peter.Melon
15.08.2018

Tento autor je vskutku dobrý.Vyhrál jsem kdysi jeho román Kruh v soutěži.Je vynikající.Je to prvotřídní detektivka!Minier umí vtáhnout čtenáře do děje!

Miru05
24.06.2018

Beru si ho sebou na dovolenou a fakt se na něj těším. Sice jsem od něj ještě nic nečetla, ale už jen podle recenzí tady si myslím, že nebudu zklamaná :-)

ddkk
20.06.2018

V dubnu letošního roku vydal Bernard Minier nový thriller s Martinem Servazem - Soeurs (Sestry). Tentokrát Martin vyšetřuje případ, který začal před mnoha lety v době, kdy začínal u Toulouské policie a který bude muset došetřit až v roce 2018...doufejme, že se brzy dočkáme i českého vydání.

ddkk
26.02.2018

Bernard Minier tvrdí, že stejně jako Martin Servaz a Julian Hirtmann poslouchá Mahlera, i když na něj není specialista. Naučily ho to prý obě klíčové postavy románů ze série Martin Servaz. Dokonce ho to přivedlo na odborná kolokvia, kde vystupovali lidé, kteří Gustava Mahlera znají do poslední noty.

ludek1980
18.02.2018

Jsem fanoušek severu a náhoda mě přivedla k Bernardu Minierovi a po knihách Joony Linny a Carla Morcka moc rád řadím Martina Servaze do klubu super komisařu. Rád doporučuji, hezky se čte.