Na okraji propasti

Mladá Francouzka Moira pracuje v oblasti nových technologií. Když se kvůli vývoji nového softwaru ocitne v hongkongském digitálním gigantu Ming, má pocit, že ji někdo stále sleduje. Mezi zaměstnanci firmy rychle narůstá počet násilných úmrtí a Moira zjišťuje, že svoboda pod taktovkou algoritmů je pouze krutá iluze. Znepokojující thriller o zneužívání moderních technologií ukazuje nejtemnější stránky digitálního světa. Není to dystopie – už se to děje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429567/na-okraji-propasti-WIa-429567.jpg 3.8318
Detektivky, krimi, Romány, Thrillery
Vydáno, XYZ (ČR)

M, le bord de ľabîme, 2019

Kniha Na okraji propasti

aktak1203

Mě se kniha líbila. Trochu drsné vraždy, to bych úplně nemusela, ale příběh ubíhal, nenudila jsem se. Jen ten konec bych si představovala trochu jinak, ale Minier každopádně umí napsat dobrou detektivku. Doporučuji.

tami1

Trošku jiný Minier, ale možná o to lepší.

Překvapivě aktuální téma zneužívání IT technologií je pořádně děsivé. Autor jej zasadil do atraktivní a pro většinu z nás velmi exotické lokality Honkongu.

Nenudila jsem se ani minutu. Doporučuji!

Kubina

Tak jsem údajně přečetl nejslabší knihu od Bernarda Miniera. Ten Francouz neumí napsat slabou story. Opět propracovaný příběh. Opět se mi nepovedlo odhadnout rozzuzlení. Takže spokojenost. DOJEM KAZÍ PŘEKLEPY V ČESKÉM PŘEKLADU!

TheSarcasm

Nebylo to úplně špatné, ale je to Minier a od něho prostě očekávám víc. Většinu času jsem si tak nějak říkal, že se jedná o klasický čtyřhvězdičkový thriller, který neurazí ani nenadchne, ale ten nemastný, neslaný závěr mě přinutil jednu hvězdičku ubrat.

Laza27

Tak tohle se Minierovi nepovedlo.....

Andrea888

Knihu jsem dočetla, ale musela jsem se nutit. Posledních 100 stránek jsem v textu přeskakovala. Začátek byl zdlouhavý, příběh mě nepohltil...

regulax

Obávaný začátek, pak se to rozjelo a frčelo. Konec dostal ještě větší fofr, ale závěr jsem takový nečekala. Některé vztahy bych více rozebrala a někde míň ubrala. Některé scény přehnané! Moderní téma UI fajn.

nik077

Dočteno....ale jo... kniha se mi líbila...ale série s Martinem nemá konkurenci.