Kami33 Kami33 komentáře u knih

Už nikdy mě nespatříš Už nikdy mě nespatříš Lesley Pearse

Od autorky jsem četla skvělou knihu Nezapomeň na mě, proto jsem trochu zklamaná, čekala jsem něco víc. Toto je spíš takové čtení pro ženy než historický román. Ale je pravda, že se to četlo svižně.

23.07.2024 3 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Po Skále jsem se vrhla na pokračování a moc se mi líbilo. Napínavý příběh, který vás vtáhne do děje. Super

23.07.2024 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Moc hezké. Není nutné opakovat předchozí komentáře, protože myslím, že bych zbytečně psala totéž, co ostatní.

Skála Skála Peter May

Tak tuhle knížku jsem přečetla dost rychle a moc se mi líbila. Zajímavé prostředí, napínavý děj, překvapení. Jdu na další díl

14.07.2024 5 z 5

Ve víru Ve víru Rachel Caine (p)

Začátek byl trochu pomalejší (takové opáčko předcházejících dílů), ale pak se to změnilo. Hezké, čtivé, akční. Za mě super.

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Nebylo to špatné. Takové seznámení s postavami, které zřejmě dostanou další prostor v příštích dílech.

14.07.2024 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Tak jsem zkusila nového autora. Hlavní hrdina by byl sympatický, ale jako rodič... dost nepravděpodobné chování. Vražd bylo na můj vkus až příliš a celé to bylo takové nějaké překombinované. Možná zkusím další díl, třeba se to zlepší.

14.07.2024 4 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Knížka se hezky četla. Je pravdou, že děj byl docela předvídatelný, ale na čtivosti to neubralo.

Morská panna Morská panna Camilla Läckberg

Opět napínavý příběh, který má základ v minulosti. Ale je pravda, že po pár knihách s Erikou a Patrikem si musím dát chvíli pauzu.

30.06.2024 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Pěkná, čtivá detektivka oblíbené autorky. Kdo má Josie a její případy rád, bude spokojený.

30.06.2024 5 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Čte se hezky jako celá série. Ale protože některé díly jsem četla již před dost dlouhou dobou, tak jsem nyní celou dobu dumala nad tím, kolik asi je Erice let, když příběh, který odkrývá tajemství její matky , je šedesát let starý.

09.06.2024 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Je to jedna z těch knih, které se čtou skoro samy. Erika to nemá jednoduché, ale nebojte, ona to zvládne.

03.06.2024 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Další příběh Kim a jejího týmu. Hezky čtivé jako vždy.

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Příjemná detektivka, která se hezky čte. A i když je třetím dílem série o Patrikovi a Erice, je možné ji číst i samostatně.

Genesis Genesis Chris Carter

Při dvanáctém díle už všichni víme, co můžeme u Cartera čekat. A protože to čekáme, nejsme tolik zaskočeni brutalitou, i když za mě možná by šlo trochu ubrat. Jinak opět skvělé čtení.

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Krásná pohádka pro dospělé, kdy jsem na konci dojetím i otřela slzu. Skvělé

12.05.2024 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

No co napsat... Knížky o Harrym Holem mám ráda, ale asi jsem nějak pozapomněla, jak Nesbo píše. Během celého čtení jsem měla pocit, že něco je špatně, že se něco zlého stane, a že to nemůže dobře dopadnout. Celé čtení doprovázel takový znepokojivý pocit...nevím jak to lépe popsat. Snažila jsem se číst rychle, abych už ty nepříjemné "zprávy" měla za sebou.

12.05.2024 4 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Docela svižná detektivka, která se hezky čte. Určitě si od autora ještě něco přečtu

12.05.2024 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Graham Masterton

Další příběh Katie, kdy Katie musí zachraňovat své blízké a bojovat proti velkému záporákovi Quiltymu. Hodnocení těžké, ale nakonec hodnotím téměř plným počtem, protože jsem četla a četla, abych věděla, jak to celé dopadne.

05.05.2024 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knížka se četla dobře. Střídání krátkých kapitol mi vyhovovalo. A jak už bylo zde napsáno konec mohl být trochu lepší. Přesto jsem četla, dokud jsem nedočetla, a proto hodnotím plným počtem.

28.04.2024 5 z 5