Doručovatelky přehled

Doručovatelky
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484486/bmid_dorucovatelky-YhX-484486.jpg 4 448 448

Šéfinspektor Robert Kett série

1. díl >

Jediný případ, který nedokázal vyřešit, ho zlomil. Detektiv šéfinspektor Robert Kett, pronásledován svou neschopností najít a zachránit svou pohřešovanou ženu, se spolu se svými třemi dcerami stěhuje do Norwiche v naději, že zachrání alespoň svou rozpadající se rodinu. Nově nalezený klid však netrvá dlouho. Při rozvážení novin se ztratily dvě jedenáctileté dívky a podle všeho se jedná o práci sériového únosce. Kett je vržen přímo do epicentra jednoho z nejtemnějších případů své kariéry – případu, ve kterém musí čelit strašlivému zlu. A především případu, který možná pomůže odhalit krutou pravdu o tom, co se stalo s jeho ženou... Doručovatelky jsou první román o šéfinspektorovi Robertu Kettovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Paper Girls , 2019

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doručovatelky. Přihlašte se a napište ho.

mirinda973
17.06.2024 2 z 5

Taková slabší detektivka, většinu knížky se nic neděje a pak najednou bum a vše vyřešeno. Do toho hlavní hrdina pohřešuje manželku a stará se o 3 malé dcery. Nesmyslně se pouští do neuvážených akcí a riskuje svůj život. Poslechnuto v audio verzi namluvené M. Stránským, kterého mám moc ráda, tentokrát ani jeho hlas nezachránil spíše podprůměrnou detektivku.

pip11
14.06.2024 3 z 5

Nebyla to špatná detektivka, ale nijak zvlášť mě to nenadchlo. Pustila jsem se do knihy díky převážně pozitivnímu hodnocení, ale čekala jsem trochu víc.

PavlenaT
14.06.2024 4 z 5

Souhlasím s komentářem pode mnou a chtěl jsem napsat úplně to samé. Je to svižné, pěkně se to čte, se sympatickým šéfinspektorem Robertem musí sympatizovat všichni čtenáři. Detektivní linka je hezky odvyprávěna, zamotané je to tak akorát. Autor vás nejdřív donutí knihu rychle přečíst a pak vás donutí se hned začíst do dalšího dílu série.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (6. týden)

06.02.2022

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Doručovatelky v seznamech

ve Čtenářské výzvě70x

Štítky knihy

detektivní a krimi romány thrillery anglické romány zmizení dětí

Autorovy další knížky

Alex Smith (p)