Pohřbení přehled

Pohřbení
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379924/bmid_pohrbeni-KPR-379924.jpg 4 224 224

Katie Maguirová ví, že v této části Irska nezůstane minulost nikdy pohřbená navždy. Už šestá kniha s neohroženou rusovlasou komisařkou Katie Maguirovou čtenáře opět přivádí do irského Corku a okolí, kde má policie stále plné ruce práce. V městečku Blarney se ve starém dělnickém domku najdou pod podlahou pohřbená čtyři těla. Oběti byly zřejmě zastřeleny již někdy ve dvacátých letech minulého století a každá z nich má ránu po výstřelu v týlu, což vyšetřovatelům napovídá, že by v jejich popravě mohla mít prsty IRA. Jenomže dávné vraždy nejsou jedinou starostí mladé komisařky: při stíhání prodejců pašovaných cigaret dostane Katie zásah na nejcitlivějším místě — v soukromém životě. Komisařka se musí rozhodnout, jak ochránit své nejbližší v prostředí, kde si není jistá, komu může věřit.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Host

Buried , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohřbení. Přihlašte se a napište ho.

Lee7
19.05.2024 3 z 5

Zajímavý obrat na konci, přesto pro mě byl díl trošku slabší než ostatní. Ubralo se na tempu popisu krutostí. Ale zabíjení a vraždy stále jsou na denním pořádku.

Kami33
05.05.2024 4 z 5

Další příběh Katie, kdy Katie musí zachraňovat své blízké a bojovat proti velkému záporákovi Quiltymu. Hodnocení těžké, ale nakonec hodnotím téměř plným počtem, protože jsem četla a četla, abych věděla, jak to celé dopadne.

moudivlacek
05.02.2024 4 z 5

Po dlouhé pauze jsem se vrátila k této sérii a rozhodně nelituji.
Katie má problémy s velkým zloduchem Quiltym. Ať dělá, co dělá, ze všeho se vykroutí. Jenže Quilty ví, jak Katie srazit na kolena, zasáhnout ji na citlivém místě. Katie ale nerada "poslouchá".
Navíc je tu nález velmi starých ostatků, které ovšem neblaze ovlivní i události v současnosti.
Kniha je jen pro silné žaludky.

Listopadové knižní novinky (5. - 11.11.)

05.11.2018

Myslíme si, že procházíme tímhle světem, aniž bychom po sobě nechali jakoukoli stopu, ale všichni za sebou trousíme trvalé důkazy- každý den, kamkoli jdeme. Krev, kůži, pot a otisky prstů, vlasy a sliny. I naše dýchání vypovídá o tom, kde jsme byli.

Kniha Pohřbení v seznamech

v Právě čtených5x