Beze svědků přehled

Beze svědků
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407610/bmid_beze-svedku-R4f-407610.jpg 4 299 299

Deset let čeká Laurel Macková na odpověď, co se stalo s její zmizelou dcerou Ellie. Milovanou, obdivovanou a bezproblémovou. Jednoho dne odešla do knihovny a od té doby ji nikdo neviděl. Pátrání vyšumělo do ztracena, nenašla se jediná stopa, jediný svědek. Pak přijde telefonát od policie. Našly se Elliiny ostatky. Jenomže pořád nikdo neví, co se dělo těch deset let. Unesl ji někdo? Utekla z domova? Zoufalá Laurel potkává šarmantního Floyda a jejich zprvu nevinný flirt rychle přeroste v hlubší vztah. Laurel věří, že ji v životě zase potkává něco hezkého. Jenomže setkání s Floydovou dcerou Poppy otevírá hluboké rány… Malá Poppy je totiž neuvěřitelně podobná zmizelé Ellie, když byla malá. Nenápadné okolnosti se pomalu propojují a Laurel konečně nachází odpovědi. Ale opravdu chce znát celou pravdu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Then She Was Gone , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Beze svědků. Přihlašte se a napište ho.

Han-nah
23.07.2024 5 z 5

První setkání s autorkou a výsledek, velice čtivý psychothriller. Děj je smutný, v některých okamžicích už si čtenář myslí, že vše ví, ale opět nějaké překvapení. Rodina a patnáctiletá Ellie zmizí. Je zde dost postav, ale dobře jsem se zorientovala a se zájmem jsem zjišťovala , jak je dobře psychologicky vyjádřena jejich povaha, ale i myšlení v různých okamžicích. Po deseti letech se najdou její ostatky a opět pro rodinu a blízké nastává další etapa smíření a přijetí smrti. Líbila se mi maminka od Laurel, která, ač sama nemocná, stále se snažila svou dceru podporovat.
A co je důležité v životě - odpuštění.
U epilogu většině čtenářů ukápne slza.

Kami33
14.07.2024 5 z 5

Knížka se hezky četla. Je pravdou, že děj byl docela předvídatelný, ale na čtivosti to neubralo.

jana277
09.07.2024 3 z 5

Námet dobrý, deň predvídateľný,pre mňa veľmi ženské podanie.

Knižní novinky (18. týden)

28.04.2019

Knižní novinky (16. týden)

14.04.2019

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Beze svědků (2002)