Tma ekniha

od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Na Štědrý den objeví Christine Steinmeyerová, rozhlasová moderátorka z Toulouse, ve své poštovní schránce dopis od ženy, která v něm oznamuje svou sebevraždu. Christine je přesvědčená, že se dopis dostal do její schránky omylem. Chyba? Hoax? Jenže druhý den ji zavolá do rádia neznámý posluchač, který ji obviní z toho, že nic neudělala. Brzy se urážky, hrozby a různé incidenty znásobí. Jako by se někdo snažil převzít kontrolu nad jejím životem, který se jí začne rozpadat pod rukama jako domeček z karet a promění se v noční můru. Martin Servaz se léčí na klinice pro policisty trpící syndromem vyhoření. Pronásledují ho zlé sny o bývalé lásce Marianne, unesené sériovým vrahem Julianem Hirtmannem. Jednoho dne dostane poštou obálku obsahující elektronickou kartu od hotelového pokoje, v němž před rokem spáchala sebevraždu jakási umělkyně. Někdo si přeje, aby se Martin vrátil do práce. A Martin Servaz se cítí být připravený. Co když naši nejbližší nejsou takoví, jací se zdají? Co se stane, když někdo převezme kontrolu nad vaším životem a vztahy? Co se skrývá ve tmě? Nezhasínejte světlo… a pokud to uděláte, připravte se na nejhorší!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300102/tma-MZk-300102.jpg 4.41463
Série

Martin Servaz 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno (ekniha), XYZ (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (378)

Kniha Tma

Přidat komentář
Liss93
07. ledna

Nevíte komu můžete věřit, kdo mluví pravdu a kdo na vás má takovou pifku, že vám chce do základů zničit život. Děj je jistě poutavý a tajemný, ale trochu přitažený za vlasy. Nic to ale nemění na tom, že pokračování Mrazu a Kruhu mě bavilo a 600 stran mi uteklo jako nic.

Aleen
30.12.2020

Ačkoliv jsem poslouchala, a to díky přerušování v dojíždění do práce (všichni víme proč...), velice dlouho, měla jsem stále přehled, nezapomněla žádnou z dějových linek a to jen a jen díky umění pana Miniera udržet mou pozornost. Fíha! Fakticky hustý "případ" Martina Servaze. Vždy, když jsem si myslela, že mám jasno a vím, kdo stojí za tím vším hnusem, který se děje, přišel zvrat a já byla zase na začátku. Byla jsem ráda, že nepřišel i Hirtmann, to už by bylo příliš... Po celou dobu jsem byla připoutána napětím a poslech si naplno užívala.


Faila
24.12.2020

Nelze neříct: WOW. Po přečtení tohoto dílu mi oba předchozí připadají doslova nijaké. Tohle byla jízda od začátku do konce. Napětí, které by se dalo krájet. Zmatek, co se doopravdy děje - a komu a kým. Tma je opravdu silná jízda, kterou si určitě užije každý milovník dobré detektivky.

el-zbych
28.11.2020

Skvela jako předchozí dily

DericCaster
22.11.2020

Třetí díl série a opět velmi hezké čtení. Osobně mi přijde, že příběh byl ještě o chlup napínavější i když malinko předvídatelný, ale určitě jsem se nenudil. Autorovy knihy se mi prostě velmi líbí.

Kubina
14.11.2020

Snad 500 stran psychického teroru. Opravdu silné kafe!

m_martina
08.11.2020

Tato kniha se mi líbila o dost víc než předchozí Kruh. Je napínavá od první stránky až do konce. Martin Servaz je mi sympatický, proto se těším na pokračování.

pazdy15
03.11.2020

A mě se to moc líbilo, 600 stránek za 4 dny a pěkný napětí a zápletka. Doporučuji

1 ...