Zkurvenej příběh

Les a mlha kam se podíváš. Místo, kde každý zná každého a kde soukromí je jenom iluze. To je malý ostrov Glass Island, kde žije šestnáctiletý Henry a kde byla zavražděná jeho přítelkyně. Kdo je vrahem? Pro obyvatele ostrova se Henry stává hlavním podezřelým a bedlivě ho sledují na každém kroku. Cítí jejich nenávist. Cítí, že chtějí jeho kůži... Jeho svět se stává nebezpečný, temný a pořádně zkurvený...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326564/big_zkurvenej-pribeh-1Lp-326564.jpg 41244
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , XYZ (ČR)

Une putain d'histoire, 2015

Kniha Zkurvenej příběh

postrach

Název trefný!Kniha příliš dlouhá,nezáživná.Nemastný neslaný příběh,kterým jsem jen proplula a na konci knihy jsem nevěděla,co bylo na začátku.Samostatné příběhy se nepovedly!

mirinda973

Knížka rozhodně plná překvapení, nic není jak vypadá.....

Servaz je Servaz, ale tohle úplně špatný nebylo.

mimi55

Asi to nebude můj šálek kávy. Potřebuju děj a ne šťourání se v hlavě.

koki.veru

Překvapilo mě, že kniha byla úplně jiná, než série o Servazovi. Ale docela se mi to líbilo. Konec byl velice překvapivý a děj také zajímavý.

majavcelicka

(+ SPOILER) Opravdu ZKURVENEJ PŘÍBĚH. Jak může být někdo tak šílený. Svým způsobem byl viník potrestán, ale stejně, co bude až tu Jay nebude???? Hodně jsem i pasáže, které vykreslovaly okolí a situace přeskakovala.

Čmeláček

Nesedlo mi to. Mám rád Servaze, ale tohle se nečetlo dobře.

mysce

Henry Walker žije vcelku běžným studentským životem, má několik přátel a lásku jménem Naomi. Jeho svět je rozmetán na kousky ve chvíli, kdy se s ním Naomi rozejde, po hádce zmizí a poté je nalezena na místní pláži mrtvá. Henrymu se zhroutí celý svět. S partou kamarádů začne pátrat na vlastní pěst.
Druhá, dějová linie je neméně šokující. Významný politik s téměř neomezenými možnosti využívá veškeré technické prostředky, aby vypátral ztracené dítě. V jeho počínání cítíme vlastní obavy z konce soukromí a osobní svobody, související s rozvojem internetu.
Napětí graduje s každou stránkou. Spirála událostí se roztáčí a nezadržitelně spěje k překvapivému rozuzlení.
Život na ostrově má jedinečnou ponurou atmosféru, která perfektně souzní s celým příběhem a dotváří tak celkový zážitek ze čtení.
Ale co se mi na téhle knize líbilo nejvíc? Potrestání pachatele! Tahle tečka na konci knihy mě fakt dostala…
Stoprocentní doporučení!

alena3278