Zkurvenej příběh

Les a mlha kam se podíváš. Místo, kde každý zná každého a kde soukromí je jenom iluze. To je malý ostrov Glass Island, kde žije šestnáctiletý Henry a kde byla zavražděná jeho přítelkyně. Kdo je vrahem? Pro obyvatele ostrova se Henry stává hlavním podezřelým a bedlivě ho sledují na každém kroku. Cítí jejich nenávist. Cítí, že chtějí jeho kůži... Jeho svět se stává nebezpečný, temný a pořádně zkurvený...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/326564/zkurvenej-pribeh-1Lp-326564.jpg 4.1837
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, XYZ (ČR)

Une putain d'histoire (2015)

Kniha Zkurvenej příběh

eliska8413
včera

Už už jsem se chtěla zaradovat, že šel konečně Minier do sebe a napsal skvělou detektivku bez zbytečných rádoby psychodramatických berličkách. Dokázala bych mu odpustit tu "big brother" vsuvku, jak je celý svět hlídaný jedním člověkem. Jako budiž, jsou o tom námětu i seriály, ale že se zase neudržel a musel z člověka udělat psychopata sociopata a zároveň počítačového génia, je prostě na pováženou. Nechápu tu autorovo obsedantně kompulzivní potřebu vložit do příběhu šokující rozuzlení, které akorát u čtenáře s nárokem na "chytrou" detektivku vyloudí pohrdavý úšklebek na rtu.

Katulinka69

Fajnove poctenicko

Romanka89

Knihu jsem četla na doporučení manžela a byla to skvělá volba! Opravdu překvapivý závěr. Myslím, že určitě sáhnu od tohoto autora ještě po něčem dalším.

MP17

S přehledem nejslabší Minier. Příběh se rozjížděl jak Ikarus do prudkého kopce, kniha mě začala opravdu bavit až někde kolem poloviny, to se mi u tohoto autora běžně neděje. Závěr tak nějak také vyšuměl, takže celkově dost rozpačitý dojem. Možná by tento příběh dobře fungoval zfilmovaný, ale jako knižní zpracování maximálně průměr.

Ivet1990

Na knihu jsem se hodně těšila ale o to větší bylo zklamání. Děj se hrozně táhl, bylo tam zbytečně mnoho postav a vše bylo až moc zdlouhavé. Je pravda, že ke konci knihy se to četlo samo, ale i tak to knihu nezachránilo, protože aby mě z nějakých 619 stan z knihy pohltilo cca posledních 100 stran je hodně špatný. Co se týče konce tak ten bych ukončila mnohem dřív

pasici007

no prostě Minier... On je můj autor č.1. Jeho knihy vždy hltám a aktuálně mě akorát štve, že už mám přečtené všechny knihy... Kniha plná neočekávaných zvratů a ten konec? No spadla mi pusa...

mendule

Nemohla jsem se odtrhnout. Moc pěkně napsané, má to spád. Hned jdu do další knihy od tohoto autora.

_Steff_

Tak to byl teda nářez ! Tohle byla moje první kniha od Minniera a musím říct že mi tenhle styl psaní seděl. A ten konec??? Prostě skvělý!!!

ztráta soukromí technologie vraždy ostrovy

Bernard Minier

Bernard Minier