Údolí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Šestý případ bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem. Malá vesnice v srdci Pyrenejí je po sesuvu půdy naprosto odříznutá od okolního světa a zdejší obyvatele navíc děsí sériový vrah, který za sebou nechává znetvořené oběti. Kriminalista Martin Servaz čelí disciplinárnímu řízení, přesto se do případu pouští. Nemůže jinak – v izolovaném údolí uvízla i jeho bývalá partnerka Marianne. Dokáže vyšetřovatel najít pachatele dřív, než dojde k dalšímu neštěstí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459629/big_udoli-xb7-459629.jpg 4.3713
Série:

Martin Servaz 6.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)
Originální název:

La Vallée, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (202)

Kniha Údolí

sladkovka
včera

Tak za mě zatím nejhorší Minier. Skvělý děj a prostředí, ale těch stránek navíc a za mě zbytečných. U těchto stránek jsem se až nudila.

niky0463
07. srpna

Na tenhle díl jsem čekala. Vynikající, návrat do prostředí Pyrenejí, perfektně vystižená atmosféra štvanice a bobtnajícího všudypřítomného strachu v uzavřeném prostoru. Nechybělo mi zde nic, o překvapivém rozuzlení nemluvě. Opravdu p. Minier dozrává. Skvělý překlad. Zhltla jsem ji za víkend, až mě to mrzí.


VerczaV
03. srpna

Opět jsem byla nadšená.

gordon13
15. července

Za mě super! Minierovi knihy se mi hrozně skvěle čtou, je to jako shledání se starými kamarády. Děj byl moc zajímavý a ze závěru mi bylo docela nedobře...jsem zvědavá na další díl, má hodně rozporné recenze, tak uvidíme :-)

absa2611
15. července

Už potřetí v této sérii dávám plný počet hvězdiček a jsem ráda, že mě dvě slabší knihy (hlavně Sestry) neodradily od dalšího čtení.
Tentokrát jsem vůbec netušila, kdo za všemi těmi vraždami stojí a příběh mě bavil do poslední věty. Doporučuji!

klarence
14. července

Za mne naprostá spokojenost. Dobře se mi kniha četla. Konec jsem teda úplně neodhadla.

Hakate
09. července

Za mě z nejslabších dílů.

santa1212
26. června

Wow, tak to byla jízda. Další nádherné Minierovo dílo. Za me je Minier mistrem detektivky a thrilleru, knížka mě bavila od začátku do konce, měla spád, překvapivý závěr, člověk taky s napětím sleduje lidské linky jednotlivých postav, prostě celkove parádní zazitek.

1 ...