Údolí

Šestý případ bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem. Malá vesnice v srdci Pyrenejí je po sesuvu půdy naprosto odříznutá od okolního světa a zdejší obyvatele navíc děsí sériový vrah, který za sebou nechává znetvořené oběti. Kriminalista Martin Servaz čelí disciplinárnímu řízení, přesto se do případu pouští. Nemůže jinak – v izolovaném údolí uvízla i jeho bývalá partnerka Marianne. Dokáže vyšetřovatel najít pachatele dřív, než dojde k dalšímu neštěstí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459629/big_udoli-xb7-459629.jpg 4.3713

Martin Servaz 6.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , XYZ (ČR)

La Vallée, 2020

Kniha Údolí

sladkovka
včera

Tak za mě zatím nejhorší Minier. Skvělý děj a prostředí, ale těch stránek navíc a za mě zbytečných. U těchto stránek jsem se až nudila.

niky0463

Na tenhle díl jsem čekala. Vynikající, návrat do prostředí Pyrenejí, perfektně vystižená atmosféra štvanice a bobtnajícího všudypřítomného strachu v uzavřeném prostoru. Nechybělo mi zde nic, o překvapivém rozuzlení nemluvě. Opravdu p. Minier dozrává. Skvělý překlad. Zhltla jsem ji za víkend, až mě to mrzí.

VerczaV

Opět jsem byla nadšená.

gordon13

Za mě super! Minierovi knihy se mi hrozně skvěle čtou, je to jako shledání se starými kamarády. Děj byl moc zajímavý a ze závěru mi bylo docela nedobře...jsem zvědavá na další díl, má hodně rozporné recenze, tak uvidíme :-)

absa2611

Už potřetí v této sérii dávám plný počet hvězdiček a jsem ráda, že mě dvě slabší knihy (hlavně Sestry) neodradily od dalšího čtení.
Tentokrát jsem vůbec netušila, kdo za všemi těmi vraždami stojí a příběh mě bavil do poslední věty. Doporučuji!

klarence

Za mne naprostá spokojenost. Dobře se mi kniha četla. Konec jsem teda úplně neodhadla.

Hakate

Za mě z nejslabších dílů.

santa1212

Wow, tak to byla jízda. Další nádherné Minierovo dílo. Za me je Minier mistrem detektivky a thrilleru, knížka mě bavila od začátku do konce, měla spád, překvapivý závěr, člověk taky s napětím sleduje lidské linky jednotlivých postav, prostě celkove parádní zazitek.