Lov

Ďalší mrazivý triler s detektívom Martinom Servazom v hlavnej úlohe V opare mesačného splnu sa z lesa vynoril jeleň. Zviera má ľudské oči. No nie je to divé zviera, na ktoré poľujú v temných lesoch Ariege... a nie je to ani prvá poľovačka. Ale je to prvá obeť, ktorá neplánovane skončila pod kolesami auta a vyniesla na svetlo božie sériu hrôzostrašných vrážd, o ktorých dosiaľ nikto ani len netušil. Napínavé vyšetrovanie, pri ktorom Servaz opäť bojuje nielen o svoju česť, ale napokon aj o holý život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479226/big_lov-61z-479226.jpg 3.7353

Martin Servaz 7.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Lindeni

La Chasse, 2021

Kniha Lov

TeoCZE

Z celé série (pro mě osobně) asi nejslabší kniha. Nějak jsem se do ní nemohla začíst a v průběhu čtení Lovu jsem stihla dočíst dvě jiné knihy, abych se pak zase otráveně vrátila sem. Nechápejte mě špatně, děj byl dobrý a vlastně ani pořádně nevím, co mi zde vadilo. Možná už jsem Servaze jenom přesycená a zdá se mi, že je i autor. Absolutně jsem třeba nechápala postavu novinářky, která tam ve výsledku byla vlastně i zbytečná. Konec už byl ale zase dobrý a napínavý, ale už jsem to chtěla mít za sebou, tak jsem si ho nestihla ani pořádně vychutnat. Dávám tři hvězdy, možná si to zaslouží víc, ale čtyři jsem dala knihám, které mě bavily mnohem víc.

LeXy.36

Pro Annyshga: Ostatní knihy jsou o hodně lepší, tohle mě taky trochu zklamalo. Neposlouchat to jako audio, tak bych to nedala. A ještě jsem od něho nedočetla Zkurvenej příběh, moc mě to nebavilo.

happy-smile

Minulý díl mě svou zápletkou, tedy spíše rozuzlením, docela vykolejil. Ale s tímto jsem byla spokojená. Myslím, že se vracíme ke starému dobrému Servazovi. Kniha se četla dobře, byla napínavá. A navíc se docela dotýkala aktuální situace.

jurass1976

Dobrá kniha

Annyshga

Netradičně jsem nezačala prvním dílem série ale hned sedmým. Musím říct, že tuto sérii jsem měla v hledáčku dlouho ale jaksi nebyl čas. Teď ale upřímně nevím jestli se vůbec pustím do nějaké další . Prvních 100 stran jsem byla vážně nadšená jak se vše parádně rozjelo a příběh se četl v podstatě sám. Pak ale nastal zlom... Jakmile se do děje začala míchat politika, zkorumpovanost, barva pleti a covid děj pro mě přestal být zajímavý. Tyto témata v knihách vážně nemám ráda, proto zjevně v hodnocení vybočuji od ostatních. Z čeho jsem ještě nebyla úplně nadšená byla spousta jmen, ve kterých jsem se chvilkami ztrácela. Možná to bylo i tím, že jsem nečetla předchozí díly, těžko říct ‍️. Jinak až na střípky života detektiva Servaze vůbec ničemu nevadí nečíst popořadě. Mě kniha moc nesedla.

vera4669

Bohužel nejslabší kniha série... Příběh byl nijak a když k tomu přičteme otravné mletí o rouškách apod. tak to bylo spíše čtení za trest. U knihy se chci odreagovat, určitě to tam nemuselo být zmíněno x krát stále dokola..ani příběh to nevylepšil, konec bez napětí,.. Za sebe doufám, že další díl už bude zase top a bez těch blbin okolo.

brabofka

(+ SPOILER) Už žádný Julian ani Marianne. Opět je tu zpátky Martin Servaz, kterého jsme měli možnost poznat úplně na začátku série. Nejdříve jsem se na to těšila, pak přišly menší rozpaky ale třetí třetina se zdá všechno vylepšila. I když mi zde přebývala omáčka, nevysvětlené vsuvky bočních dějů, které tak jak začaly tak i skončily - nijak. Ano i tento příběh ovlivnil covid, ostatně co dnes ne. Konec mi přišel lehce uspěchaný a možná otevřený? Jen proboha už žádní Hirtmannové a jemu podobní. Proč mrtví ožívají a mstí se dál ? Tak snad podruhé nevstoupíme do téže řeky.

mazlak

Tak tohle j trochu zklamání. Politika, covid a ještě spousta detailů. To vše příběhu spíše škodilo a zpomalovalo ve čtení.
Za mne asi nejhorší díl.