Údolí

Údolí https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459629/bmid_udoli-xb7-459629.jpg 4 952 238

Martin Servaz série

Šestý případ bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem. Malá vesnice v srdci Pyrenejí je po sesuvu půdy naprosto odříznutá od okolního světa a zdejší obyvatele navíc děsí sériový vrah, který za sebou nechává znetvořené oběti. Kriminalista Martin Servaz čelí disciplinárnímu řízení, přesto se do případu pouští. Nemůže jinak – v izolovaném údolí uvízla i jeho bývalá partnerka Marianne. Dokáže vyšetřovatel najít pachatele dřív, než dojde k dalšímu neštěstí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

La Vallée , 2020

Jani23
06.03.2022 5 z 5

Opět vynikající čtení. Děj mě bavil, byl napínavý.

m_martina
28.02.2022 4 z 5

Francouzi mají skvělé krimi a thrillery a já mám Martina Servaze ráda. Ale tento díl mě maličko zklamal. Proto dnes jen čtyři hvězdy.

tereza8418
17.02.2022 4 z 5

Miniera mam moc rada,ale bud mi kniha proste nesedla do nalady nebo by byla napinavejsi a lepe by se cetla,kdyby mela o 200stran min… Nevim,ale nejak se to vleklo a ja se nemohla dockat konce.

Kaja1
14.02.2022 5 z 5

Servaz je moje srdcovka. Bylo to jako vždy napínavé, pachatelé byli nečekaní, i když hybatel hrůznými událostmi, byl víceméně jasný. Znovu se ukazuje, že počítačové hry jsou nebezpečné. Už se těším na Lov.

oleg
11.02.2022 5 z 5

Napínavé od začátku do konce,žádné hluché místo,zkrátka pan spisovatel Minier,těším se na novou,už v březnu.....

Atak
09.02.2022 5 z 5

Úžasně čtivé a jako vždy mě napadlo kdo v tom má prsty dvě stránky před tím než se to provalilo :D

mulder
08.02.2022 5 z 5

Žít v takovém údolí, to u srdce zabolí.

wlado
28.01.2022 4 z 5

Skvelý Minier ako vždy. Výborný dej, popis postáv. Stojí za prečítanie.

Kristy78
26.01.2022 4 z 5

Naskočila jsem rovnou do šesté série. Napínavé, čtivé, parádní detektivka!

ivzu77
14.01.2022 4 z 5

Šestá kniha úžasné detektivní série, šestá kniha, která mne nezklamala. Detektiva Martina Servaze jsem si oblíbila. Každá země má u mne nějakého detektiva a autora. Minier je Francouz, Carter je Brazilec, Nesbo Nor, Březina Čech, Redondo Španělka, Cornwellová Američanka..a každý má svého hrdinu detektiva. Děkuji za ně.

katka.oo
13.01.2022 5 z 5

Já jsem nadšená, skvělé čtení, sice trochu temné, beznadějné, ponuré a depresivní, ale nesmírně napínavé a velmi čtivé, předchozí 2 díly mě moc neoslovily, ale jsem ráda, že jsem dala Martinovi ještě šanci. Doporučuji.

Verunka289
09.01.2022 3 z 5

Minier v mých očích trošku ztrácí šťávu a knížka je zbytečně rozvleklá. Jen doufám, že se zas v dalším díle záhadně neobjeví Marianne...

NikolOt
07.01.2022 5 z 5

Tak opět Minier a jeho detektiv Servaz mě na plné čáře opět dostali. Klobouk dolů před opět dokonalou propracovanosti děje. Přečtená od začátku do konce s velkým napětím. Tleskání.

DavidKeller
04.01.2022 3 z 5

Servaz je paradní

raty
31.12.2021 5 z 5

Temný, mrazivý a depresivní příběh, ve kterém nám pan Minier ukazuje svět jako temné, nehostinné místo, překypující násilím a s problémy hrozícími ho zničit. Takže jak se k tomu postavit? Za prvé jsem optimista a myslím, že v lidech je i to dobré a za druhé závěr to trochu napravil. Jinak dobré čtení jako vždy. Dobře vystavěný příběh s několika překvapeními a logicky vysvětleným řešením.

ujira
05.12.2021 3 z 5

Tentokrát trochu chybí šťáva, příběh se vleče, vylézají noví a noví podezřelí, ale jen děj prodlužují a zneužívání dětí pro kriminální činy manipulativní dětskou psychiatričkou působí dost vykonstruovaně. Jenže psát o zločinu stále zajímavě nelze.

Jiparis
01.12.2021

Skvělé čtení pro pošmourné podzimní dny. Spousta napětí, hodně krutostí, hledání sebe sama a vše vrcholí odhalením, které je dechberoucí a trochu neuvěřitelné. Moc se těším na další knihu.

Kubajzz
29.11.2021 3 z 5

Už jsem na konci série :-( Knížka opět super, napínavá, čtivá, určitě doporučuji a těším se na vydání dalšího dílu.

optimista55
28.11.2021 4 z 5

Kriminalista Martin Servaz nesklame. Vyšetruje aj keď nie celkom legálne, ale zato efektívne. Všetko je objasnené a vraždenie zastavené. Za akú cenu to si už musíte prečítať v knihe.

Timkim
24.11.2021 3 z 5

Odposlechnuté díky výzvě. Co k té knize říci...neurazí, nenadchne. Začátek byl hodně slibný, ale potom dost zmatečný, navíc nemusím knihy s náboženským podtextem. Střed knihy jede stále svižným tempem. Konec naprosto překvapivý, i když již od poloviny knihy jsem věděl kdo tahá za nitky. Co mě tedy opravdu vadilo, bylo politikaření, které bylo naprosto zbytečně a pro dej naprosto nepodstatné. 60 %