Údolí

Údolí https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459629/bmid_udoli-xb7-459629.jpg 4 952 238

Martin Servaz série

Šestý případ bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem. Malá vesnice v srdci Pyrenejí je po sesuvu půdy naprosto odříznutá od okolního světa a zdejší obyvatele navíc děsí sériový vrah, který za sebou nechává znetvořené oběti. Kriminalista Martin Servaz čelí disciplinárnímu řízení, přesto se do případu pouští. Nemůže jinak – v izolovaném údolí uvízla i jeho bývalá partnerka Marianne. Dokáže vyšetřovatel najít pachatele dřív, než dojde k dalšímu neštěstí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

La Vallée , 2020

jitka7326
17.02.2021 5 z 5

Minier opět nezklamal. Tentokrát výzva v podobě slovenštiny.

rasken
17.02.2021 4 z 5

Můj kolega v práci, vystudovaný právník, pracoval 30 let u policie. Zajímalo mne zda psychické problémy, které sužují vyšetřovatele Servaze
opravdu postihují tyto lidi. Ujistil mne - ano. Po všem tom, cituji : "sajrajtu, bezohlednosti, závisti, vraždách, loupežích..."
Minier je můj oblíbený spisovatel. Objektivně, ale musím přiznat zřejmě nejslabší kniha série. Pozor : přesto velmi hezké čtení.

astroweb
15.02.2021 5 z 5

Svělý spisovatel, dosti nevšední námět, napínavé, poučné, současné.

Hella
14.02.2021 5 z 5

Výtečné! Ta atmosféra uzavřeného horského městečka, kde zřejmě číhá vrah... Jedinou trhlinku na dokonalosti pro mě znamenala scéna s tou pošahanou osobou, to pro mě opravdu nebylo uvěřitelné, že by to někdo s dosavadními znalostmi při vyšetřování mohl nechat zajít tak daleko.

Irsaf
14.02.2021 5 z 5

Pan Minier nám zraje jako víno...
Díl od dílu lepší a lepší příběh...
Tudíž musím dát 5 hvězd...

harena
13.02.2021 4 z 5

Miniera jsem měla už dříve zařazeného mezi oblíbené spisovatele, ale tady jsem začala číst asi v nevhodnou dobu. V komentářích čtu, že je kniha strhující, ale já jsem ji asi dvakrát odložila a vzala si Čapka. Konec se mi také zdál nevěrohodný a celé mi to připadallo zpomalené a nezaujalo mě to. Co bude dál s Mariannou, jestli bude do smrti tam, kde je, a co bude dál s Mathisem, se dozvíme asi zase v dalším díle. Pro mě tak 3 a půl*.

hs777
12.02.2021 5 z 5

Pár prvních stránek, jeden nečekaný telefonát a naskočila jsem do vlaku, který nejel, ale řítil se, a v závěru ještě zrychlil. Dokonalé!

ellescorpio
11.02.2021 5 z 5

Za mě nejlepší Minier. Famózní.

Bezkyne9
11.02.2021 5 z 5

Prvotridni :) Minier drzi latku. Jen zaver samotny ho korunoval, ostatni netreba zminovat, radeji doporucim k precteni.

macer1991

To bolo famózne

Jenny46

Spokojenost veliká knihu jsem si užila na 100 procent, doporučuji

encyklopedie
11.02.2021 5 z 5

...exelentní jízda vysočinou /pardon - údolím/ ....Minier je se Servazem na čele francouzských thrilerů.....
....mých oblíbených 321%

iveta3689
10.02.2021 5 z 5

Na začátku se dozvíme menší bombu, která vtáhne Servaze do vyšetřování. Zpětně si říkám, že se to dalo čekat, ale proč ne, příběhu to prospělo. Je hodně příjemné, že Servaz neprovádí supermanské kousky jako v posledních dílech. Chová se jako na začátku série, vyšetřování svižně ubíhá. Jen konec byl trochu uspěchaný. Jedna postava mě svým chováním hodně zklamala, ale třeba to bude zajímavý odrazový můstek pro další díly.

LaBella
08.02.2021 5 z 5

Přečteno za dva dny. Skvělý příběh, hltala jsem každou stránku. Tento díl ve mně zůstane ještě dlouho. Minier se vrátil v plné síle...už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Medovnice
08.02.2021 5 z 5

Napínavé do poslední stránky. Minier v nejlepší formě. Doporučuju!

Kubina
08.02.2021 5 z 5

Minier se stylem vyprávění vrátil k prvním dvěma dílům. To byla trefa do černého. Hltal jsem každou kapitolu. Nepamatuju se, kdy bych přelouskal takovou bichli za tři dny.

honza5083
07.02.2021 5 z 5

Temné, perverzní, úžasné...

kolby
29.12.2020 5 z 5

Pán Minier nadviazal na vysoký štandard z prvých 3 knižiek. Vrátil sa naspäť do reality, motívy, činy, konanie protagonistov uveriteľné, aj keď štandardne šokujúce. Spoločensko - politický kontext vysoko aktuálny, úvahy nad smerovaním západnej civilizácie brilantné, zrozumiteľné, alarmujúce, znepokojivé - relevantné. Bravo!