Na lovu

Když se Kráska vydá na lov Zvířete… Kráska zná tajemný les lépe než kdokoli jiný. Cítí ho ve své krvi. I když vyrostla mezi šlechtici daleko od lesa, ví, že temný hvozd skrývá tajemství, která dokáže odhalit jen pravý lovec. Když její otec přijde o všechno jmění a Jeva se musí společně se sestrami odstěhovat pryč z města, uleví se jí. Uprostřed divočiny se nemusí přetvařovat a usmívat se na bohaté dámy – nebo se vdát za bohatého šlechtice…. Ale ve chvíli, kdy v lesích zmizí při lovu její otec, nemá Jeva na vybranou – musí ho najít. A jediná cesta vede po stopách stvoření, které se otec snažil ulovit. Přes varování sester se vydává do lesa a stopuje Zvíře až do jeho království – zakletého údolí, zničeného zámku a světa plného stvoření, o kterých slyšela pouze v pohádkách. Do světa, který ji může zničit, nebo spasit. Zbývá jen jedna otázka. Kdo přežije tento lov: Kráska, nebo Zvíře?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/360856/na-lovu-252-360856.jpg 4.1476

Hunted (2017)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Kniha Na lovu

vandalindakova

Jeva je sympatická a není úplně blbá. V hlavě jí to pálí a spoustu věcí si dokáže domyslet. Má ráda volnost a lovení v lese.
Co se mi líbí je to, jak se mezi ní a Zvířetem vyvíjí jejich vztah (jestli se to tak dá říct). Oba si za celou dobu projdou proměnou v chování, a to je zajímavé pozorovat. I přesto, že to nemělo tolik děje, tak mě to bavilo, četlo se mi to fakt dobře a rychle a chtěla jsem vědět, jak to dopadne. I přesto, že se spousta věcí dá podle pohádky očekávat.
V knize oceňuji části z pohledu zvířete, které byly hrozně zajímavé. Upřímně to mě na celé knize bavilo asi nejvíc.
Závěr mi v něčem hrozně připomínal Grišu, nejvíce tou pohádkovou atmosférou.
Celkově je Na lovu hrozně miloučký, oddechový příběh s pohádkovým nádechem, který mě opravdu bavil. Na můj prvně čtený retelling na Krásku a Zvíře jsem spokojená.

Kayla

Kniha se četla velmi dobře. Za mě velmi dobrá oddechovka, ale i přesto mám ke knize mírné výhrady. Upřímně jsem čekala víc prostoru mezi Kráskou a zvířetem. Chyběl mi zde podrobný rozvoj jejich vztahů mezi nimi. Dále co nebylo dle mého názoru moc vysvětleno, byla situace s jejím otcem. To bylo dle mého názoru trošku odflaklé. A ten závěr mě zklamal. Autorka to velmi rychle zakončila, což je škoda. Za mě průměr. Kniha byla vcelku tedy fajn, ale už se k ní určitě nevrátím.

kkesskka

Abych pravdu řekla, nejsem moc velkým fanouškem Krásky s Zvířete. Ale tahle knížka mě vtáhla do děje a nepustila, dokud jsem ji nedočetla. Suprově napsané.

mišule5

Tento příběh je tak KOUZELNÝ! Nemůžu si pomoct, ale naprosto jsem se do této knihy zamilovala.... příběh mě přenesl přímo do pozadí kde jsem všechno sledovala a prožívala spolu s Kráskou a ostatními.
Kniha je okouzlující od začátku do konce. Za mne jedna z knih s nejkrásněji popsaným příběhem.
Nádhera!!!!

AloneJane

Krásný ač známý příběh napsaný poutavým a zajímavým stylem.

Angelika988

Knížka je napínavá úplně mě vtáhla do děje.Je nádherné si představovat svět jiný než ve skutečnosti je.Prostě boží.

Dada_cte

Dokonalá kniha! Nečekala jsem, že to takhle dopadne - jako čekala, každý přece ví, že to dopadne dobře, ale - ALE! Autorka dokázala udělat divy! Nechápu, jak to všechny autory může napadnout... Vždycky toužím být alespoň na chvíli hlavní postavou a zapomenout na starosti v tomhle životě... Díky knihám jako tahle můžu být v jiném světě alespoň v představě ????????

maja11231

Je to velice dobrá kniha u které jsem si odpočinula
Doporučuji