Šťastně až navěky ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha povídek ze světa Selekce. Než se America přihlásila do Selekce, jiná žena musela projít touto soutěží, aby se stala královnou. Aspen nikdy nevěřil, že se vymaní z chudoby, která provázela všechny příslušníky jeho kasty. Avšak poté, co se stane strážcem, dokáže, že kasty nemusí určovat lidskou budoucnost. Marlee Tamesová se přihlásila do Selekce a prince Maxona zbožňovala, ale nikdy by si nepřipustila, že se může zamilovat i do někoho jiného. Princ si nikdy nemohl vybrat, co bude dělat – o všem rozhodoval jeho otec, ale nyní nastal okamžik, kdy vše musí vzít pevně do svých rukou. Sbírka povídek ze světa Selekce, v níž se hlavními postavami stávají princ Maxon, strážce Aspen, účastnice selekce Marlee nebo současná královna. Titul navíc obsahuje bonusové scény, epilog, mapy a ilustrace....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/309718/stastne-az-naveky-uBC-309718.jpg 4.31008
Série:

Selekce / Selekcia

Žánr:
Povídky, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno: (ekniha), CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (200)

Kniha Šťastně až navěky

Přidat komentář
DannyLady
17. srpna

Měla jsem trochu obavy z knihy poskládané z různých příběhů, ale musím říct, že pro každého fanouška série je to povinnost. Dalo mi to příležitost nahlédnout do "zákulisí" hlavní dějové linky knih. Konečně i postavy, které byly v pozadí teď dostali možnost zazářit. Jen mě mrzí, že toto byl poslední díl a já se teď musím posunout dál. Série Selekce mi bude moc chybět.

Lily731
16. srpna

Nádhera!

Paja_Reine
04. srpna

Hm... Úplně nevím, jak moc se chci k tomuhle vyjadřovat, ale ok, jdeme na to.
Knihu jsem si koupila, abych tu celou sérii už konečně završila. Jenže mě to nebavilo. Ano, asi je to pouze mnou, ale prostě ne. Knihu jsem dvakrát odložila, do třetice jsem ji s donucením přelouskala.
Měla to být pro mě taková ta tečka na konec, nic takového to však pro mě nebylo.
Ale abych jen nekritizovala, tak řeknu, že autorka opět předvedla, že psát umí a že jí toto téma není cizí.

VeronikaK.224
31. července

Tato knížka mě trochu zklamala , ano líbila se mi povídka o královně a taky pohled Maxona ale například Aspen mě hodně zklamal čekala jsem od toho trochu víc .

knihomolka27
29. července

Moc krásné doplnění celé série. Strašně se mi líbila první povídka královna.....škoda, že o ní nenapsala autorka samostatnou knížku místo dcery a koruny.
A navíc je zajímavé nahlédnout do stejné situace očima někoho jiného, a lépe tak pochopit i jinou než hlavní postavu.

4129
16. července

Tuto knížku velice oceňuji. Ukazuje nám mnoho ze zákulisí Selekce. Jak to může královna s králem vydržet? Jak to že se Marlee zamilovala do strážce? Já jsem tedy spokojená. Kniha totiž osvětluje řadu mých otázek, které nebyly zodpovězeny a vysvětluje to chování postav a mnoha podivných scén.

Romča11
10. července

Tuhle knížku si zamilujete jedině tehdy když už máte přečtenou Selekci. Je to podvídková kniha která doplňuje sérii Selekci. Pokud už jste Selekci přečetli určitě doporučuju. Nejzajímavějším dojdem asi působí první povídka o mládí královny Amberly, ale mě se nejvíce líbila povídka dvouleté výročí. Jinak kniha je celá ve stejném duchu jako Selekce (jak jinak) Moje hodnocení nemůže být objektivní, protože Selekci miluju, ale já bych dala 5/5*.

Milujuknihy645
10. července

Dokonalá kniha!

Doporučujeme

Čtyřka: Divergentní povídky
Čtyřka: Divergentní povídky
Hvězdy nad hlavou
Hvězdy nad hlavou