Kiera Cass

americká, 1981 statistiky

Nahrávám...

Nová kniha

Zaslíbená

Zaslíbená - Kiera Cass

Když se král Jameson veřejně vyzná ze svých citů k lady Hollis Briteové, Hollis to překvapí – a nadchne. Koneckonců vyrůstala na zámku Keresken a odjakživa soupeřila s da... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 12 knih

Komentáře (63)

Přidat komentář
Markett
24. srpna

Kiera Cass, to je neskutečně úžasná autorka. Její knihy prostě miluji, moc se mi líbí, že se díky nim dostanu do jiné, a trošku pohádkové reality.
Doporučuji všem, aby si knihy od Kiery přečetl, ona prostě psát umí. :) Proto jí tak moc zbožňuju. :)

Juliehalo1
22. května

Kiera mě nikdy nezklamala, u žádné knihy, u žádného zvratu, prostě nikdy. Určitě doporučuji všechny její knihy, protože Kiera je úžasná autorka.

KnihomolkaPája
24. března

Opravdu se těším až bude vydaná kniha Zaslíbená!!!! Opravdu se těším ❤️❤️❤️.

8965
24. března

Já jsem, opravdu velký, milovník knih. A selekce mi změnila, několik dní mého života.
Přiznávám, pořídila jsme si jí a její další díly, teprve před rokem. Moc toho lituju, že jsme ji nepoznala dřív.

Jestli někdo váháte, jestli číst knihy, od této autorky. Tak vám radím, seberte se a jděte si je koupit. Zamilujete si je. A budete litovat, že není víc dílů.

Přiznávám, kniha Dcera. Mě hrozně, štvala. Ale byli chvíle, kdy jsem nemohla přestat. Pak jsou i chvíle, kdy jsem tu knihu do ruky nevzala několik týdnů. Ne že by za to mohla autorka, to si rozhodně nemyslete. Akorát mi není dcera, hlavní postavy, sympatická.

A nemůžu se dočkat, až vydají Zaslíbená. Zamiluji si to určitě, jako Selekci.

KnihomolkaPája
21. března

Byla bych ráda kdyby autorka psala další knihy. Její knihy se mi velice líbí! Opravdu bych byla šťastná. Moje nejoblíbenější knížka od téhle autorky je Selekce!!

Petra17
19.10.2019

Prala bych si aby autorka psala dal ale uz ne v teto serii. Serie Selekce se mi cela moc libila ale posledni dva dily Dcera a Koruna to uz proste nebylo ono ale kdyby vymyslela dalsi knihy pro mladsi ctenare nebo klidne roman pro zeny rozhodne by to bylo stejne ctive a byla bych rada.... a zaroven bych byla zvedava jak by psala dalsi knihy.

Kristý1909
08.04.2019

Selekci jsem se upřímně vyhýbala. Měla jsem jí doma a pak jí darovala pryč. Brzy na to jsem zjistila jakou jsem udělala chybu, litovala jsem toho a musela to napravit. Knihu jsem si opět koupila a začala číst.
Je to úžasná kniha a určitě se těším až si přečtu další díly. Autorka píše čtivě a vtáhne vás to do děje. Je to nádherně napsáno.

Inna7
23.02.2019

Asi moje nejoblíbenější autorka, Selekci od ní přímo miluji.

1